Kocamin beni birakmasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikra

Kayıtlı Üye
Merhabalar; öncelikle belirteyim bende sitenizde yeniyim, ve tüm araştırmalarıma rağmen ayırma ile ilgili konuları pek anlayamadım diyebilirim. Benim problemim 9 yıllık bir evliliğim var, ancak eşim ilk yıldan sonra çekilmez bir insan oldu. Şükür alkolü dayağı yok ama siniri ve hakaretlerine artık katlanamıyorum. Üstelik benim aileme de çok kötü davranıyor. Bu ve benzer sebeplerle artık ona olan tüm sevgim bitmiş durumda, işten eve gitmek istemiyorum, yatakta ayağı ayağıma değecek diye korkuyorum ve resmen tiksiniyorum. İşin kötü ve çelişkili tarafı da her fırsatta beni çok sevdiğini söylüyor ve inanılmaz kıskanıyor (7 yaşındaki yeğenimden bile). Siz hocalarımdan bu konuda yardım bekliyorum. Lütfen bana etkili bir ayırma büyüsü, duası artık ne olursa söyleyin. Ben onu terk edemem çünkü beni öldürür. Sizden istediğim onun beni bırakmasını sağlayak birşey, öyle birşey olsunki bir daha yan yana bile gelmeyelim, bana zarar veremesin. Şimdiden teşekkür ederim.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Gerçekten durumunuza çok üzüldüm.Allah yardımcınız olsun..Malesef benim elimden birşey gelmez.İnşallah birisi yardımcı olur size..

origanum

Yönetici
Bu sizin kendi başınıza yapacağınız bir şeyle olmaz ki. Bu işi yapabilmek uzun bir eğitimden geçmiş kişilerin harcıdır. Siz de uyduruk bir şey deneyip de veya doğru bir çalışma bulsanız bile gücünüzün yetmeyeceği ve işin püf noktasını, sırrını bilmediğiniz işlemleri yapmaya kalkıp hayatınızı daha fazla karartmayın. Her işi ben yaparım, herşeyden anlarım diyen insanlar vardır etrafta, atlarlar her olaya, bunlar hiçbir şeyi tam olarak beceremezler ve genellikle yüzlerine gözlerine bulaştırırlar. En basitinden evde küçük bir tamirat işi vardır ve ne gerek var tamirci çağırmaya ben yaparım derler, etrafı dağıtırlar ve 5 dakikalık işe saatlerce uğraşıp ancak ya becerirler ya da beceremeyip daha büyük bir arızaya neden olurlar, tamirci çağırmak ve o baştaki işin kat kat fazlasını ödemek zorunda kalırlar. Her işin eğitimini almış, deneyim sahibi uzmanları vardır, siz de bu işle ilgili bir profesyonele gidin. Hayatınız bu kadar ucuz mu?

ikra

Kayıtlı Üye
Sevgili Origanum; cevabınız için çok teşekkür ederim, ancak şu satırları bile ağlayarak yazıyorum, çünkü öğle arasında yine büyük bir kavga, hakaretler, aşağılamalarla karşılaştım. Önceleri acaba gerçekten ayrılmayı istiyormuyum sorusu aklımın bir kenarındaydı ama artık iyice bıkmış durumdayım. Aslında bende bu konudaki cehaletimle böyle bir olaya kalkışmamam gerektiğini biliyorum ancak yardım alabileceğim kimse yokki. Yani herkes işi maddiyata dökmüş durumda, birisi 450 TL para istedi, hani şu int.de medyum diye gezinen kişilerden. Benim şuan buna yetecek maddi gücümde yok, bütün hesaplarım onun elinde. O yüzden Allah rızası için işin ehli birisinden yardım bekliyorum.

auk__12

Kayıtlı Üye
İkra,sizin kadar olmasa bende aşağı yukarı aynı durumları yaşıyorum,eşimle çok zor anlaşıyoruz,son günlerde küçük çocuğa vururmuş gibi çat pat vurmaya da başladı,özel hayatım çok sıkıntılı ama yine de devam etmek için yollar arayın derim,ortada aldatma,içki,kumar türünden sorunlar yoksa,şeytanın en sevdiği şeylerden biri de bir yuvayı dağıtmakmış,sabretmek çok zor biliyorum ama unutmayın hiç bir sabır karşılıksız değildir,muhakkak bu dünyada olmasa da öbür dünyada karşılığını alırısnız..Allah yardımıcınız olsun..

desire

Kayıtlı Üye
Sayın İkra, bu kadar deneyimli hocalar, alimler arasında bana laf düşmez ama kocanın psikolojik sıkıntısı olabilir. Bundan kocan delirdi olarak anlama. Depresyon veya evlilik sendromu dedikleri bir durum sözkonusu. Benim de eşim keza doğum sendromuna girdi ve katlanılmaz hale geldi. Şimdilerde Urum üstadın birtakım subliminal dinletilerini dinliyor ve sakinleşti. Keza bende dinliyorum. Çakra sistemi bozulmuş olabilir. Şu durum da sözkonusu, belki onun değil senin sinirlerin bozulmuş ta olabilir. Çünkü eşime yapmadığım hareketleri yaptı olarak başkasına anlatınca herkes beni suçlu görmekteydi. Doğum sendromunda halusilasyon bile görebilme durumu sözkonusu. O sebepten sıkıntının sende mi eşinde mi veya herikinizdemi olduğunu bilemem. Bence 8 senelik evliliğini cevabı belkide çok basit şeyler için yıkma kurtar derim. Bu arada yukarıdaki terimleri yanlış veya eksik kullanmış olabilirim(çakra sistemi v.b.) Sitede yeniyim ve siteye girme nedenim de evliliğimi kurtarmak adınaydı. Geçmiş olsun.

ikra

Kayıtlı Üye
Sevgili Desire1999; 8 yıllık evlilik demişsiniz ancak bu 1.yıldan sonraki 8 yılın nasıl geçtiğini bir Allah birde ben biliyorum. Ailem yanıma gelmek ister birşey diyemem, geldiklerinde surat bir karış bir kenara çekilir oturur yada eve uğramaz, 7 yaşındaki canım yeğenimi durmadan ağlatır, kızar bağırır, çocuğun psikolojisi bozulur, kardeşim "Abla Allah yardımcın olsun ama biz bir daha gelmeyelim" der, ben sürekli arada kalırım, onun ailesinden birileri geldiğinde ise tam tersi davranır, ben ise bütün yaptıklarını yutup hürmette kusur etmem, hakaretler, aşağılamalar, ve daha neler neler. Eğer biraz cesaretim olsa ben terk ederim, ancak dediğim gibi beni sağ bırakmaz buna eminim. O yüzden şimdi bu evliliği kurtarma gibi bir durum söz konusu değil benim için. Benim tek istediğim ondan kurtulmak, tekrar özgüvenini kazanmış bir insan olarak hayatıma devam etmek. Lütfen ama lütfen yardım edin.

origanum

Yönetici
Sevgili Origanum; cevabınız için çok teşekkür ederim, ancak şu satırları bile ağlayarak yazıyorum, çünkü öğle arasında yine büyük bir kavga, hakaretler, aşağılamalarla karşılaştım. Önceleri acaba gerçekten ayrılmayı istiyormuyum sorusu aklımın bir kenarındaydı ama artık iyice bıkmış durumdayım. Aslında bende bu konudaki cehaletimle böyle bir olaya kalkışmamam gerektiğini biliyorum ancak yardım alabileceğim kimse yokki. Yani herkes işi maddiyata dökmüş durumda, birisi 450 TL para istedi, hani şu int.de medyum diye gezinen kişilerden. Benim şuan buna yetecek maddi gücümde yok, bütün hesaplarım onun elinde. O yüzden Allah rızası için işin ehli birisinden yardım bekliyorum.

Durumunuza üzüldüm. İnternette reklam veren medyumlardan kaçının, mahalle hocalarından da. Etrafta dolandırıcı çok ya da birşey bilmediği halde kendini bilgili sanan özgüveni tavan yapmış cahiller. Bilgili kişiler reklam vermez, el altından sorularak başarı hikayesi olan kişiler bulunabilir. İşi maddiyata dökmüşler diyorsunuz ama bu işler hayır işi değildir. Adamlar bir hayır kurumu veya kamu yararına bir kuruluş açmamıştır. O kişi meslek olarak bunu seçmiştir ve her meslek mensubu gibi amacı para kazanmaktır. Bir bakkala gidip de bana gofret ver çok ihtiyacım var denilmez. Parasını verir ve istediğinizi alırsınız. İlla evde gofret yapmayı başarabilirim derseniz o ayrı. Normal birinin yapabildiğini hiç duymadığım gibi normal bir insanın büyücülük yapabildiğini de hiç duymadım. Size yapılacak işleme göre 300 de isteyebilirler 10.000 de. Bence biraz daha sabredip hergün birkaç kuruş bile olsa para biriktirin. Sizin için zor bile olsa suyuna gitmeye çalışıp size karşı yumuşamasını ve esnek davranmasını sağlayın. Sitede çekim yasası konusu var okuyup kendinize göre uyarlayın ve ihtiyacınız olan parayı elde edeceğinizi rahata ereceğinizi çekin. Biraz zaman alacaktır ancak başarabilirsiniz.

desire

Kayıtlı Üye
Sevgili İkra, haklısın da boşanmak veya terketmek bir çözüm olsa gözünün yaşına bakma derim. Senin problemin gibi çok insanda bu sıkıntı var. Boşanma oranı şu an %25, yani her 4 aileden 1 i dağılıyor. İmkan olsa bu rakam %50 lere çıkar. Kocan aldatmıyor, içkisi yok, dövmüyor diyorsun. Sadece sinir ve bu tamir edilecek, önlenecek bir durum. Bana kalırsa şu cep telefonlarının, kablosuz modemlerin, telsiz telefonların, uyduların yaydığı dalgalar insanın sinir sistemini mahvetmekte ve düzenini bozmakta. Keza yediklerimizin de doğal olmaması yanında cabası. Yine naçizane taviyem ilkönce kendi çakranı harekete geçirmen. Kocana karşı daha sakin olduğunu göreceksin.(kimi zaman eşinize karşı nazik olduğunuzu düşünürsünüz ama lanet olsun gibi davranırsınız) Bir yolunu bulup onun da bu müziklerden dinleyip sakinleşmesini sağlamaya çalış derim. Etrafıma bakıyorum insanlar çıldırmış gibi sinirliler. Eskiden sinirliliğin bir sınırı vardı. Bu durum biraz fazla olmaya başladı gibime geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

auk__12

Kayıtlı Üye
İkra inan bak şu aile ilgili durum var ya aynı beni anlattın biliyomusun? bende 4 senelik evliyim 4 senedir aynı beni de zar zor gönderir ailemin evine her gidiş gelişim zehir olur,sabrediyorum bende ne yapayım senin en azından işin varmış benim o da yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...