Hipnoz ve Ses Terapisi

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
Healing Therapy Music - Colors
Healing Therapy Music - Crystals
Healing Therapy Music - Driving
Healing Therapy Music - Insomnia
Healing Therapy Music - Reiki
Healing Therapy Music - Sexual
Healing Therapy Music - Tai Chi
Healing Therapy Music - Yoga

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
dosya boyutuna takılmayın ; huzura odaklanın :nopity::rockon:
sessiz bir ortamda keyifle anı yaşayacağız huzurlu tebessümle iç içe olacağınızı düşündüğüm eserler.

herhangi bir siteden alıntı değildir!
lütfen bilgimi sadece bu siteye verdim telif hakkımı.kimse çıkar amaçlı veya başka sitelere linklerimi vermesin sadece kendisi için kullansın.

insanlarla tanışmayı seviyorum .müzikler çok kalitelidir.bu müziklerin oluşmasını sağlayan ve basılmasını sağlayan kişelere teşekkür ediyorum onlarıda seviyorum herkesi bağışlıyorum ,herkesi olduğu gibi kabul ediyorum , hiçbir kimseyi iyi veya kötü diye yargılamıyorum .mutluyum .:hurray:

AJA

Elit Üye
Biraz daha biIgi verirmisiniz meseIa arka arkaya dinIeyebiIirmiyiz yada kulaklıklamı dinIenicek gibi ? Hipnoz diye geçtigi için başlıkta merak ettim ayrıca çok teşekkürler + rep :)

can-dan

Kayıtlı Üye
''Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.'' diyor.Tekrar yüklemeniz mümkün mü sevgili suticenadam....

AJA

Elit Üye
''Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.'' diyor.Tekrar yüklemeniz mümkün mü sevgili suticenadam....

Linkte sorun yok ben indirdim hatta tekrar denedim sizin mesajınızı okuyunca sanırım sizin güvenlik ayarlarınızla ilgili bir durum.İyi forumIar .

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF

google de 2011 dns ayarları diye aratın; ilk siteye girin ve dns değişimi yapın tüm yasaklanmış sitelere girebilirsiniz.:hurray:

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
evet arka arka dinleyebilirsiniz . günün her anında şahsen şuan sabahleyin dinliyorum huzurluyum ,mutluyum ,anı yaşıyorum.farkındayım şimdiyi yaşıyorum .:nopity: