suri

suri

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dün gece (bugün kandilmiş bu arada yeni öğrendim) gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Yorumlayabilecek kişiye yürekten sevgiler...

Evdeyim. Yatağımda yatıyorum. Gece yarısı. Aniden yatağımdan kalkıyorum sanki evdekilere ya da evdeki bir şeye bir şey söylemek ister gibi. Fakat öyle kötü bir durumdayım ki anlatamam. Sanki bütün enerjim emilmiş. Merdivenlerden aşağı alt kata iniyorum, içimde büyük bir isyan duygusu var. Enerjim tükenmiş ve başkaları (varlıklar) tarafından yönlendiriliyormuş hissine rağmen, sanki evdekileri uyandırmak, uyarmak istiyorum. Koridorda sakallı (normal boyda bir sakal) esmer 29,30 yaşlarında tanımadığım çirkin bir erkek kavrıyor beni. Yüzünün sağ tarafını görüyorum. Sakalında bir şerit var, o kısımda kıl yok, alınmış. Böyle dudağının biraz altına doğru uzanan, yatay bir şerit. Göz göze gelmiyoruz hiç. Elinden kurtulmak istiyorum ama hiç enerjim yok. Bir ara sakalına doğru uzanıp dişlerimi yanağına geçirmek istiyorum, canını yakmak istiyorum ama sanki dişlerim yok. Mümkün değil, anlatamıyorum o an hissettiğim çaresizliği. Tek yapabildiğim bütün gücümle Allah benim yanımda diye bağırmak ve tüm bu bağrış çağrışlara rağmen, yinede evdekiler uyuyorlar.

Rüya olduğundan şüpheliyim. Ve aniden gözlerimi açtım. Yatakta yatar vaziyetteydim. Ben mi uyandım yoksa uyandırıldım mı bilmiyorum.

suri

Kayıtlı Üye
Kimsenin yorum yapmasına gerek yok arkadaşlar...
Tanrım neden hep cevabını bildiğim sorular soruyorum...