kosantospa

kosantospa

Kayıtlı Üye
Rüyamda teras gibi bir yerdeydik. Minderler kilimler falan vardı, yere oturuyorduk. Basta kalabalıkmıs ama eski sevgilimle ikimiz kaldık. Biraz arkamdaydı ben de az geri çekilip, kolumu dizinin üstüne koydum. Yüzü gülüyordu, muhabbet etmeye basladık. Sonra beyaz saçlı orta yaşlı bir adam geldi. Ama arkadan sade saclarının beyaz olduğunu gördüm. Ayıpladı bizi 'ayıp ayıp gençler, bu yaşıma geldim bir tek sizde gördüm böyle şey' dedi. Oradan nereye gittiğimizi görmedim de, terkettik orayı. Bitti.

Ne anlama gelir sizce?

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Sayın Gizli Mabet Üyeleri,

Rüya yorumu alabilmeniz için, en az 25 adet konu açmış olmalısınız. Bu konular birer bilgi dokümanı olmalıdır. Yani, teşekkür mesajlarından oluşan mesajlar dikkate alınmamaktadır.

Ayrıca özel mesajla rüya yorumu yapılmamaktadır.

Bir takım suistimallerin önüne geçmek adına yapılan bu uygulamayı anlayışla karşılayacağınızı umuyor, iyi forumlar diliyorum.
Sevgi ve Işıkla

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Biri tarafından, ayıplanacaksınız. Fakat daha sonra kendisi sizin durumunuza düşüp utanacak. Sonunda size yaptığı haksızlığı açıktan ifade edip özür dilecek.

Sevgiler

kosantospa

Kayıtlı Üye
normalde köy oturan biri olmama rağmen akşam çobanlıkla yapan komşumuzu geniş bir yol kenarında 4 katlı bir binanın sahibi olarak gördüm biz yaptık biizm bu dedi bende siz yapmayacaksınız da kim yapacak dedim katları tek tek saydım bu kat bu kişiye bu kat bu kişiye diye her çocuguna bir kat yapmış sanmıştım ama biri eksikti artık ölünce içgüveysi olan çoçuğuna kendi otruduğu katı verir dedim sonra komşumuzun askerde olan oğlunu gördüm çayır gibi bi alandaydık bak ne yapıcam dedi elinde bir çömlek vardı beyaz bir kağıda bir şey yazdı tuz attı çömlekten mavi ışık çıktı aynı ışınlanma sahnlerınde oldugu gibi bi ışık ışığın içine bir odun parçası attı oylece ışık içinde durdu bende elinden aldım hemen çömleği baktım içinde yazana iki büyük s harfi gördüm ama küçük yazanları okuyamadım sonra bu kişilerden tamamen bağımsız ilgisi olmayan bi abimin yanına gittim sohbet ettik biraz toplantı gibi birşey vardı toplantı dağılınca uyandım. çömlekteki o ışık beyaz kağıt ve yemyeşil çimenler çok dikkatimi çekti bir de sonradan yanına gittiğim abim dediğim insanla da daha önce birebir hiç konuşmamıştık. yorumun için şimdiden teşekkürler

kosantospa

Kayıtlı Üye
köyde oturuyorum dedim ama öğrenciyim bursadayım iki gündür bunuda ekleyeyim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Özel ve genel konularda talihinizin açılacağı işaret ediliyor. Hayır ve menfaatler elde edeceksiniz. Eşiniz veya ilişkinizde de mutlu bir dönem olacak.

Öğretmen veya yetkili bir görevliye tabi olup yeni bir ilim öğrenmeniz de söz konusu. Eliaçık bir yakınınızdan bazı kolaylık ve yardım göreceksiniz. Hatta size yöntem öğretecek bile olabilir. Fakat bu iş usulsüz veya gizli yapılan bir şey de olabilir, iyi düşünün.

Sıhhat konularında nasihat ve bilgiler alacaksınız. Bu size fayda sağlacak.

Sevgiler

kosantospa

Kayıtlı Üye
rüyamda yine çimenler üzerindeydim kalabalıktı mafyadan adamlar vardı ortada kuzenim gitmen lazım deyip beni tanımadığım birilerinin yanına gönderdi arabarlıan bindik grubun lideri arabayı srüüyordu sevgilisi ve bir adamı da önde oturuyordu biz arkada 4 kişiydik başka bir araziye geldik yine çimenler vardı tel örgüyle çevriliydi bir kol saati buldum bir kulbunda düğme gibi bir şey vardı ışık çıkıyordu ben bunu çalıştırırm dedim ama elime alınca yanıp sönmeye başladı sonra tamamen söndü biri ne buldun sen falan dedi o düğme gibi olan kısmı kopardım kalanını atıp bunu buldum dedim verdim onlara ama umursamadı kimse sonra bir arkadaşımında içinde bulunduğu kalabalık bir grup geldi selamlaştık sonra kapı kısmı boşaldı kimse yoktu arazinin kapı açıklığı tamamen büyük biir pencere oldu beyaz perdesi vardı normalde ortam alacakaranlıktı ama pencereden daha aydınlık ışık vuruyordu içeriye biri cama tıklayıp uyan dedi o an uyandım ama etrafımda kimse yoktu yorumun için şimdiden teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir fırsat yakalayacağınıza, rütbe ve saltanata, tüccar iseniz, müşterinizin çok olacağına ve duanızın makbul olacağına işaret edilmiş. Yalnız, şer ve hain bir kimseyle ahbaplık ettiğiniz için de uyarılıyorsunuz. Devamı halinde bir konuda yenilgiye uğrayacaksınız.

Eş veya ilişki durumundan, bir takım karışık hadiseler, çapraşık işlerle uğraşabilirsiniz. Bir de bir dönem maddi sıkıntı yaşamanız mümkün, tutumlu olmak şu ara iyi olacaktır.

Bir kazanç konusunda sağlam pazarlık yapacaksınız ancak sonucu dilediğiniz şekilde olacak. Bir mülk veya arzunuza nail olacaksınız. Ferahlık yardım ve emniyet göreceğiniz bir ahbaplık elde edeceksiniz. Bu kişinin sizi, kötülük ve rakiplerinize karşı uyarması kuvvetle muhtemel.

Sevgiler

kosantospa

Kayıtlı Üye
Ablam sözlendi iki hafta falan önce, bayramda da nişan olacak. Geçen günlerde karanlık bir rüya gördüm bu konuyla ilgili ama hayır olsun deyip geçtim. Bugün tekrar karanlık bir ortamda geçen bir rüya daha gördüm:

Evimizden çıkıyorduk, damadın evine gidecekmişiz ama herkeste bir telaş, "onu yapın, bunu yapın" diye. Sonra herkes çıkıyor, ben tam kapıdayım. Sonra merdivenlerde kovalar dolusu ekmek var, köy ekmeği, pide falan. Tam çıkarken salonun ışığını kapatıyorum, sonra vazgeçip tekrar açıyorum. Hırsız girerse içeride birileri var sansın diye düşünüyorum. Babam, "Pencereyi de kapat." diyor. Pencerelerde beyaz perde var. Sonra biniyoruz arabaya ama araba da 56 chevrolet gibi geniş. Yolda üç yaşlı var, biri sağdayken sola geçiyor. Arabayı titretiyor hafiften. Anayola çıkınca kahve önünde dayı dediğim yaşlı bir abi oturuyordu, üzerinde beyaz bir tişört vardı. Traktörle başka bir adam da kaza yaptı, tek tekeri duvara sürttü. Dayı da, "Ben olsam bir şey yaparım da, yapmam onu." dedi. Ama o bir şey yerine ne dediğini hatırlamıyorum, o arada arkadaşım uyandırdı beni. Rüyam hayır olsun ama aklıma iyi şeyler gelmiyor ablamın işi için bu rüyalardan sonra.

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Kosantosba; Sayın DumanLekesi özel bir nedenden dolayı aramızdan ayrılmak zorunda kalmıştır. Bilgilerinize...