Astral mi ?

scLeng

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu aralar gene denemeleri sıklaştırdım ama şu odaklanırken göz kirpiklerimden dolayı baya sinirliyim şu sıralar önce buna bi çözüm varmı bilen cevap verirse teşekkür ederim ..

Yine denemeleri yaptım yoruldum bişey olmayınca yan şekilde yattım bu aralar cin ürpertileri oluyor bence ev yalnızım bi aydır falan karanlıkta akıl işte türlü türlü senaryolar kurguluyo uykumda uyanıp uyanıp sürekli arkamdaki salondaki zifiri karanlığa bakıyordum 3 oldu 4 oldu sonuncuda bir çıtırdı geldi dönmek istedim birden kitlendim ama döndüm baktım arkama bi kasıntı ağırlaştım bi yandanda ayetül kürsü okuyorum otomatik bi şekilde sonra cinin beni yakaladığını düşündüm beni bi tavana bi yere doğru sallıyodu sonra pencereye doğru yöneldim arkamı döndüm geldiğini sandım pencereye dokunmak istedim ama dokunamadım derken bi anda normal bedenimde gözlerimi açtım hala yan yatıyodum... 3 defa oldu bu bana.. astralmı sizce ?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Kirpiklerinize ne oluyor? cinlerle ilgili sıkıntınız varsa astral seyahat yapmamanızı tavsiye ediyorum.