Duyguları Boşaltmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxmax

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar Duyguları Boşaltmak için ne yapmalıyım.
gebzede oturuyorum ve gebze çevresi veya istanbulda olabilir
yani istediğim zaman bu tedaviye gidip dönebileceğim bir yer bilen varmı bazı hipnoterapi merkezleri var ama çok uzak her gün gidip geri gelemem bu
Duyguları Boşaltma işini başarı ile yapacak bir uzman ve ya uzmanlık merkezi arıyorum sizden ricam bilen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim anladığım kadarı ile Duyguları Boşaltmak işi hipnoz harici başka bir işle yapılamıyor diye biliyorum eger yapılıyor ise Duyguları Boşaltma işini nasıl yapabilirim ve ya yaptırabilirim cevaplarınızı bekliyorum

kolay gelsin

Elfangel

Kayıtlı Üye
Site sahiplerimizin kurduğu Akademi Larimar etkinliklerine katılabilirsiniz. Akademi Ankara'da olmasına rağmen İstanbul'da da etkinlikler düzenleniyor. Forumumuzda Akademi Larimar Etkinlikleri bölümünden ya da

Web1: Academy Larimar
Web2: Academy Larimar

adreslerinden etkinlikleri takip edebilirsiniz. Bu etkinliklere katılarak hem kendi sorununuzla ilgili çözümleri bulabilir, hem de diğer yaşam becerileri konusunda nitelikli eğitimler alabilirsiniz.
Sevgi ve ışıkla...

maxmax

Kayıtlı Üye
baktım istanbulda planlanan eğitim yok bir de gebze veya çevresi istanbulda olabilir
başka yerde olabilir

vivalavida

Kayıtlı Üye
Pardon, merakımı mazur görün. "Duyguları boşaltmak" nasıl bir şey oluyor? Açar mısınız? Ben aylardır duygular üzerine çalışıyorum. Duygu kontrolü ile başladım bu işe. Şimdilerde duygu farkındalığı üzerine çalışıyorum. Kontrolün gereksiz, asıl olanın duygunun oluştuğu anda bilincine varmak olduğunu düşünüyorum.

Biraz araştırdım ve şu ilgimi çekti, belki işinize yarar:

Duygu boşaltmalarına yardımcı olmak üzere EFT ( duygulardan arınma teknikleri NLP ile yeniden çerçeveleme ve Reiki teknikleri kullanılabilir.
Tüm bu teknikler regresyon sırasında ve nedenin ne olduğu anlaşıldıktan sonra kullanıldığı takdirde tek başına kullanmaktan kat kat daha fazla olumlu etki yaratır.
Zihin için bir meselenin hayali ya da gerçek olarak bitirilmesi fark etmez.
Hipnozla duyguyu boşaltmak meseleyi hayali olarak bitirmektir.
bedende gerçek olarak kaydedilir.
(Bülent Uran)

Teşekkür ederim, sevgilerle.

Elfangel

Kayıtlı Üye
baktım istanbulda planlanan eğitim yok bir de gebze veya çevresi istanbulda olabilir
başka yerde olabilir

Lütfen anasayfayı dikkatli inceleyiniz. Burada İstanbul'daki eğitimleri görebilirsiniz. Anasayfa derken akademinin anasayfasını kastediyorum. Özellikle 4-5 Ağustos'da yapılacak Hızlı Hipnoz Eğitimi ve 16-17 Ağustos'da yapılacak Dönüştürücü Yaşam Koçluğu Eğitiminin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorum.

İyi forumlar

maxmax

Kayıtlı Üye
yalnız Özellikle 4-5 Ağustos'da yapılacak Hızlı Hipnoz Eğitimi verilecekmiş yanız her problemin farklı tedavisi vardır bakalım bizim problemimizi çözebilirmi
ben akademi larimar daki uzmanla görüştüm 2 haftada olur dedi hipnoz ile ama ankaraya gidip 2 hafta kalmak biraz sıkıntı yaratıyor çalışıyorum gebzede oturuyorum her gün gidip gelebileceğim yer varsa lütfen yazınız
teşekkürler
kolay gelsin

maxmax

Kayıtlı Üye
istanbul veya izmit gebze civarlarında bu işi yapan tanıyormusunz

origanum

Yönetici
istanbul veya izmit gebze civarlarında bu işi yapan tanıyormusunz

Defalarca söylendi, tanımıyoruz, tavsiye edeceğimiz, bildiğimiz, güvendiğimiz tek yer burasıdır. Israrla her yere aynı soruyu sorup durmayın artık. Bizden buraya kadar, sordunuz ve elimizden geleni yaptık.
Yıllar boyunca çekmişsiniz ve çözümünü de bulmuşsunuz, 15 günün hesabını yapıyorsanız zaten çekmeye mahkumsunuz demektir. Ayağınıza beklemeyin herşeyi, insan iyi olacaksa değil Ankara kadar yakın bir mesafeye Çin'e bile gider.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Kuzenım çok hasta ve dayımın bır sözü var. " Oğlumun sağlığı için Japonyaya gitmeye razıyım."... Evet sağlık her şeyden kıymetli. İş kariyer para hepsi gerçekten önemini yitiriyor. Sağlığınız yoksa paranızın değeri ne? Şifa dileklerimle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...