sümsüm

sümsüm

Kayıtlı Üye
Herkese selam,
(Bu aralar evlenmekle, okul arasında kaldım, kafam biraz karışık. Belki alakası olur diye bunu ekleyeyim dedim).

Ailem bir yere yemeğe gidiyormuş, ben karnım ağrıyor diye gitmemiş evde kalmışım. Birisi de bizimkiler yokken beni istemeye gelmiş. Biri damat adayı esmer ve yakışıklıymış 30 yaşlarına yakın, adı Yusuf' muş(onceki gün okuduğum yazıda bir adam cin le tanıştığını, yakışıklı olduğu için bu ismi kendisinin taktığını söylemişti, aklımda mı kaldı bilmiyorum). Nasıl oldu bilmiyorum, ben arabasına binmişim. O bizim eve gidiyormuş, bir elinde kocaman bir pembe gül buketi, diğer elinde de poşette bir sürü ekmek varmış. O arabadan inip eve yönelince, araba yavaş yavaş kendiliğinden, ilerlemeye başlamış. Çağırıyorum onu, durdursun diye. O gelip diyor ki, "senin gibi güzel bir kızı arabada yanlız bırakırsam bu olur tabi" ve gülümsüyor. O arabaya gelince daha da hızlandı, o durdurmaya calışırken caddeye çıkmış araba. Kaza yapmaktan korkmuşum. Acaba seviyorum desem mi derken, sonunu unuttum.

Sonra da uyandım. Bu rüya beni çok etkiledi, yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.
............................
Bir rüya daha tabir ettirmek istiyorum. Ben eskiden aşık olduğum çocuğu rüyamda gördüm. Şimdi üniversitede, bende başlayacağım bu yıl, gün sayıyorum. Eskiden aynı sınıfta okuyorduk onunla ama o aşık olduğumu bilmiyordu. İyi anlaşırdık keratayla ama arkadaş gibi... Bir gün bir arkadaşıma sır vermiştim onu seviyorum diye, o da gidip ona söylemişti, yani artık biliyordu. Neyse bayağı dertleştik çok şükür.

Rüyama gelelim, beni ziyarete gelmiş. Arkadaşlarıyla üniversite sınavına girecekmişiz, o da girecekmiş rüyamda(ama ben bu rüyayı sınava girdikten sonra gördüm ). Hep birilikte geziyoruz, yolda konuşuyoruz. Ne bölümü okuyorsun dedim o da şimdi okuduğu bölüm olan işletme dedi. Bende dedim ki geçen sene puanım iyiydi ama akıl verenim yoktu dedim (gerçekten iyidi sınavım ama gidemedim). O sırrımı açtığım kız da oradaymış ve olmasından rahatsız olmuşum. Sonra cafe gibi bir yere oturuyormuşuz, ona bakıyormuşum çekinerek hala seviyormuşum onu. Yüzüne bakayım biraz diyorum içimden gözlerimi kaçırırken bakıyorum. O da bana bakıyor, ben uzun uzun bakmaya başlıyorum. O demiş ki, sınava az kaldı ders çalışasım gelmiyor, insanın sıkıntı da basıyor. Evet ben de öyleyim dedim. Sonra kafamı çevirdim bir arkadaşı geliyormuş, onun ama tanımıyorum. Orada annemin uyan nidaları ile uyandım (birde onunla ilgili her şeyi anlattığım bir kız arkadaşım vardı bana yakın zaman da ona duygularını anlat, Facebook da ekle konuşun demişti. ama rüyanın nersinde hatırlamıyorum ya da yoktu bana öyle geldi).

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ve önünde saygı ile eğiliyorum. (ben buna rüyayı görünce facebookta istek attım ama geri çekeyim şimdi, tabire göre tekrar atmayı düşünüyorum)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rüya yorumu alabilmeniz için 25 adet konu açmanız gerekmektedir.Foruma katkı sağlayanlar rüya yorumu alabilir.Sevgilerimle..