Mouse

Mouse

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
Rüyam dün gece gercekleşti. Rüyamda dört kişiyiz. Tatil köyü gibi bir yerdeyiz. İçimizden birisi rehber gibi, orayı biliyormuş. Bizden başka kimse de yok. Ormanlık tarzı bir yerdi. Bir köpek vardı. Diğer üç kişiyi saldırıp parçaladı. Sanırım bir kapı vardı, onun arkasına saklandım. Sonra kaçmaya başladım. Peşimden beni kovalıyordu. Sonra bir anda uyanıverdim...
Yorumlayanlara şimdiden teşekkürlerimi iletirim.

Sévgi & Işıkla İyi forumlar...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın Mouse her şeyden önce her rüyanız için ayrı konu açmamanız gerektiği, sabit konularda belirtiliyor. Bir ara hatırlamak adına tekrar bir göz gezdirin lütfen. Bundan sonraki rüyalarınızı da, bu konunun altına yazabilirsiniz.

Rüyanız hayır olsun...

Rüyanız hayır olsun…

İş ya da bulunduğunuz ortamda veya müessesede acemilik çektiğiniz bir hususta bilgi isteyeceksiniz. Karar ve inisiyatif konusunda tereddütlü bir dönem olabilir. Elinizde sizi oldukça zorlayan bir mesele ve birkaç engel var. Bunun çözümü için çareler arayacaksınız.

Güçlü, kindar ve herşeyi göze alabilecek bir düşman edinmişsiniz. Rakipleriniz de sizi her an köşeye sıkıştırmak istiyor. Dikkatli olun. Bir sır konusunda, bir bayan size destek ve yardımda bulunacak.

Pes etmeye eğilim göstereceğiniz bir sırada, korku ve sıkıntılarınız, bir çaba harcamanıza gerek kalmadan son bulacak. Kabul olacak bir duanız var. İşinizle ilgili bir üstünlük elde edeceksiniz.

Sevgiler

Mouse

Kayıtlı Üye
sevgili duman lekesi öncelikle büyük özürlerimi sunarım bilmiyordum benim hatam yorum için teşekkür ederim sevgilerle....

Mouse

Kayıtlı Üye
Duman lekesi yorum için şimdiden teşekkür ederim...

Direk qeçmek istiyorum rüyaya unutmadan :)

Rüyamda 100 yıllık bir kerpiç evin kapısını açıyoz yanımda büyük kardeşim var ve evin bahçesine çıkan arka tarafdan bir kapı var ablamla oturuyoruz sonra bir ara çıkıp bahçede dolaşıyoruz ve armut ağacı görüyorum koparıyorum tam yemek üzereyken bu haram ben bunu nasıl yerım deyip geri atıyorum ve sonra ve sonra ev sahibi kapıya geliyo izlemine kapılıyorum ve bir başkası tarafından uyandırılıyorum....

Yorum için teşekkürler İyi Forumler....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayan tarafından, ailenize ve size sunulacak bir takım imkanlar işaret ediliyor. Burada anlaşılan şu ki; o kişi aslen haram yoldan elde ettiği gelirleri, bir takım hayır ve yardım işlerinde kullanarak ün elde ediyor. Hayırseverden çok şöhret peşinde bir açgözlü olabilir.:) Fakat size sunacağı şey değerli ve kolay elde edilir bir şey olmadığından, reddetmekte tereddüt edebilirsiniz. Zaten siz de rüyada bunu farkedip meyveyi yememişsiniz. Yani bu kişinin iç yüzünü anlayıp onunla işbirliği ve ahbaplık yapmaktan vazgeçeceksiniz.

Bunun dışında kardeşlerinizle birlikte ortak bir proje başlatabilir, kazanç olanağı yaratabilirsiniz. Sağlığınıza daha özen göstermelisiniz.

İnancınız sağlam, genişlemeye de devam edecek. Doğru yoldasınız.

Sevgiler

Mouse

Kayıtlı Üye
Herşey için cok cok cok teşekkürler duman lekesi....

Mouse

Kayıtlı Üye
İyi Forumlar....

Rüyamda Sanki biri bizi bir alana kapatmış ve orda köpeklerle resmen çebelleşiyoruz ve öldürüyoruz hepsini 3 kişiyiz köpekleri öldürdüğümüz için benı tutsak alıyorlar ve biriyle dövüşcektim sanırım onunla dövüşmek için hazırlanıyorum köle gibi eğitiliyorum ve sonra uyandığımda oh be iyiki rüyaymış dediğim oldu ilk defa bu rüyada

2. ise

kendı evimizdeyiz ve ailem trafik kazasından ölmüş ve azrail benim canımı almaya geliyor bende göğe doğru ucmaya başlıyorum sanki kaçarcasına ve birden rüyamda uyanıyorum rüya içinde rüya görüyorum ve daha sonra kardeşime annemleri babamları soruyorum uyanınca rüyada oda yan tarafda misafirlerle oturduklarını söylüyolar ve sonra gerçekten uyanıyorum....

Duman lekesi yorum için Şimdiden Çok Teşekkürler... Kolay qelsin

Sévqi Vé Işıkla....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşinizde veya çevrenizde rakipleriniz tarafından kıskaca alınıp, bir borcun altına veya mecburi bir hizmete zorlanabilirsiniz. Size baskı yapacak kimse otorite sahibi olup, zevk ve sefaya düşkün, size zarar verebilecek, tamahkar, çirkin tavırlı bir alim olabilir. Özünde dedikoducu, gammaz ve cahil biri olabilir.

Bu gelişmeler sürecinde sevmediğiniz bir işi bırakıp, ortaklıkla yürütülecek başka bir işe geçebilirsiniz. Sevmediğiniz bir kimseden yardım da alabilirsiniz. Bu yardım size çok gerekli olup, maddi bir takım sorunların önüne geçecek. Ancak bu kimseye dikkat edin, bu yaptığı yardımı daha sonra çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyebilir.

Diğeri;

Zorunlu yapacağınız bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu size büyük korku yaşatabilir. Aileden ayrı bir iş veya yaşam da düşünebilirsiniz. Zarar edebileceğiniz birkaç şey için uyarılıyorsunuz. Bunların ne olduğunu düşünüp, bir an önce önlem almalısınız.

Atıl ve uyuşuk durmaktan vazgeçip derhal hareket, çaba ve gelecek için gayrette bulunmalısınız.

Sevgiler