Kıskançlık, öfke ve şiddetten korunmak!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mişa

Kayıtlı Üye
İyi geceler;

Şu ara yine sıkıntılı bazı durumlar yaşıyorum.. Ve bütün aile bireyleri de bundan etkileniyor.. (Negatif)..

Bunu yaşatan kişi yakın akrabam.. Bizden uzak yaşamasına karşın, sanırım zevk alıyor bize bunu yaşatmaktan.. Ben zarar vermek istemiyorum, ama zarar görmek de istemiyorum.. İnanın allak bullak oluyoruz..

Bu her yıl 2-3 kez oluyor.. Hastalıklı bir kişilik sergiliyor ve uzak duramıyor..

Annem kızım ve ben birlikte yaşıyoruz.. Annem çoğu kez bana o zat yüzünden tavır alıyor ve hepten huzur bozuluyor..

Ben bunu engeleyebilirmiyim.. O kişiyi uzak tutmak ve zarar vermesini engellemek için ne yapabilirim..

zein

Kayıtlı Üye
ben de benzeri bir durumla 1 senedir iç içeyim. psikolojik olarak çöktüm hiç aklımdan çıkmıyor yaşadıklarım. tanrıyı suçlamaya başladım

kıristal

Kayıtlı Üye
merhaba bende böyle şeylerle uğraşalı on yedi yıl odu. akrabaların zararlarından korunmak için yaptığım uğraşlar beni çok ama çok yordu.benim gibi bunları yaşayanları duydukça evet gerçekte akrabasına zarar vermek istediklerine inanıyorsun.insan kendi canına zarar verirmi ruhları bozulmuş insanların. ben kendimi ve ailemi korumakla geçirdim zamanımı vicdanım rahat korkum yok ama yanlız hissediyorsun kendini bu uzun uğraşta bide kendini bozmamak var irade zorlanıyor ama meselede osaten kötüyle uğraşırken kötü olmamak .dertler paylaştıkça azalır derler sizlerinde allah yardımcısı olsun.

naz78

Kayıtlı Üye
bende ailemle kötü günler geçiriyorum ve böle davrananın ailem olması beni üzüyor 1 yıl daha yakınımdalar eşimin işedeniyle bu meburi durum beni çok çökerti bende yardım istiyorum çocuklarımın bile pisikolojisini bozdular dayanılmaz bir durumdayım

mişa

Kayıtlı Üye
Evet Zein, insan zaman zaman inancını kaybediyor.. Görmüyormusun yapılan haksızlığı, işkenceyi.. Neden müdahele etmiyorsun diyor.. Ben bu durumu her yıl yaşıyorum, ve ruhen ve bedenen çok yoruluyorum..

Kıristal peki sen atlatabildin mi bu durumu.. Nasıl yaptın???.. Ben çok çaresiz hissediyorum.. Zira şu ara yine tepemde.. Musallat gibi,kabus gibi, karabasan gibi... Ama aynı boyuttayız.. Aramızdaki km.'ler engel olamıyor ona.. Kahrolsun teknoloji diyesim geliyor..

Tadım kaçtı tamamen.. Bazen acındırarak çıkıyor karşıma, bazen direk taciz küfür kafir.. Daralıyorum..

Lütfen bir çare.. Büyüyse büyü, duaysa dua.. Bu zat beni unutsun.. Ben de onu.. Hiç yaşamamış, hiç yaşanmamış gibi.. Lütfen yapabileceğim şeyleri yazın bana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...