Sevgi enerjisi verme

serfiraz

Kayıtlı Üye
Zamanınızı fazla almayacak çok kolay bir çalışma. Sadece hayal gücünüzü devreye sokuyor (isterseniz) ve niyetinizi belirtiyorsunuz. Eğer Reiki ya da başka bir teknik biliyorsanız, onu da çalışmanıza katarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.
Dikkatinizi kalp çakranıza (iki göğsün arası) verin. Orada pembe renkli minik bir ışık yakın ve yavaş yavaş büyütün. Pembe rengiyle ışıl ışıl ışıldayan sevgi enerjisine odaklanın ve sevgi enerjinizin frekansının yükselmesini talep ederek derin bir nefes alın ve verirken bedeninizin her yerini sevginizle doldurun (bunu hissedebilir, görebilir ya da öyle olmasına niyet edebilirsiniz). Kendinizi, tüm bedeninizi sevginizle ödüllendirin.

Tüm hücrelerinizin sevgiyle yıkandığını, temizlendiğini, yenilendiğini ve dengelendiğini hissedin ve bu cümleyi onaylama cümlesi olarak söyleyin.....

Sonra derin bir nefes daha alın ve verirken pembe ışığınızın yani sevginizin, bedeninizden dışarı yayılmasına niyet edin. Bir ampul gibi sevgiyle ışıldadığınızı hissedin ya da öyle olduğunu bilin (burada bedeniniz ampul ve ampulun teli de kalp çakranız olsun). Ve "ben sevgiyle dengedeyim" onaylamasını söyleyin.

Bedeninizden dışarı yayılan sevgi enerjinizi önce bulunduğunuz mekana ve sonra da şehrinize yayın. sevginizin ihtiyacı olan her noktaya akmasına niyet edin ve akıtın. Hangi şehirdeyseniz o şehrin ismini söyleyerek, örneğin; "Ankaradaki tüm yaşam sevgiyle dengede" onaylamasını söyleyin.

Şimdi sevgi enerjinizin bulunduğunuz şehirden, ülkemizin ihtiyacı olan her yerine akmasına niyet edin ve akıtın. "Türkiye'deki tüm yaşam sevgiyle dengede" onaylamasını söyleyin.

Ve çalışmaya devam ediyoruz.... sevgi enerjinizi dünyadaki tüm canlılara, doğaya akıtın, ihtiyacı olana ve bölgelere ulaşması için .... şimdi dünyadaki tüm sulara yayın; okyanuslara, denizlere, göllere, derelere, şelalelere, içme sularına, şebeke sularına ve yer altı sularına. suların yüklendiği tüm olumsuz enerjilerden, kodlamalardan arınmasına niyet edin.

Bu çalışmayı günlük yaşamınıza da çok rahat aktarabilirsiniz. Çevrenizdeki her suyu, içtiğiniz, kullandığınız ya da ne güzel bir manzara diye baktığınız alanda gördüğünüz dereye, göle, denize sevginizi göndererek mevcut negatif enerjilerinden arınmalarına niyet edin ve sevginizle bu suları yeniden programlayın. Ve sulara yüklediğiniz sevginin herşeye, herkese yani bütüne de yansımasına niyet edin.

Şimdi bulutlara, yağmur damlalarına, kar tanelerine ve rüzgara bırakın sevginizi, ihtiyacı olan her yere ulaşması adına ve toprağa akıtın sevginizi .... "dünya ve üzerindeki yaşam sevgiyle dengede" onaylamasını söyleyin.

Çalışmanın sonuna geldik... yine derin bir nefes alın ve sevginizin dünyadan evrenin sonsuzluğuna yayılmasına niyet edin ve "evrendeki tüm yaşam sevgiyle dengede" onaylamasını söyleyin ... ve çalışmanızı bitirin...

alıntıdır

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Ben bu uygulamayı dün gece yaptım. Sevdiğim birisi var, uyumadan önce ona gönderdim. Çok içten gelerek uyguladım, bir işaret bekledim ve uyudum. Sonra tam dalmışım ki, bir erkek sesi duydum. Adım E..., adımı seslendi, uykumdan uyandırdı. Acaba yerine ulaşmış mıdır, yoksa kendimi mi kandırıyorum?