rüzgarı çağırabiliyorum cadı mıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Konsantre olduğumda rüzgarı çağırıyorum bunu nasıl yapıyorum? Cadı olmak istiyorum.
yoksa cadı mıyım ben?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
arkadaşalr bişey sormak istiyorum konsantre oldugumda rüzgarı çagırıyorum bunu nasıl yapıorum???cadı olmak istiyorum.
yoksa cadımıyım ben?

Psişik yetenekler bölümünde telekinezi çeşitlerini okursanız cevabınızı bulursunuz.

Telekinezi çeşitlerini emek ve sabırla uygulayan herkes yapabilir, burada önemli olan niyeti ve odaklanmayı doğru yapabilmektir. Yani cadılık bu kadar basit değildir, sitede biraz araştırma yaparsanız daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın, iyi forumlar :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle özür dileyerek aklımdan geçeni söylemek istiyorum.
Bence siz cadı olmak istiyorsunuz ve olası tesadüfleri cadı olma yolunda binevi kendinizi ikna için kullanıyorsunuzki buna benzer bir arkadaşım var :)
Etrafınızdakilere söylememenizi tavsiye ederim deli yerine koyuyorlar.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
süpürgeyle bir deneyin bakalım cadıysanız havalanıp uçmanız lazım.ilk seferde uçamasanız bile bir havalanma belirtisi olucaktır mutlaka.başarılar..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
süpürgeyle bir deneyin bakalım cadıysanız havalanıp uçmanız lazım.ilk seferde uçamasanız bile bir havalanma belirtisi olucaktır mutlaka.başarılar..
Cadılar süpürgeyle felan uçmaz ! Süpürge sadece bir altardır.Temizlikte ve negatif enerjileri temizlemede kullanılır ! Cadılar hakkında bence biraz daha bilgi edinin medyadaki filmlerden izleyerek yorum yapmayın lütfen...

Konuya gelecek olursak cadılarda anca ileri seviyeye hakim olan cadılar elementlere hakimiyet olarak kullanır.Yani rahip veya rahibe derecesinde olanlar.Sizin yaptığınız bir nevi elemental kinezi olabilir.

Tartarus

Kayıtlı Üye
Cadılar süpürgeyle felan uçmaz ! Süpürge sadece bir altardır.Temizlikte ve negatif enerjileri temizlemede kullanılır ! Cadılar hakkında bence biraz daha bilgi edinin medyadaki filmlerden izleyerek yorum yapmayın lütfen...

Konuya gelecek olursak cadılarda anca ileri seviyeye hakim olan cadılar elementlere hakimiyet olarak kullanır.Yani rahip veya rahibe derecesinde olanlar.Sizin yaptığınız bir nevi elemental kinezi olabilir.
Pardon süpürge ne zaman Altar oldu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Süpürge, süpürme işlemi, temizlik ifadeleri bunlar majikal sanatın sembolik ifadeleridir. Arınmayı ve majikal temizliği ifade eder. Modern çağda maalesef süpürge uçma aracı gibi gösterildi. Astral Seyehat ve süpürge sembolünü bilgisizlikleri yüzünden komik bir duruma düşürdüler.

AJA

Elit Üye
Evet bu astral seyahat konusu gerçekten ilginç duruma düştü..Merak edilp sorulduğunda cevap veriyorsunuz ve aaa nasıl yani uçuyormusun rüyadamı nerde nasıl hahahaha ..Bilgisi olmayan birine parapsikolojiden bahsetmek berbat sıkıcı bir durum.

Osiris

Kayıtlı Üye
Hayır değilsiniz.Cadılık bir felsefe,bir yaşam yoludur.

donzula

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Konsantre olduğumda rüzgarı çağırıyorum bunu nasıl yapıyorum? Cadı olmak istiyorum.
yoksa cadı mıyım ben?
benim aklıma takılan rüzgarı çağırma oldu bazen sıkıntılı anlarınızda ferahlamak istersiniz ve birden bir esinti gelmiş gibi olur eğer böyle bir şeyi kast ediyorsanız büyük ihtimal siz buna inandığınız için oluyordur büyük ihtimal cadi değilsiniz ancak bu olamicağınız anlamına gelmez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...