birimi vardı yoksa banamı öyle geldi?

ryuuzaki

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben yaklaşık 2 haftadır falan bu forumdayım yazılanlar ilgimi çekiyor ve burayı okurken iyi vakit geçiriyorum.
Geçen hafta başıma ilginç bir olay geldi; dediğim gibi 2 haftadır falan okuyorum burayı ve hiç ne büyü denemesi ne varlık çağırma girişimi hiç bir denemem olmadı ama o sabah yatarken yine bu siteyi okudum neyse uyudum biraz 1-2 saat sonra telefon alarmı çaldı, 5 dakika sonra çalması için kurdum uyku ağır bastı ama yatağa geri yatıp gözlerimi kapamamla beraber sesler duymaya başladım.
Şaşırdım, dinliyorum yan daireden gelmiyor, yukarıdan gelmiyor, banyodan gelmiyor...Delirdim veya bir varlıkmı geldi diye düşünmeye başladım öyleki; bu ses herneyse aynen şu şekilde; sanki birisi orgazm taklidi yapar, hızlı hızlı nefes alır ve arkasından deli gibi gülme sesleri?
Gerçekten korkuyla karışık şaşkınlık oldu, çünkü normalde konu ben olunca böyle şeyler olacağına ihtimal vermeyen bir insanım.5 dakika kadar uyuma numarası yaptım ve alarm tekrar çalınca kendimi yataktan dışarı attım.
Sesler kesilmişti gözlerimi açınca...hatırladıkça kendi kendime güldüm sonradan çünkü sesler gerçekten çok komikti, yani eğer gelen giden olduysa eğlenceli biriydi heralde diye düşünüyorum :)
Bilincim tamamen açıktı bu olduğunda yani sesleri duymaya başladığımdan itibaren haddinden fazla açıktı belkide...
Sizce bir varlıkmı geldi yoksa ben hafiften kafayımı çizdim? :D
Birde niye şimdi tecrübeli arkadaşlar varsa onlara soruyorum yani bir varlık gelciyse düşünceleri okuyabilirlermi ondanmı geldi veya ilgilenmeye başladığınızı anlayabilirlermi bir cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
bende de oluyor du arasıra sonra sesin yan daireden geldiğini farkettim.. fazla kurcalama derim.. komşudur komşu...:)

tolgam

Kayıtlı Üye
biraz pisikolojiyle alakalı açıkcası bende bu tür varlıklı hikayeleri okudukça korkar oldum:(
insan bu tür konuları okudukça sokaktaki kediden bile şüpheleniyor...