Geleceği Kısa Düşüncelerle ve Rüyarlarımda Görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grims

Kayıtlı Üye
Merhaba 16 yaşındayım 3 yıl önce sabahları okula giderken bazen derste hangi konuları işleyeceğimizi hissediyordum(düşünüyordum) ve oluyordu ( hangi konuları işleyeceğimi kitaptan veya hocadan bilmiyordum) bazende dışarı çıkacağım zaman içimde A kişisini görüceğimi hissediyorum ama her zaman B kişisini görüyorum. Rüyalarımda da gelecekle ilgili önemsiz bir olayı 2-3 sn görüyorum(hatırlıyorum). Ama ne zaman gelecekle ilgili bi kesit görmek istesem olmuyor istemessem oluyor. Bunu nasıl kontrol alırım? ve şu ana kadar sadece bu olayları babama anlattım onda da bazen bu tür olaylar oluyormuş... yani her insanda olabilecek bir şey mi yoksa genetik olarak mı geliyor ? ...

Şimdiden Cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim :)

origanum

Yönetici
Düşünceyi kasmamak gerekir. Yani frekansı iyi tutturmalısınız. Zihniniz sakin ve boş iken bunları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ama sabit fikir olarak zihnininizi zorlarsanız göremezsiniz. Örneğin bir şeyi saplantı halinde isteyen insanlar, devamlı zihinlerinde o düşünceyi tutarlar bir türlü bırakmazlar, gece gündüz sürekli akıllarında o iş vardır. Mesela evim olsun, param olsun vs diye sürekli tekrar edip dururlar, sürekli değişik dualar ederler, herkese dileklerini söylerler ama işin olgunlaşması hiç zaman vermezler. Bir kere çok iyi konsantre olup kısa bir süre zihninde istemelerinden sonra bir daha hiç o konu hakkında konuşmamaları, düşünmemeleri yani enerjiyi serbest bırakmaları gerekmektedir. Zihinlerinde o istek olduğu sürece istenilen gerçekleşmez, çünkü o fikir hala kafanızda durmaktadır, bırakmamışsınız ki olmak için evrene gitsin de yansıması size dönsün.
Genetik etki önemlidir ama şart değildir, sadece genetik olarak geçen kişilerde diğerlerine göre daha rahat yapabilme potansiyeli vardır, daha kolay su yüzüne çıkabilir. Ama her çocukta bu etki illa görülecek diye bir durum söz konusu değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...