Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Acaba birinin bana büyü yapıp yapmadığını nasıl anlayabiliriz.Birinin bana büyü yaptığını düşünüyorum.Kimin yaptığına dair tahminlerimde var ama emin olmadan birşeyde söyliyemiyorum açıkçası yardım edin lütfen

hayat memat meselesi :(

mandalin

Banlı Kullanıcı
bu konuda çeşitli çalışmalar var ve belirtileri vardır sizde hangi belirtiler var yada nasıl buyu olduğuna karar verdiniz

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kendimi bildim bileli benim hayatım düz gitmez kendimi bldim bileli hep hastayım.Büyü olduğunu nerden çıkardın derseniz.(ne zaman olduğunu bilmiyorum ama eskiden)Bir gün annem kapının önünde çarşaflı bir kadın görmüş bu kadın eve üfleyip birşeyler fısıldıyormuş annem ne aradın teyze demiş kadın annemin sesini duyunca kaçmaya başlamış.Daha öncede muskalar falan bulmuş evde vs vs.

mandalin

Banlı Kullanıcı
anladım yani sadece size deil tum haneye bir uygulamada yapılmıs olabilir diyorsunuz

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
evet zaten tek bende belirti yok hepimiz hastayız hepimizin psikolojisi bozuk.Kardeşimde hasta.Yani tek ben değil

mandalin

Banlı Kullanıcı
anladım size bir kac oneri sunacağım umarım iyi gelir

eve selam verin ve sağ ayak ile girin sağdan itibaren nas felak okuyarak evi sirkeli ve etkili bir çamaşır suyu ile siliniz dip bucak okuyarak...en son sağdan sağdan giderek evi silin ...kapı eşiğine geldiğinizde 7 ayetel kursi ile bitirin bir sure de olsa rahatlama sağlamasını umuyorum

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
anladım size bir kac oneri sunacağım umarım iyi gelir

eve selam verin ve sağ ayak ile girin sağdan itibaren nas felak okuyarak evi sirkeli ve etkili bir çamaşır suyu ile siliniz dip bucak okuyarak...en son sağdan sağdan giderek evi silin ...kapı eşiğine geldiğinizde 7 ayetel kursi ile bitirin bir sure de olsa rahatlama sağlamasını umuyorum

sağolun hemen denicem :)

bu arada sirke ne sirkesi olacak?

mandalin

Banlı Kullanıcı
o o kadar onemli değil kaliteli bir sirke olsun da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...