Beni Korkutan bir Kolye ne olduğunu merak ediyorum

Draniel

Kayıtlı Üye
Şu 1 haftadır Tatildeydim Tatildeyken sevgilimden bana bir hediye geldi Bir Pentagram Kolye Ama dedi Bunu sakın çıkarma bu sende asılı olduğu sürece dAha yakın olucaz dedi Tamam dedim taktım İlk gün Bir akşam Kitapçıda Kitaplara bakıyordum Birden Dışardan Birinin Beni izlediğini fark ettim Camın önündeki birisi Önümde 1-2 vitrin vardı Geçtim onları Baktım Sevgilime Benziyor Yanına inmek için kapıya yöneldim Kapının ordan bir daha baktım Hiç kimse yok dedim galiba güneşte fazla kaldım devam ettim...

İkinci Gün SAhilde Tek başıma oturuyorum Bi tane falcı Teyze yanaştı Fal bakayımmı olum dedi Bak teyze dedim Elime baktı bi Genel olarak bana iki şey söyledi Sen burdasın ama Ruhun uzaklarda ve Yaşın Genç ama Teccüben fazla

Üçüncü gün Rüyamda Çok garip bir yerdeydim Ateşler Arasında gibi bir yerde sonra bir çığlık duyup uyandım Gözümü açar açmaz SAnki Bir el Tam kolyenin durduğu yerin üstünden duman olup Kalktı gitti

Üçüncü Gün Akşamında ise dedim bu böyle olmayacak Ben bunu çıkarayım Çıkarttıktan 20-30 dakika sonra Çok ağır bir baş ağrısı ve Burun kanaması yaşadım

Bu kolyenin Ne olduğunu Çok merak ediyorum Şekli dediğim Gibi Pentagram bir kolye Gümüşden yapılmış TAm ortasındaki Dörtgende Kırmızı yeşil KArışık ince bir taş var...

Şimdiden Teşekkür etmek istedim

BattleFury

Kayıtlı Üye
fotografını koyarsanız bir gormus oluruz ve ezbere yorum yapmayız degil mi :)

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
bence size hediye edene bir sormalısınız bunu nerden aldın neden aldın vede verirken birşeyler söylemişya işte sorunun cevabı da burda zaten hem bizde merak ettik,ruhunu yanında hissettirecek bir tılsım geliştirildiyse bence bunu paylaşmalısınız,bilgi paylaştıkça artar...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sana veren kişiye bu yaşadıklarını anlat sonrada bi bilgisi varsa öğren kendisinden daha iyi olur öyle diye düşünüyorum sadece senin bakış açın bunlar şimdilik.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
gerçekten görmem gerekli özellikle derin bilgiler içeren eski kitaplara bak taşı araştır yada doğal taş satan birine götür ve sor ne taşı olabilir diye kolyede minik kabartı işaretlerine de dikkat et tılsımlı yada enerji içeren bi şey olabilir dahası aldatmamma büyüsü içerebilir. baş ağrısı bu nedenle olabilir

desire

Kayıtlı Üye
Kolyenin üzerine bir kağıt koyup kağıdı kurşun kalem ile karala. Gözle göremediğin bir kabartı olabilir kolyenin üzerinde. Hem sembolü kafanda daha rahat canlandırırsın ve araştırırken sana yardımcı olur. Ama hiç sağlıklı bir kolye değil o.

bedford

Kayıtlı Üye
hepimiz toplandık bu konuyu merak ediyoruz nolur o kolyenin resmini paylaş yalvarıyorum sana.

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
En kolayı verene sormak değilmi ,sor kardeşim sevgiline :) ben anlamadım neden bu kadar zorladık :)

Draniel

Kayıtlı Üye
Öncelikle Geç Yazdığım için Özür dilerim İnternette biraz baktım benzer resimler bulabildim http://a1107.hizliresim.com/11/7/23/2069.jpg bunun biraz daha kararmış ve çevresindeki halka zincir gibi gözüküyor girintili çıkıntılı yani Bide ortasındaki taş Kırmızı yeşil Karışık

Ve sevgilime bunu sordum dedim hani neden illa tak diyosunki sen benim hep yanımdasın ayağına felan Yok hediye felan filan diye kıvırdı işte anlıyacağınız Soruma cevap gibi birşey bulamadım

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
evet çok merak ettik şu kolyeyi...

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
çok güzel bir kolyeye benziyor ama tılsım olabilir belki..

desire

Kayıtlı Üye
Sirkeli suda 1 akşam beklet bakalım ne olacak? Büyülü veya okunmuş şeyleri büyükannem sirkeli suya yatırırmış.

janet

Kayıtlı Üye
Öncelikle Geç Yazdığım için Özür dilerim İnternette biraz baktım benzer resimler bulabildim http://a1107.hizliresim.com/11/7/23/2069.jpg bunun biraz daha kararmış ve çevresindeki halka zincir gibi gözüküyor girintili çıkıntılı yani Bide ortasındaki taş Kırmızı yeşil Karışık

Ve sevgilime bunu sordum dedim hani neden illa tak diyosunki sen benim hep yanımdasın ayağına felan Yok hediye felan filan diye kıvırdı işte anlıyacağınız Soruma cevap gibi birşey bulamadım

ortadaki taş böyle mi
TOPAZ.JPG

yoksa dışarda farklı ortamlarda farklı renk mi görünüyor

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bence o kolyeyi takma hepsi rastlantı olamaz kolyede tahminimce büyü var.Eğer bir hoca ya da bu işlerden anlayan iyi birini tanıyorsan git götür kolyeyi...

augury

Kayıtlı Üye
Bir sevgilinin hediye edebileceği tarzda bir kolye değil bu :D Mutlaka olayın içinde bir büyü söz konusu. Ayrıca o baş ağrısı ve burun kanamasını sadece kolyeye bağlamayalım. Malum yaz mevsimi, güneş falan filan. Neyse sen takma bir süre bakalım, değişiklikler hissedersen paylaş bizimle.. :)

Draniel

Kayıtlı Üye
ortadaki taş böyle mi
TOPAZ.JPG

yoksa dışarda farklı ortamlarda farklı renk mi görünüyor

biraz daha ince ama bu kadar kristalimsi değil daha mat bir renk tonu var yeşil kısmı çoğunlukla yeşil arada bir renk değiştirdiğine tanık oldum