maça.kızı

• Konbuyu başlatan maça.kızı
  • Başlangıç tarihi
M

maça.kızı

Başlarda önemsememiştim, mesaj veren rüyaların çok sık görülmediğini, görüldüğünde de rüyayı gören kişinin bunu anlayacağını düşünüyordum. Fakat bu kadar uzun süre aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, beni bir mana arayışına itti. Fakat araştırmalarım sonuçsuz kaldı. Bazı kaynaklarda iyi diyor, bazılarında kötü ve kaynaklarda evin içinde gördüklerimi tam olarak bulamıyorum. Bilen biri varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. Yardımlarınız, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir buçuk, iki yıldır rüyalarımda çok geniş evlerin içinde olduğumu görüyorum. Bu evler devasa boyutlarda. Ben bu evlerin genellikle salonlarını, yatak odalarını ve tuvalet, banyo kısımlarını görüyorum. Şimdiye kadar hiç mutfaklarını görmedim. Ben bu evlerde kah misafirim kah ev sahibiyim. Bazen yalnızım, bazen benimle birlikte başkaları da var; akrabalarım, misafirlerim.

Salonda, oturma odasında yahut yatak odasındaki eşyalar çok lüks olmamakla birlikte aynı eşyadan birden fazla barındırıyor. Örneğin oturma odasında ardı ardına yirmi tane aynı koltuktan görüyorum. Aynı yataktan on tane var.

Bu evlerin en ilginç özellikleriyse banyo ve tuvaletleri. Genellikle bu kısım iki katlı bir ev boyutunda oluyor ve tüm oda yanyana ve karşılıklı dizilmiş klozetler, musluklar duşlardan oluyor. Aralarında mahremiyet koruyucu bir materyal bulunmuyor. Umumi bir tuvaletin kabinlerinin kaldırığını düşünün, aynen o şekilde. Her girdiğimde aklımdan "ne gerek var bu kadar klozete, duşa ya da lavaboya nasılsa tek kişi giriyor, evde birden fazla tuvalet var zaten." diye geçiyor.