canmert196

canmert196

Kayıtlı Üye
Merhaba, ruyamda cok sevdıgım bır arkadasım vardı. Ben 1 yas buyugum. Bızım lıseye gelmesını cok ıstıyordum.

Ruyamda bızım lısenın ıcınde bır kapı var, yanında bosluk. Benım gecmem ıcın kapıyı acıyordu fakat kendısı benım geldıgım yoldan gecmıyordu. Yandakı bos kısımdan 3 arkadasıyla gecıyordu. Bunun bir anlamı olabılır mı?

canmert196

Kayıtlı Üye
Belirtmek istediğim bir şey daha var: Arkadaşıma selam vermediğim için bozuluyordu bana. Sonunda aynı yere gidiyorduk ama farklı yerden geçiyorduk; ben kapıdan, o yandan. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Sayın Duman Lekesi, bildiğim kadarıyla siz yorumluyorsunuz. Acaba rüyam haberci mi?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşınız size hiç ummadığınız bir konuda yardım edecek. Bir bayanı aracı kılarak, size bir menfaat sağlayacak. Bunun sonucunda siz, çalışmalarınızdan iyi sonuçlar alacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız. Ayrıca kazanç elde edebileceğiniz bir deneyime de sahip olacaksınız. Siz ve arkadaşınız birbirinize verdiğiniz sözleri tutacak, dostluğunuzda ara ara pürüzler olsa da, uzun yıllar devam ettireceksiniz.

Diğer yandan uzaktan beklediğiniz bir haber veya paranın size geç ulaşacağı görülüyor.

Sevgiler

canmert196

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Rüyamda içime bir varlık giriyordu, sanırsam cindi. Aynaya baktığımda gözlerim çok değişik bakıyordu. Kendim gibi bakmadığımı anladım. Beynimin bir kısmını ele geçirmişti, hala içimde olduğunu biliyordum. Sonra yere yattım, onu içimden atmaya çalıştım. Bağırarak acı çekiyordum aynı zamanda. Fakat onu içimden çıkarmayı başardım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Bir işe, son anda detaylar ve usulsüzlükleri fark edip son vereceksiniz.

Sevgiler

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba ruyam

Küçük Bir Kızı Bi Yerden Kaçırıyordum Birilerinden Kurtarmaya Çalışıyordum Merdivenden İndiriyordum Omzumda Koşarak Sonra Böyle Serseri Tipli Bi adam Laf Attı Kızı Yere Koydum Bunun Boğazını Sıktım Bıçak Çekti Bana .Elimle Tuttum Böyle O Bana Sokmaya Çalışıyor BEn Engel Oluyorum Sonra Boşta Kalan Elimde Eline Yumruk Attım Bıçak Benim Elimde Kaldı.Bıçağı Aldım Fırlattım Küçük Kızı Alıp Ordan Uzaklaştım

habercı mıdır?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kuvvet elde edecek fakat kazanacağınız şeyi beğenmeyip iade edeceksiniz. Ama sınavı da vermiş olacaksınız:)

Oldukça hayırlı bir haberci rüya.

Sevgiler

canmert196

Kayıtlı Üye
bı kac tane ruya gordum sırasıyla :)
İlk Rüya Ailesi İle Bize Geliyor Sevdiğim Kız İftara VE Yatıya Diğer 3 Rüyada İse Sadece Annesi İle Bize Yemeğe Ve Yine Yatıya Geliyorlar.. Ben İlk 3 Rüyada Ondan Kaçıyorum Beni Görmesin Diye Sonuncusuda Tam Kaçarken Sevdiğim Kızı ve Annesini Yanyana Yatarken Uyurken Görüyorum..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sorun ve kuruntular yaratıp bunları büyütüyorsunuz. Çocukluğunuzda etkilendiğiniz bir sorun bugünü etkiliyor, ileri adım atamıyorsunuz. Sorunlarınızla yüzleşin.

Sevgiler

canmert196

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Hoşlandığım kızın beni sevip sevmediğini çok düşünüyor, dua ediyordum Allah'tan bir yardım etmesi için. Rüyamda da kız ağlarken göğsünü başıma koymuştu ve ağlıyordu. Haberci olabilir mi?

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın canmert196; Sayın DumanLekesi özel bir nedenden dolayı aramızdan ayrılmak zorunda kalmıştır. Bilgilerinize...

canmert196

Kayıtlı Üye
Anladım, teşekkürler. Peki yorum yapabilecek başka bir bilgili kişi var mı acaba?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şu an için sitede rüya yorumu yapılmamaktadır.