Güçlü Dilek Büyüsü

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Bir parça geri dönüştürülmüş kağıda ihtiyacınız olacak.Bu kağıda isteğinizi belirten kısa bir şiir yada inandığınız Tanrı_Tanrıçaya bir ilahı yazın.dünyanın en iyi şairi olmanız gerekmez; ama neye ihtiyacınız olduğunu gerçekten hissetmelisiniz ve belirtmelisiniz.Şiiri şükranlarınızı bitirin.
Sözler içte kalacak şekilde kağıdı katlayın.
Dış tarafa üçlü tanrıça sembolünü çizin.
Sembol içte kalacak şekilde katlayın ve bir pentacle çizin.
Son olarak kağıdın diğer tarafına adınızı ve doğum tarihinizi yazın.
Bu kağıdı güvenli bir yerde saklayın,uygun zamanda gerçekleşecektir.
Eğer fikrinizi değiştirirseniz kağıdı yakıp küllerini toprağa sunun.

Üçlü Tanrıça Sembolü:

wiccatriplegoddesswaxin.png

Pentacle Sembolü:

pntgram.png

Geri Dönüşümlü Kağıt Yapımı

--------------------------------------------------------------------------------

Gerekli Malzeme:

1. Eski gazeteler,

2.Bir parçacık ince delikli tel (süzgeç),

3. İki tane emici bez,

4.Plastik kova ve leğen

5. Tahta kaşık ya da mutfak robotu,

6. Toz boya(renkli kâğıt yapmak için),

7. Naylon poşet,

8. Ağır bir cisim,

9. Odun tutkalı.

Yapılışı:

Eski gazeteleri kovaya koyun, su ekleyerek bir gece bekletin. Ertesi gün suyu süzün ve ıslak gazeteleri tahta kaşıkla ezerek hamur haline getirin (bu işlemi mutfak robotunda da yapabilirsiniz, ama kullanmak için izin isteyin ve işiniz bittiği zaman temizleyin.)

Kâğıdınızın renkli olmasını istiyorsanız boya katabilirsiniz.

Kâğıt hamurunu leğene koyun ve eşit ölçüde su ekleyip karıştırın. Teli karışımın içine sokup üzerinde kalan hamurla birlikte karıştırın. Temiz, düz bir yere bir bez serin ve teli kâğıt hamurunun bulunduğu yüzey alta gelecek biçimde çabucak bunun üzerine koyun. İyice bastırın ve hamur beze yapışınca kaldırın. Hamurun üzerine ikinci bir bez örtüp tekrar bastırın. Leğendeki hamur bitene kadar bir kat hamur, bir kat bez koyarak bu işlemi tekrarlayın. En üste naylon poşeti koyun ve ağırlık yapması için kitapları üst üste dizin.

Birkaç saat sonra kâğıtları dikkatle bezlerden ayırın ve iyice kurumaları için eski gazete ya da kâğıt havluların üzerine serin. Yeni kâğıtlarınız artık kullanmaya hazırdır.

http://www.ogm.gov.tr/sincap/hobi/hobi1.htm burdada dha şekilli bir anlatım var :)

normal kağıtla denemedim bilemiyorum ki.
taşında ille burcunun taşı olması gerekmiyo.
taşını yanına koymanda gerekmiyo.eğer varsa yanında bulunsun.
yoksa büyünün asıl yapılışında yok zaten.bu sadece benim deneyimim :)
ben ametistimi yanımda bulundurmuştum.enerji dolu bir taş oldugu için

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Merhaba tutuyormu yaptınmı diyebilecek olan arkadaşlar olabileceğini düşünerek bunu yazıyorum .

Arkadaşlar bugün dileğim gerçekleşti 2 ay önce dilemiştim inanın imkansız gibi gelen bir dilekti aşk üzerine. Beni tanımayan birine yapmıştım bunu yıllardır görüyorum ben onu tanıyorum.Şimdi evi taşıdık ve tahmin edin ne oldu ? yeni taşındığımız yer onların babasının yeriymiş o bina ve kızla göz göze geldik baktı baktı.. bana aşk dolu bakıyordu kitlendim kaldım arkadaşlar karsılık veremedim ama sürekli bana bakmaya devam ediyor açılmak istiyor belli aşkından yanıp kavrulsun demiştim benim için sanırım dileğim tuttu çok güçlü bir uygulama evi taşıdık onu kaybetmiştim şimdi onların olduğu yeni yerlerine taşındık tamamen benim irademin dısında gelişen olaylardır ben taşımak istemedim evi bulanda başkasıdır :) Nelere dikkat edeceğiz peki ? İnanmak ve Enerji çok önemli bu işte sevgili arkadaşlar tüm dileklerinizin gerçekleşmesi ümidiyle sevgiyle kalın.

Beraris

desire

Kayıtlı Üye
Gazete kağıtları geri dönüşümlü kağıt değilmidir zaten? direk onun kenarındaki beyaz yazısız kısımları kıllanarak yapsak olmaz mı?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Gazete kağıtları geri dönüşümlü kağıt değilmidir zaten? direk onun kenarındaki beyaz yazısız kısımları kıllanarak yapsak olmaz mı?

A4 kağıdı büyüklüğünde bir kısım mevcutsa yazısız olarak kullanabilirsiniz.

desire

Kayıtlı Üye
Bu işlemi yapınca büyücü mü olmuş oluyoruz? komik gelebilir belki ama büyü ise ve biz bunu yaptıysak büyücülük oluyor yaptığımız iş. Eğer öyle ise muska ile büyü arasında ne fark var?

Bu işlemi yapınca büyücü mü olmuş oluyoruz? komik gelebilir belki ama büyü ise ve biz bunu yaptıysak büyücülük oluyor yaptığımız iş. Eğer öyle ise muska ile büyü arasında ne fark var?
Bu işlemi yapmak istiyorum ama büyü olup olmadığı konusunda şüphelerim var. Biri aydınlatabilir mi?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Bu işlemi yapmak istiyorum ama büyü olup olmadığı konusunda şüphelerim var. Biri aydınlatabilir mi?

Neo Pagan bir uygulama. Dalgınlık ile doğu majileri bölümüne açtım . Nedir şüpheleriniz ?

desire

Kayıtlı Üye
Neo Pagan bir uygulama. Dalgınlık ile doğu majileri bölümüne açtım . Nedir şüpheleriniz ?
Şüphem şudur ki büyü olduğunu düşünmüyorum. Muska olabilir mi? Gerçekten büyü ise beyaz veya siyah farketmez büyü yapmak istemem. İlginize teşekkürler. (Neo pagan uygulama büyü müdür?)

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Şüphem şudur ki büyü olduğunu düşünmüyorum. Muska olabilir mi? Gerçekten büyü ise beyaz veya siyah farketmez büyü yapmak istemem. İlginize teşekkürler. (Neo pagan uygulama büyü müdür?)

Evet bir büyü uygulamasıdır.Başlıktata belirttiğim gibi.

Gregorsamsa

Kayıtlı Üye
Peki bunun varlıklarla bir ilgisi var mıdır? Yani bir varlık kullanılarak mı yapılıyor? Öyle ise bu işi bilmeden yapmayı kendi açımdan tehlikeli buluyorum, ters tepmesini ya da başıma bir varlık musallat etmeyi istemem açıkçası.

efendy2000

Kayıtlı Üye
bu daha cok mahjdır buyu degıl... majı ıle buyu arasıdakı nüans burda otaya cıkıyor

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Peki bunun varlıklarla bir ilgisi var mıdır? Yani bir varlık kullanılarak mı yapılıyor? Öyle ise bu işi bilmeden yapmayı kendi açımdan tehlikeli buluyorum, ters tepmesini ya da başıma bir varlık musallat etmeyi istemem açıkçası.

Varlıkların kullanılmadığı hiçbir büyü & maji uygulaması yoktur. Büyü yapıyorsanız varlıkları mutlaka kullanıyorsunuzdur büyüde kullandığınız malzemeler bir şifredir , Bir adaktır.

ekirek24

Kayıtlı Üye
teşekkür beraris kafa karıştırmayan çok güzel maji paylaşmışsın yarın bende deneyeceğim

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Herşeyi hazırladım katladım. Sonra içimden tekrar okumak geçti.. Bir bakayım dedim ve çok bencilce şeyler yazdığımı fark ettim. Hepsi kendime yönelikti.. Sonra sövdüm, kağıdı 800 küsür parçaya ayırdım, gittim birde detarjanlı suya attım o parçaları, sildim kısacası hepsini.

Paylaşım için teşekkürler.

ygmrkrsgt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu tip maji uygulamasın da önemli olan pozitif enerjiyi hissetmeniz gerekiyor. İster bir pagan, ister müslüman olun hiç fark etmez. Siz sadece bunun olacağına inanın doğanın güçleri veya inandığınız tanrı size zaten yardım edecektir. He eğer derseniz ben müslümansam neden tanrıça sembolü çiziyorum diye sizde o zaman arapça harflerle Bismillah falan yazın ne biliyim. Kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz. Her büyünün, her majinin başı inanmaktır, huzurdur, kendini iyi hissetmektir. Bundan sonra istediğiniz her şey gerçekleşecektir :)

luna.ekn

Kayıtlı Üye
Saman kağıdı geri dönüşümlü kağıt olarak kullanılabilir mi?

ygmrkrsgt

Kayıtlı Üye
Bende saman kağıdı kullandım :D Bazı kırtasiyelerde satılıyordu bende onlardan aldım. Hem gayet doğal hemde hazır :D

DNaz

Kayıtlı Üye
kağıdı boyamamıza gerek varmı? şimdi kolydum 6-7 saat sonra çıkarabilirmiyim illa gece olması lazım mı??

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Şöyle bir soru sorayım madem. Konuyu7 tamda züerine okumuşum. Zaten geri dönüşümden elde edilmiş bir defter var elimde. Defter kapağından yayına geri dönüşüm. O defterden bir sayfa olur mu?