Acil yardımınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkanc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son günlerde çok garip olaylar yaşamaktayım evlendim ve dayımların eski oturduğu eve taşındık gayet mutluyduk ama şu son zamanlar çok korkuyoruz bebeğimiz ve biz genellikle babamların evinde kalıyoruz (üst kattalar)ve sadece yatmak için kendi evimize ineriz ve sorun şu ki bebeğimiz kendi evimize girdiği anda aşırı derce ağlamaya başlıyor normaldir diye karşıladık ama eşim gece yatarken birisinin omzuna dokunduğunu hissetmiş ve ertesi günde sanki yatağa birisi daha girmiş gibi hissetmiş yani yatak sallanmış benim uykum ağır olduğundan ben hissetmiyorum ve hemen sonrasındaki sabah kahvaltı ederken tam önümüzde boş bidon vardı ve tüm kapılar pencereler kapalıydı ve bidon birden yere düştü bizde aldırmadık ama bu sefer yerde yuvarlanmaya başladı çok korkuyoruz ve eve giremiyoruz biz aslında dindar bir aileyiz günde 5 vakit namaz kılar kuran-ı kerim okuruz ne yaptıysak olmadı bir sürü dua okuduk ama yok olmuyor hocalara gitmeyi veya getirmeyi saçma buluyoruz napmamız lazım ayrıca ufak bir detay dayımlar eskiden otururken 12 yaşındaki çocuğu trafik kazasında ölmüşdü acaba onla ilgili olabilirmi yardım lütfen :(

zein

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun kardeşim , tek yapabileceğim Allah'tan senin için şifa dilemek.

bedford

Kayıtlı Üye
zilzal suresini bildin mi onu şerli cinlerin helakı için niyet edip 7 kere sabah ezanından önce geceleyin abdestli olarak okuyup bir bardak sirkeye üfle, ezandan önce iki kata ve odalara azar azar serp, dikkat et halılar kirlenmesin fazla, ezan okununca tekrar yataktan kalkıp namazını kıl, ne cin kalır ne vesvese ne de korku, garanti ederim, denenmiştir.

tabi ben bunalrı yazdım ama bişeyi unutmuşum, evden daha önceden hurafelere dayanarak soğan yada sarımsak astıysalar, onları da birgün önceden çöpe at gitsin, şerli cinler kötü kokuya daha çok yanaşır haberin olsun.

kipooo58

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar son günlerde çok garip olaylar yaşamaktayım evlendim ve dayımların eski oturduğu eve taşındık gayet mutluyduk ama şu son zamanlar çok korkuyoruz bebeğimiz ve biz genellikle babamların evinde kalıyoruz (üst kattalar)ve sadece yatmak için kendi evimize ineriz ve sorun şu ki bebeğimiz kendi evimize girdiği anda aşırı derce ağlamaya başlıyor normaldir diye karşıladık ama eşim gece yatarken birisinin omzuna dokunduğunu hissetmiş ve ertesi günde sanki yatağa birisi daha girmiş gibi hissetmiş yani yatak sallanmış benim uykum ağır olduğundan ben hissetmiyorum ve hemen sonrasındaki sabah kahvaltı ederken tam önümüzde boş bidon vardı ve tüm kapılar pencereler kapalıydı ve bidon birden yere düştü bizde aldırmadık ama bu sefer yerde yuvarlanmaya başladı çok korkuyoruz ve eve giremiyoruz biz aslında dindar bir aileyiz günde 5 vakit namaz kılar kuran-ı kerim okuruz ne yaptıysak olmadı bir sürü dua okuduk ama yok olmuyor hocalara gitmeyi veya getirmeyi saçma buluyoruz napmamız lazım ayrıca ufak bir detay dayımlar eskiden otururken 12 yaşındaki çocuğu trafik kazasında ölmüşdü acaba onla ilgili olabilirmi yardım lütfen :(
Öncelikle yardım yüce ALLAH,tan.Sonrası ise bilgilerimizi paylaşmaktan.Eğer cin veya benzeri bir şeyin musallatından bahsediyorsanız size tavsiyem kesinlikle kendim denediğim için ve etkili sonuç aldığım için peygamber namesi denen duayı internetten araştırın bulun ve uygulayın kesin ve temiz sonuç.Uyguladığınız gece bir takım inlemeler veya hayvan sesleri duyabilirsiniz korkmayın.Size o duayı kaldırmanız için haykırabilirler.Söz alın sizi rahatsız etmeyeceklerine dair ve kaldırın.Yüce rabbimiz yardımcınız olsun.:Angel_anim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...