Tarot Falına Baktırırken Yaşadıklarım

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bende başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum.

Tamamen gerçektir uydurma değildir.

Tarot falı bakan bi kadını duydum arkadaşlarımdan bana övdüler.

Bende kendime hakim olamayıp gelecegi bilemeyeceğini bildiğim halde ona falıma baktırmaya karar verdim.

Sonrasında kadınla diyaloğa geçtim beni evine çağırdı.

Normalde cafede bakıyor kendisi istemezsem cafede sonrada bakabileceğini söyledi ama ben evine gidip baktırmak istedim daha iyi bakar belki gibisinden.

Neyse evine gittim çok şeker bi teyze idi kendisini çok sevdim iyi birisiydi hissettiğim kadarıyla.

Sonra bu kartlara daha dokundurmadan bana beni anlattı şaka gibiydi herşeyimi biliyordu tanımasada beni çok sevindim bu duruma.

Sonra kartları ıkıye ayırttı bana ve ayırttıgı birinci kartı serdi icinden hatırlamıyorum bana su kadar kart seç dedi.Bende seçtim.

Diğer ikinci karttada öyle bakıyordu sonra kadının evi biraz serin olduğuna kadın üşüdüm ben bi izninle balkon kapısı açık kapatayım dedi ve kapattı sonra yorumlamaya devam etti kartları.

Herşeyi biliyordu çevremdekileri tarif ediyordu.

O sırada etrafı incelerken gözüme birşey çarptı.Bilirsiniz iç içe geçmiş sephalar olur evlerde oyle bi sehpa vardı.Sephanında üstünde bi örtü vardı.

Sephanın aşağısına sarkan örtünün kısmı oynuyordu sanki rüzgar oynatıyor gibiydi.Ama öyle abartılcak şekilde bi oynama değilde hafifti ama sürekli oynuyordu kadına o an sorma fırsatım olmadı bunu.

Ve herşeyi bilmesine rağmen geleceklikle söyledikleri çıkmadı. :(:(:(

(Birde kadının tarot kartları çok hoşuma gitti.Yine onun yanına gidersem o kartlardan bende alabilirim nerden aldığını öğrenip çünkü çok güzellerdi ve kartların yapısından resımlerınden vs bu işi bildiğini belli ediyordu kadının.Bana bunla 15 20 yıl mı tam hatırlamıyorum uğraştığını ilgilendiğini kitaplarını okuduğunu söylemişti.):sifone:

(Her ne kadar kadın bana sezgilerimle biliyorum sana söylediklerimi dediysede ben ona inanmadım onun daha çok bişeylerden yardım aldığına inanıyorum.) :D

desire

Kayıtlı Üye
Sehpanın üzerindeki örtünün sallanmasını şu şekilde açıklayabilirim, bizim eski evde müteahit PVC pencereleri kestirirken yanlardan 1,5 cm kısa kestirdiği için en ufak bir rüzgarda perdelerimiz hafifçe kalkardı. Bu teyzenin de evini yapan öyle bir cimriliğe gitmiş olabilir.​

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sehpanın üzerindeki örtünün sallanmasını şu şekilde açıklayabilirim, bizim eski evde müteahit PVC pencereleri kestirirken yanlardan 1,5 cm kısa kestirdiği için en ufak bir rüzgarda perdelerimiz hafifçe kalkardı. Bu teyzenin de evini yapan öyle bir cimriliğe gitmiş olabilir.​

hiç ses yok rüzgar sesi pencereler bozuk olsa anlardım herhalde sesten :sifone:

desire

Kayıtlı Üye
Hafif bir rüzgar bile olsa ceryan dediğimiz hava akımı ile dalgalandırabilir öyle bir örtüyü. Bence anlam aramamak :hurray:

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bilemiyorum hem kartları açmadan daha ben dokunmadan hakkımda nasıl birşeyler bilebiliyor.Tanımadığı biriyim onun için

Bildiklerini sezgilerimle biliyorum desede sezgi bu bilme için uydurulmuş bi yalan gibime geliyor.Geçmişi bilip geleceği bilemiyor sezgiyle nedense :S kesinlikle o an birşeyler orda ona söylüyordu.Onların varlığını hissetmedim ama sadece örtüyü gördüm.

mandalin

Banlı Kullanıcı
varlık sahibi ise fal bakanlar bu ister kahve falı olsun ister tarot kulak daveti şeklinde davetler ile varlıklar yardımı ile geçmiş ve şu anki durum şaşırtacak detaylarda bilinebilir ...

janet

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum hem kartları açmadan daha ben dokunmadan hakkımda nasıl birşeyler bilebiliyor.Tanımadığı biriyim onun için

Bildiklerini sezgilerimle biliyorum desede sezgi bu bilme için uydurulmuş bi yalan gibime geliyor.Geçmişi bilip geleceği bilemiyor sezgiyle nedense :S kesinlikle o an birşeyler orda ona söylüyordu.Onların varlığını hissetmedim ama sadece örtüyü gördüm.

eğer kadının söylediklerini biraz irdelersen, genele uyan tanımlar kullandığını anlarsın. tam söylediklerini yaz, bunu okuyan her ikinci kişi bana hitap ediyor diye düşünür.
insanların genel problemleri ortadadır, maddi problemler ve ikili ilişkiler. aynı zamanda kullandığımız beden dili ve giysilerimiz de hakkımızda çok şey anlatır :D:
örneğin kaliteli bir ayakkabın varsa, ama iki - üç yıl öncesinden alındıysa, bu dönem ufak maddi sıkıntılara işarettir. üzerindeki giysinin rengi de ruh halini anlatır. mesela beyaz gömleğin vardı, ilişkini ileriye götürme çabası içinde olduğunu anlatır, siyah gömleğin vardı, bitirmek için çaba sarfettiğin bir ilişkin var, mevcut ilişkinden memnun değilsin demek.. Takılarımız bile partnerimizden beklentimizin ne olduğunu anlatır.
vicud dilini ve insan psikolojini biraz bilen bir insan için bir kişiyi çözmek çok zor değil..

Katarina

Kayıtlı Üye
Bayanın evinde olanlarda şaşırtıcı bir şey görmedim açıkçası.Eğer şüphelendiğiniz cinlerse bu çok normal bir şeydir.Hepimizin evinde vardır.Hatta sokak kapısını açınca camı açınca gelebilcek kadar rahattırlar.Bunların dışındada evde bulunuyor olması muhtemeldir.Tarot falına gelince..Herkezin gerçekten bakabildiğini düşünmüyorum.Tarot enerji kartıdır.Güzel bir enerji sahibi bakabilir aynı zamandada yorucudur.Bu tarz insanların tarot bakıyor olması sizde şu düşünceye hakimiyeti arttırır.''gelecegi bilemeyeceğini bildiğim halde ''gibi.Kartlarının 15 yıllık 20 yıllık olduğunuda zannetmiyorum.Ciddi anlamda pahalıdır bu kartlar.Bu kartlara sahip olan insanlar cafelerde bakım yapmaz.Kısacası size bakım yapan bayanın gerçekten tarot baktığını düşünmüyorum.Tarot kesin cevapları vermez yol;yada göremediğinizi gösterir.

repece

Kayıtlı Üye
Bu anlattıklarınızda tuhaf olan hiç bişey göremedim ben.Birde geçmişi çok iyi biliyor diyorsanız ve bir varlıkla iletişimi varsa bunu size ayan beyan söyleyecek değilya elbette hislerimle söylüyorum diyecektir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
eğer kadının söylediklerini biraz irdelersen, genele uyan tanımlar kullandığını anlarsın. tam söylediklerini yaz, bunu okuyan her ikinci kişi bana hitap ediyor diye düşünür.
insanların genel problemleri ortadadır, maddi problemler ve ikili ilişkiler. aynı zamanda kullandığımız beden dili ve giysilerimiz de hakkımızda çok şey anlatır :D:
örneğin kaliteli bir ayakkabın varsa, ama iki - üç yıl öncesinden alındıysa, bu dönem ufak maddi sıkıntılara işarettir. üzerindeki giysinin rengi de ruh halini anlatır. mesela beyaz gömleğin vardı, ilişkini ileriye götürme çabası içinde olduğunu anlatır, siyah gömleğin vardı, bitirmek için çaba sarfettiğin bir ilişkin var, mevcut ilişkinden memnun değilsin demek.. Takılarımız bile partnerimizden beklentimizin ne olduğunu anlatır.
vicud dilini ve insan psikolojini biraz bilen bir insan için bir kişiyi çözmek çok zor değil..

hayır gecmıs ve suan ıcın bana özel olan şeyleri söyledi
genel şeylere değindiği şeyler gelecekle idi.