Gerekli bilgiyi bulamadım burdan sordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cyber518

Kayıtlı Üye
Maji günah mıdır? bunun cevabını bulamadım bir türlü

origanum

Yönetici
Maji günah mıdır? bunun cevabını bulamadım bir türlü

Sayın cyber518,
Dini bilgileriniz bu sorunun cevabına yetmeyecek düzeyde ise öğrenme yeri bu site değildir. Eğer dini inancınız müslümanlık ise Diyanet işlerine sorun, cami imamına sorun, hıristiyansanız kiliseye sorun, musevi iseniz sinagoga sorun, budist vs iseniz tapınak görevlilerine sorun, bize değil. Bu tip problemleri olmayan, kendi içlerinde çözmüş kişilerin girebileceği ve yararlanabileceği bir siteyiz.

AphraeL

Kayıtlı Üye
sağol yardımcı oldun

Birincisi, imla kurallarına uyunuz. Cümleye büyük harfle başlanır. İkincisi, bu kişiyle aranızda büyük bir samimiyet olmadığına göre, neden "sen" yerine "siz" ifadesini kullanmıyorsunuz. Ki o size "siz" şeklinde hitap etmiş. Ayrıca, ilk mesajınızı atmadan önce, konu açarken uyulması gereken kuralları okumuş olmalıydınız. Siz forumun düzenine gerekli saygıyı göstermemişken, sorunuza hayal ettiğiniz cevabı almanız mümkün müdür? Başlıklar konunun içeriğini yansıtmak zorundadır. "Gerekli bilgiyi bulamadım burdan sordum" gibi bir başlık kurallara uygun değildir.

Sorunuza gelince, gerekli cevabı arasaydınız bulacaktınız. Forumun sayısız konu başlığı altında bunun cevabı defalarca verildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...