Yardım lütfen! Cin görüyorum:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esink

Kayıtlı Üye
Rüyamda Çocuklar Duymasın dizisinde, Haluk rolünde oynayan adamın tipinde cin görüyorum. Ama adamın gözleri farklı daha büyük ve kanlanmış. Sonra adamla karısı yatağa yatıyor. Karısı cinsellik hakkında kitap okuyor. Cin de kadının arkasında yatıyor. Adam diyor ki, 'öyle kitaplar okuyorsun, ifrit i üstümüze çekiyorsun.' Kadın da kitabı arkasına saklamış, bakıyorum cin onun üstünde yatıyor. Bu aralar böyle rüyalar çok görüyorum. Lütfen yardım:boat:

ikbal1505

Guest
Söylemenizde sakınca yoksa yaşınız kaç acaba ?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bende ğörüyorum.Bana aşık olduğunu söyleyen birisi.Ama umursamamak lazım.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu bir kere mi oldu yoksa sık sık mı?Bir kere olduysa bence boşuna paniklemeniz :D

esink

Kayıtlı Üye
hayır sık sık ama birilerinin kılığıda hani böyle korkutucu değilde insan gibi ama ben cin bu diyorum..ayrıca o diziyi çok küçükken izliyordum şuan izlemiyorum tv izlemiyorum daha doğrusu yaşımda 18. bi açıklaması yokmu yani :S

mandalin

Banlı Kullanıcı
acıklaması olabilir ...maji ile yada gizli ilimler ile ilgili misiniz? bu konuda bir çalısma yada rituel yaptınız yada denemeniz oldu mu ?

modlar daha detaylı tespitlerde bulunacaktır ama ilk aklıma gelen sorular bunlar

ekirek24

Kayıtlı Üye
psikolojik olmasın cin olayına benzemiyor korkuyorsundur cinlerden bu şekil açığa vuruyordur korkun yaşınızda küçük doğaldır

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sn. esnkrklc, Doğa Üstü Varlıklar bölümüne göz gezdirirseniz, bu konuda bir fikir edinebilirsiniz.

İyi forumlar

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bi yasin okuyuver gusul abdestlı gez bol bol abdestlı olmaya calıs diğer felak nas vs oku rahatlat kendini aklından çıkar bunu gez dolaş arkdaşlarınla takıl

esink

Kayıtlı Üye
acıklaması olabilir ...maji ile yada gizli ilimler ile ilgili misiniz? bu konuda bir çalısma yada rituel yaptınız yada denemeniz oldu mu ?

modlar daha detaylı tespitlerde bulunacaktır ama ilk aklıma gelen sorular bunlar

büyüyle ilglili şeylerle uğraştım evet ama 1 haftadır dokunmuyorum 1 haftadır görüyorum :S en son şahmeran duasını okumuştum ama :S bi dileğim içinnnn

esink

Kayıtlı Üye
teeşekür ederim duman lekesi ama çok azimet ne bileyim herkesin korkutulduğu şeyler okudum hiç bişey görmedim çokda korkarak yaptım bunun bana hayatımla ilgli bi haber olduğunu düşünüyorum..doğa üstü bişey değilde..öyle olsa bukadar zaman uğraştım herhalde bu şekilde görmezdim..

hergun korumamı okurum..nas felak ayetel kursi ..
abdestsiz yatmakla bi alakası olabilirmi o günlerde oluyor çünkü :S

BattleFury

Kayıtlı Üye
teeşekür ederim duman lekesi ama çok azimet ne bileyim herkesin korkutulduğu şeyler okudum hiç bişey görmedim çokda korkarak yaptım bunun bana hayatımla ilgli bi haber olduğunu düşünüyorum..doğa üstü bişey değilde..öyle olsa bukadar zaman uğraştım herhalde bu şekilde görmezdim..

hergun korumamı okurum..nas felak ayetel kursi ..
abdestsiz yatmakla bi alakası olabilirmi o günlerde oluyor çünkü :S

Korkmanıza gerek yok sadece cogu zaman kendi enerjinizin sizi etkilemesine izin vermeyiniz :) mesela herkes cinlerin insanları kas katı bir sekilde carpabildigini dusunur.. bunu yapan cinler degildir bunu yapan sizin kendi enerjinizdir mesela :) Korkmanıza gerek yok bundan kastım anlık korku yanii ilkilmeler degil bu herkese olur. Emniyette oldugunuzu ve hickbirsey olmayacagını dusunmeniz iyi olabilir :) aynı olay ben uyanıkken birkac kez olmustu ve devam ederde.. sag duvarın orta bolgesindeki tavana yakın bolgede birseyler olur(nasıl bir seyler oldugunu anlatmak istemiyorum) ve bende bir anlık ilkinerek sol yone dogru kendimi butun gucumle iterek fırlar yere duser ayılır ve sakinlerim. Bu bir çeşit refkleks benim için :D herneyse sozum o ki, kendi gucunuzun farkında olursanız onlar size kotuluk yapamazlar.. cunku onlarda zeki ve onlarında karar verme yetesi vardır :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bilinçsizce okunan tılsım duaları ve yapılan ritüeller size zarar verebilir.Birşeyin ilmi eğitimini almadan teşebbüs etmemenizi tavsiye ederim.Büyük ihtimalle korkutuluyorsunuz.

janet

Kayıtlı Üye
Bilinçsizce okunan tılsım duaları ve yapılan ritüeller size zarar verebilir.Birşeyin ilmi eğitimini almadan teşebbüs etmemenizi tavsiye ederim.Büyük ihtimalle korkutuluyorsunuz.

Az bilgi tehlikelidir, faciaya davetiye gibidir...
ve sanırım @esnkrklc oldukça küçük yaşta..

kikirik

Kayıtlı Üye
forumumuzda terazi burçlu çok arkadaş var bu bir tesadüf olabilir mi?

AJA

Elit Üye
Yaptıgınız uyguIamaIarın tam ve dogru oIduguna emin oImadan yapmayın bence. BunIar basit bır metinIe anIatıIan biIgi ve reçeteIer oIabiIir fakat bir o kadarda tehlikelidir.Şahmeran duası da bir büyüdür. Etkisi aItında kalıp güncel biIinçaItınızda buna sebeb oIur ve bu tür rüyaIarı görebiIirsiniz.Gece duanızını eksik etmeyin ve sizi rahatlatıcak müzikler dinIeyin.

İyi forumIar :)

vorden

Kayıtlı Üye
bi süre bu tarz seylerle ilisiğinizi kesin okumayın böyle seyler korku filmi falanda izlemeyin sadece ayetel kürsi okuyun uyumadan önce önünüze sagınıza solunuza yukarı asagı birde kendinizi cerceve alırcasına odanın etrafına üfleyin kendinize koruma çemberi yapın yani toplam 7 tane olmalı zaten bunları okurken uyuyur kalırsınız ve bir ayetek kürsi yedi mahelle komsunuzu koruyor siz de artık düsünün ne kadar tesirli allahın izni ile tertemiz bir rüya çekersiniz.

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Dalgamı geçiyorsun :D
Harbi çok güldüm.
Yıllardır bir cin görmek için uğraşıyorum sana nasıl musallat olduklarını söylersen bende yaptığın şeyin aynısını yapıp görmek istiyorum.

Cidden komikti ama "ifriti üzerimize çekiyorsun"

mig5661258

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar

Namaz kılarfken benim önümden cin geçiyor

Ama daha önce ben önümden hiç kimse geçemez diyerek tabir yerindeyse meydan okumuştum insan oğluna göre haklıydım çünki duvarın yanıda ve namaz kılıyordum ve karşımda da duvar vardı yani insanın önümden geçmesi mümkün değildi ancak 5-6 yaşlarındaki çocuk boylarında biri önümden geçti üstelik bana bakarak geçti ve ben öylesine namazda seyrettim daha sonra banyo duvarına girerek kayboldu

böyle ilginç bir hatıra yaşadım bende ama daha sonra olmadı

vorden

Kayıtlı Üye
Dalgamı geçiyorsun :D
Harbi çok güldüm.
Yıllardır bir cin görmek için uğraşıyorum sana nasıl musallat olduklarını söylersen bende yaptığın şeyin aynısını yapıp görmek istiyorum.

Cidden komikti ama "ifriti üzerimize çekiyorsun"

o kadar çok görmek istiyorsun demek komik bişey olmayabilir ama farkındamısın? insanlar üstlerinden bunu atmak için neler yapıyor ne kötü günler geçiriyor.Hatimler indiriyorlar gitsin musallat diye.çok şasırıyorum senin gibi düsünenlere yıllardır uşrasıyorum diyorsun ne yapcaksın görünce ? şen şakrak muhabett mi edeceğini sanıyorsun bence konunun ciddiyetinin farkında olmalısın.illaki görmek istersen bunların davetleri var araştır istersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...