hande16

Katarina

Kayıtlı Üye
Rüyamda bağırsaklarımın çıktığını onlarla beraber yürüdüğümü ameliyat olmam gerektiğini ama bir süre bu şekilde gezmek zorunda olduğumu gördüm.Çok kötüydü :( Ne demektir acaba?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Hande hanım, size analizden önce bir kaç sorum olacak;

Evli misiniz?

Evli iseniz eşinizle ve/veya akrabalarıyla aranızda husumet var mı?

Katarina

Kayıtlı Üye
Evet evliyim.Biraz kırgınlıklarımız var diyelim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Eşiniz ayrılma düşüncesinde olabilir. Dolaylı veya direk konuşarak anlamaya ve çözüm üretmeye çalışabilirsiniz.

Akrabaları hakkınızda sırlarınıza ilişkin dedikodu yapıyor olabilirler.

Zor kısım ise, sizin sabırlı davranıp her iki durumu da sükunetle zaman yayarak çözmeyi sağlayabilmeniz olacaktır. Etkilenip sabırsızlanarak olayı tırmandırma tehlikeniz de mevcut, dikkatli olursanız sorunsuz atlatacaksınız.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Katarina

Kayıtlı Üye
Merhablar; kardeşim rüyasında beni görmüş babamı öldürüyormuşum.Ne demektir acaba çok merak ettim.Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Babanızın size yapacağı bir iyiliği görmezden gelip, kendisine karşı günah işleyebileceğiniz işaret ediliyor.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Bir arkadaşım rüyasında beni görmüş.Kısaca anlatayım size.Evime gelmiş izbe bir yer gibi.Masada yemekler varmış.Tanıdık tanımadık bir sürü insan omuzları aşağı düşük kafaları önde elleri dizlerinin üzerinde oturuyorlarmış.Arkadaşımın masadaki yağ biberine gözü takılmış.Teyzeside o anda ona onu uzatmış.Balkona çıkmışız.Eşimin kızkardeşiyle ben sarılıp ağlamaya başlamışız;arkadaşım yokmuş gibi davranmışız.Sizce bu ne demektir?Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkanızdan hoş olmayan sözler söylenmiş ve hala söyleniyor olabilir. Öte yandan ise bir grup insan, size karşı haksızlık yaptığını düşünüp sizden özür dileyecekler. Yalan yanlış iddialar nedeniyle haksızlık etmiş olabilirler.

Gurbetten bir haber alacak, bir yakınınıza kavuşacak, bazı istekleriniz gerçek olacak. Siz ve aileniz için rızık ve kısmet görünüyor. Fakat bu dönem bir takım alacaklılar da, paralarını talep edebilirler. Tüccar iseniz müşteriniz artabilir, itibar ve güç elde edebilirsiniz.

Sanıyorum imtihan olduğunuz şeyden azad edilip, mükafat dönemine geçiyorsunuz. Küskün bir yakınınızla aranızda buzlar eriyip, tekrar ahbap olacağınız görülüyor.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili duman lekesi;
Annem akşam kendisini rüyasında şöyle görmüş yorumlarsanız sevinirim.Ölen halasının evinde çok uzun bir koridorda siyah kıyafetli insanlar görmüş.Cenaze evi gibi..Kapıda da bir yığın ayakkabılar.Arkadaşınla bir yere gidicekmiş siyah topuklu terliklerini bulamamış.Ölen halası içeriden bunlar onun terlikleri diyerek;anneme terlikleri yollamış.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Anneniz geçmişten bugüne devam eden bir sorunu gündeme getirebilir. Bunun hallolması için uğraş vermesi nedeniyle, mutlak başarı bekliyor da olabilir. Fakat tüm bu süreç onu yıpratabilir ve geçici bir rahatsızlık yaşayabilir.

Sonuç dilediği şekilde olacak.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir kasabın içindeyim.Annem etlerle ilgileniyor.3 tane akrabam geliyor kapıya 1 tanesi merhaba bile demeden gidiyor.O demeyene ben imalı bir merhaba diyorum.Sonra çıkıyorum ordan.Başka bir iş arkadaşımı görüyorum saçlarını kısacık kestirmiş.Hamileyim diyor seninde katkın oldu bunda doğurmaya karar verdim diyor.Çok duygulanıyoruz beraber.Ordan çıkıyorum ellerimde koparılmış tırnaklar.Asansörlü bir yerin önündeyiz birden bir kalabalık oluyor kırmızı giyimli ufak insanlar gelip silahla tarıyorlar asansörün içine geçiyorum ama nedense kimse kıpırdamıyor kurşun gelmesin diye.Tek kıpırdayan benim.Ordan hızla kaçıyorum avuçlarımda hala tırnaklar var.Evlerin damlarında geziyorum.Bir bayan görüyorum sende büyü var diyor. Bunları nereye saklıyayım diyorum.Nereye saklarsan sakla bulurlar diyor.Bir evin damında bir şömine içinde toprağa gömüyorum.Aşağıya baktığımda beni takip eden insan evin önünde bekliyor.Bu kadar.Yorumların için teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı borçlarınız gündeme gelebilir. Bu konuda size korku veren sorununuzdan kurtulacaksınız.

Arkadaşınızın eşiyle arasında problemleri olabilir. Ama diğer taraftan bir sürpriz gelişme, ilişkilerinin seyrini olumlu yönde değiştirebilir. Bunun haberini alabilirsiniz.

Yükselme, genişleme için atılım yapmak istiyor fakat gerçek adımlar yerine korkak hareket ediyorsunuz. Gelecek bir fırsat, akraba sayesinde olacak fakat karşılığı da bekleniyor.
Evinize hiç beklemediğiniz, yatılı bir misafir gelebilir.

Bir bayan kanalıyla beklediğiniz işin sonucu uzayabilir.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Sevgili duman lekesi;
Bir merak ettiğim konuda rüyada deprem görülmesi.Çok sık duyuyorum eşim ve de babam görüyor.Geçen gece babam rüyasında ölmüş anneannesiyle kendini bir binanın üst katında denize sıfır bir yerde bina yıkılmış dalgalar üzerlerine gelirken görmüş.O sırada babam uyanmış.Yorumlarsanız sevinirim.

Katarina

Kayıtlı Üye
Rüyamda kuzenim bir kadına yanımda doğum yaptırdı.Çocuğun başının çıktığını annenin ise ayakta doğum yaptığını gördüm.Çocuğun cinsiyeti hakkında bir fikrim yok.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kuzeniniz nüfuzlu birine yakın ve geniş bir çevreye mensup olacak.

Sevgiler

Katarina

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Rüyamda koltuk altımda çok fazla kıllanma olduğunu gördüm.Hatta şöyle bir baıkıyorum inanılmaz şaşırıyorum nerden çıktı bunlar diye.
Bu arada bunu ilk defa kalkdığım bir evde gördüm anahtarda yastığımın altındaydı.Doğrumudur bilmem ama;ilk kaldığın yerde gördüğün rüyalar gerçek olur derler.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İstek ve maksadınıza kavuşma zamanınız gelmiş. Ayrıca ticaret ve birikim yapmaya başlayacaksınız. Sırlarınızı emanet ettiğiniz bir kişiden yardım ve destek alacaksınız.

Sevgiler

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
486