kendiliğinden patlayan vazo?

NightEyes

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci/stajyer
2004 senesiydi hala aklımda.. :)
babamı kaybetmeden 1 gün önce akşam masanın üstündeki vazo kendiğinden patladı.. durdukyere.. hala sebebini merak etmekteyim?

Ü

Üye silindi 15237

Ben nazara inanan bir kişiyim nazar'dan olabilir

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Ben de bir akşam sevgilimle telefonda tartışırken parfüm şişesi patlamıştı. Ama o içindeki maddelerin basıncındandı sanırım bu farklı.

zein

Kayıtlı Üye
ilginç bir hikayemi anlatayım.

çocukken bir gün sabahtan akşama kadar hep ateşle oynadım , aynı gün komşumuzun evi yandı. yani komşumuz derken yan komşu falan değil , bildiğiniz karşı komşu. arada baya mesafe var. ve ben bunu akşam öğrendim

mbdk32

Kayıtlı Üye
Bende hiç unutmadığım ve aklından çıkmayan bir anımı anlatayım.
Rahmetli bir teyzem vardı gözleri görmeyen köyde dedemlerin hemen yanında baraka gibi bir evi vardı yaşlanmıştı ve hastalanmıştı bizde kalırdı dayımlara gittikten bir kaç gün sonra vefat etti. Kullanmış olduğu evindeki ırbık yaz günü içinden dışına doğru sanki keserle vururçasına yarılmış inanamadık annannem bir gün önce bir sorun olmadığını teyzemin öldüğünü duyduktan sonra evini boşaltmaya gittiğinde gördüğünü anlattı. Allah rahmet eylesin çok iyi niyetli ve namazında niyazında bir insandı gözleri görmediği için hiç evlenmemişdi :((