cadılar birliği oluşturalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xtina

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben almanyada doğdum ve küçüklüğümde sürekli cadılara karşı bi ilgim vardı şimdi ise gerçek cadılarla bi grup krmak istiyorum ve ben cadılığı inisiye falanda olmadı cadı olmak için inisiye omanın gerekmediğini düşünüyorum bilgin cadıların oluşturduğu bi grupta herkes büyülerini birbirine aktarabilir bu sayede bende çok şey örenmiş olucam ve grubu oluşturan kişilerde bi bilgi aktarımında bulunmuş olucak cadı olan ve cadı büyülerini bilen kişiler bu grubun oluşumuna destek olurlarsa çok sevinirim şimdiden gruba katılmak isteyen tüm cadılara teşekürler ayrıca bu grubu kurmak için izin gerekiyosa iznimide burdan almak istiyorum

glfm

Kayıtlı Üye
bende böyle coven oluşturmak yada konseye girmek istiyordum bencede eğer böyle bişey mümkünse ve bizim gibi düşünenler varsa olabilir :)

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
ben böy le düşünüyorum bir birlik oluşturalım cadılar birligi ve büyülerimizi birbirimize aktararak dahaçok şey bögreniriz bilirsiniz bilgi güçtür ve biz çok güçlü oluruz

Mouse

Kayıtlı Üye
forumda bu tarz şeylerin yasak olduğunu zannediyorum ama yinede mod.lar el atacaktır...

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Herkez bilgi yoksunu daha doğrusu hepimiz..Herkez biryerlerden blgi gelse diye bekliyor ama bence nafile !

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
forum da cadılık temel dersleri 2 vyazan yerde çok net nasıl cadı olunacagı belirtiliyo

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Bakın cadılık filan diyorsunuz ama bunun için islamı(tabii müslümansanız) bırakmanız gerekiyor.Bende wiccan olmak istedim ama araştırmalarım sonucu hem müslüman hem wiccan olamayacağımı anladım..Wiccan başlı başına bir din..Şeytani bir din..Bu işlere girmeden önce birdaha düşünün ve araştırın derim.. Saygılar...

@Y$e

Kayıtlı Üye
wiccan'lık şeytani bir din değildir bence önce düşüncenizi beyan etmeden bu konuyla ilgili başlı başına bir araştırma yapsaymışsınız.Wiccan dinine mensup olan kişiler bırakın şeytaniliği,şeytanın var olduğunu bile düşünmezler.Şeytan tek Tanrı'lı dinlerin ortaya çıkarttığı soyut bir kavramdır.Wiccan dininde kişi kendinden sorumludur yani şeytan gibi bir günah keçisine ihtiyaç yoktur.Wiccan dinine mensup olan kişiler Yüce Ruh'a yani Öz'e inanırlar ve yaptıkları her şeyin kendilerine üç katıyla döneceklerine inanırlar.Eğer wiccan dinini satanizmle karıştırıyorsanız lütfen önce bilgi eksikliğinizi giderin.

origanum

Yönetici
Bakın cadılık filan diyorsunuz ama bunun için islamı(tabii müslümansanız) bırakmanız gerekiyor.Bende wiccan olmak istedim ama araştırmalarım sonucu hem müslüman hem wiccan olamayacağımı anladım..Wiccan başlı başına bir din..Şeytani bir din..Bu işlere girmeden önce birdaha düşünün ve araştırın derim.. Saygılar...

Wican dini satanist bir din değildir öncelikle. Tanrılar tanrıçalar vardır, şeytana tapılmaz. Bu arada cadılar arasında müslümanlar, hristiyanlar, satanistler olabilir o ayrı bir durum. Dini inançları ayrıdır ama cadıdırlar. Wiccan dinine mensup bir cadı olmak ayrı normal bir cadı olmak ayrı. Ama hem havass işlemi yaparım hem cadılık yaparım diyorsanız o olmaz.

arkadaşlar ben almanyada doğdum ve küçüklüğümde sürekli cadılara karşı bi ilgim vardı şimdi ise gerçek cadılarla bi grup krmak istiyorum ve ben cadılığı inisiye falanda olmadı cadı olmak için inisiye omanın gerekmediğini düşünüyorum bilgin cadıların oluşturduğu bi grupta herkes büyülerini birbirine aktarabilir bu sayede bende çok şey örenmiş olucam ve grubu oluşturan kişilerde bi bilgi aktarımında bulunmuş olucak cadı olan ve cadı büyülerini bilen kişiler bu grubun oluşumuna destek olurlarsa çok sevinirim şimdiden gruba katılmak isteyen tüm cadılara teşekürler ayrıca bu grubu kurmak için izin gerekiyosa iznimide burdan almak istiyorum

Bu site çatısı altında cadılık kovanı kuramazsınız. Cadılık için inisiye gerekir, bunun nasıl olacağı farklıdır sadece. Sitede kaç tane gerçekten büyücü olan cadı var ayrıca. Herkes ya öğreniyor, yolun başında ya da sadece meraklı. Paylaşım yapacaksanız sitedeki bölümde yapabilir ve tariflerinizi buradan geliştirebilirsiniz.

Daryana

Kayıtlı Üye
cadı grubu kurulcaksa bende katılıyorum ^^

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
hadai yapalım cadı olalım çemberimizi kuralım

ben varım cadı olmak böyle basit bir hayattan çok sıkıldım temel cadılık dersi 2 okuyun

xtina

Banlı Kullanıcı
Cadılığa inisiye gerekmiyor, öyle olsaydı ilk cadılar nasıl cadı olurdu? Ayrıca buradaki herkes yolun başında değil, bazıları yolun başında olanlara bilgilerini sunuyor ve ben wiccalıktan sözetmiyorum, cadılıktan bahsediyorum, bir cadı istediği dine mensup olabilir.

origanum

Yönetici
cadılığa inisiye gerekmiyo öyle olsaydı ilk cadılar nasıl cadı olurdu ayrıca burdaki herkes yolun başında değil bazıları yolun başında oanlara bilgilerini sunuyo ve ben wccalıktan sözetmiyorum cadılıktan bahsediyosum bi cadı istediği dine mensup olabilir

İlk inisiye evrenden gelmiştir. Ondan sonrakiler için inisiye olunur. Kimi birisinden inisiye alır kimi kendisi yapar. Cadılıkla ilgili tüm üyelerin yolun başında olduğu söylenmedi kastedilen sitedeki cadı adaylarının çoğunluğunun yolun başında olduğu idi. Gerçek cadı sayısının azlığı vurgulandı. Tam anlamı ile bunu tamamlayanların sayısı sınırlı, ancak bazıları kendinin yolun son aşamalarında olduğunu unutup farklı bir psikolojiye girebiliyor tabi. Bunları saymazsak gerçek anlamda cadı sayısı sınırdır. Bir cadının istediği dine mensup olabileceği ise zaten önceki mesajda tarafımdan yazılmıştı. Bir kere de siz belirtmişsiniz.

xtina

Banlı Kullanıcı
eet bidaha belirttim çünkü arkadaşlar wicca bi dindir falan dedilerde ondan söleyim dedim peki kendi kendimizi nasıl inisiye edebiliriz ve hangi inisiye daha bakbuldür

@Y$e

Kayıtlı Üye
3 türlü insiye vardır.Kendi kendinize,bir coven'la ya da bir yüksekrahibe/rahip tarafından bunu size bırakmak gerekir.Gerisi biraz araştırmaya kalmış.Ama genel olarak bir coven'la insiye seçilir ama site kurallarınca bunu gerçekleştirmek mümkün değil ve ülkemizde de coven'larla irtibata geçmek de kolay değil.Ya birisini bulacaksınız ya da kendi kendinize..

Chery

Kayıtlı Üye
[/YT][/YT][/YT]
3 türlü insiye vardır.Kendi kendinize,bir coven'la ya da bir yüksekrahibe/rahip tarafından bunu size bırakmak gerekir.Gerisi biraz araştırmaya kalmış.Ama genel olarak bir coven'la insiye seçilir ama site kurallarınca bunu gerçekleştirmek mümkün değil ve ülkemizde de coven'larla irtibata geçmek de kolay değil.Ya birisini bulacaksınız ya da kendi kendinize..

Nasıl kendi kendimize insiye olacağız ?

gülden

Kayıtlı Üye
cadı grubu kurma fikri bana da cazip geldi arkadaşlar ben doğal cadıyım ve evet birlik oluşturalım hem kendimizi geliştirme imkanı olur böylece hemde etrafımıza bilgi yaymış oluruz

masu

Kayıtlı Üye
ben yeni başlıyıcam derslere ben de gurba katılmak istiyorum.

Azize

Kayıtlı Üye
Neredesiniz ey cadılar? Konuyu açıp bıraktınız mı böyle? Ve gerçekten "hadi cadı olalım, grup olalım" demek kadar kolay mı cadı olmak? Ne biliyoruz, ne okuduk, ne hissediyoruz? Bütünleştik mi doğayla? Pentagram başucumuzda duruyor mu?

Bu kadar basit olmamalı. Velev ki usta biri olacaksa en başta, kabuldür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...