ruhumdaki ejderha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
merhaba adım umut belki burası yerideğil ama ben hep ruhumda bir ejder ha olduğumu düşünüm bana güç ver diğini ve ben ona inanıyorum yani benim düşüncem her insanın runda bir ejderha olduğu ve insanların ruhlarında ki ejderhayı karakterize ettiğini düşünürüm bazen. Belki kafayı yedi diycek siniz ama ben ejderhalara çok inanıyorum DÜŞÜNCELERİNİZİ ALMAK İSTERİM

Ü

Üye silindi 15237

Psikolojikmen kendinizi ona adapte etmişsiniz.

Sizinde koruyu meleğiniz Ejderha gibi düşüyorsunuz :)

Ü

Üye silindi 15237

Aslında güç felan bir hikaye yok öyle bir şey

Ancak psikolojikmen oluyor bu karakteriniz böyle

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
tamam kızmayın belli ki bir takıntım var ama ejderhaları ve sembollerini seviyorum

Ü

Üye silindi 15237

Estağfurullah ne haddime :) Ejdarhaya karşı takıntınız olabilir.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Arkadaşım Ra Shee Ba yı araştırdın mı hiç konuyu açan arkadaş ra shee ba yla ilgilendiysen spiritual olarak astral seyehatte ejderimsi varlıklar olduğuna ve bunlarla iletişim kurulduğuna inanan insanlar var ve bu ra shee ba bunla ilgili bir öğreti bilmiyorsanız bakmanızı öneririm ejderhalarla ilgili bir çok bilgi bulabilirsiniz.

_evr_

Banlı Kullanıcı
merhaba adım umut belki burası yerideğil ama ben hep ruhumda bir ejder ha olduğumu düşünüm bana güç ver diğini ve ben ona inanıyorum yani benim düşüncem her insanın runda bir ejderha olduğu ve insanların ruhlarında ki ejderhayı karakterize ettiğini düşünürüm bazen. Belki kafayı yedi diycek siniz ama ben ejderhalara çok inanıyorum DÜŞÜNCELERİNİZİ ALMAK İSTERİM

Merhaba Umut...Aslında hissettiğinin seni psikolojik olarak kötü etkileyeceğine inanmıyorm.Hatta bunu psişik bir yeteneğe dönüştürebileceğin kanaatindeyim.

Ken

Kayıtlı Üye
Olaya mantıken bakarsak, zor durumlarda güç veren ejderha varsa ve sizi seçmişse sizin diğer insanlara oranla üstünlük içeren birşeyinizden seçmiş olabilir. Bu da sizi üstün kılmaz mı? Zor durumlarda insan iç güdüsü hep dışarıdan gelecek ek yardıma yönelir (Mesela ben durumu arkadaşlarımla paylaşmaya çalışırım tabii eğer onların yardımı dokunabileceğine inanıyorsam). Belki siz de kendinizde olan bu ekstra gücü bir ejderha ile özleştiriyorsunuz ve sonuç böyle oluyor? Hiç düşündünüz mü ya o güç size aitse ve bu ejderha(ya da her nasıl bir varlıksa) size sadece yolları gösteren bir aracıysa? Biz insanlar yapı olarak kendi potansiyelimizin farkına varamıyoruz.

Açıkcası durumunuzla ilgili söyleyebileceğim pek fazla birşey yok ancak bende sitenin bazı bölümlerinden bilgi alarak elimde yetenek olup olmadığını anlamaya çalışıyorum. Belki bu güne kadar dikkatle incelememiş ya da fark etmemişimdir diye kendimi araştırıyorum. İnsanları sağlık veya ruhsal yönden iyileştirmeyi çok isterdim. Oynadığım video oyunlarında bile hep sağlıkçıyı seçerim :) Düşünün yani :D

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
_evr_gerçekten saolun bu yorum larınız için belki hastayım belki takıntılıyım ama belkide güç içimde ve onu çıkarmak için birvesile ejderha ama bunun biryetenege dönüşebilecegi aklıma gelmemişti tşk ışıkla kalın derdim amaışık tan pek hoşlanmam karanlıgı dahaçok severim neyse siz ışıkla kalın

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rica ederim.Aslında nasıl bir psişik yetenek diye sormanızı bekliyordum demek istediğimi anlamışsınız buna memnun oldum:)
Bedenen karanlık,ruhen ışıkla kalmanız dileğiyle...

_evr_

Banlı Kullanıcı
Iıııı şimdi bir sürü şey anlatacağım baştan söyleyeyim beynin yapamayacağı şey yoktur BANA GÖRE.Kimine göre saçmalayabilirim.Neyse

Öncelikle imajine edebilmeniz gerekmektedir.

Örneğin; o ejderhayı içinizden çıkardığınızı düşünün.Sağ tarafınızda dursun.(Onu görün.)
Bir cismi onun yardımı ile hareket ettirin.Psi wheel'i deneyebilirsiniz. Ejderha o kağıdı döndürebilir.

Örneğin;Ejderha yanınızda ona sizin bir düşüncenizi bir başkasına iletmesini emredin.(Yine görün)

vs vs... Çoğaltılabilir.İçinizde tutup başka bişeyler de düşünebilirsiniz bu sizin hayal gücünüze bağlı.Şu an aklıma gelmiyor açık söylemek gerekirse.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Iıııı şimdi bir sürü şey anlatacağım baştan söyleyeyim beynin yapamayacağı şey yoktur BANA GÖRE.Kimine göre saçmalayabilirim.Neyse

Öncelikle imajine edebilmeniz gerekmektedir.

Örneğin; o ejderhayı içinizden çıkardığınızı düşünün.Sağ tarafınızda dursun.(Onu görün.)
Bir cismi onun yardımı ile hareket ettirin.Psi wheel'i deneyebilirsiniz. Ejderha o kağıdı döndürebilir.

Örneğin;Ejderha yanınızda ona sizin bir düşüncenizi bir başkasına iletmesini emredin.(Yine görün)

vs vs... Çoğaltılabilir.İçinizde tutup başka bişeyler de düşünebilirsiniz bu sizin hayal gücünüze bağlı.Şu an aklıma gelmiyor açık söylemek gerekirse.

Bir sürü şey anlatacağım demişim..Aslında yazıyı yazarken aklımda çok şey vardı ama ..Ejderha'nın ateşinden faydalanmak, su kontrolü vs vs...:) Ama anlatmak istediğimi anlamışsınızdır.Bazen bir şey ile uğraşırken unutuyorum uğraştığım şeyi.Sanırım yine öyle olmuş ki gönderirken gerçekten çok şey anlattığımı sanıyordum:) kusuruma bakmayın:(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu olay eskidenmi geliyor yoksa game of thrones ile ilgilendinizde ondanmı?

raine

Kayıtlı Üye
Hepimiz aynıyız ve hiçbirimiz eksik değiliz bu yüzden yetenek konusunda da ne aynı potansiyele sahibiz.Fark sadece geliştirmek ve farkında olmakta.

Ejderhalara gelince bunu yadırgamak ya da kişiyi paranoyak olarak görmek yanlış olur.Bir üyenin de bahsettiği gibi Re-Sheeba hakkında araştırma yapman hatta bir Re-Sheeba Master ile konuşman daha sağlıklı olur. =)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Hepimiz aynıyız ve hiçbirimiz eksik değiliz bu yüzden yetenek konusunda da ne aynı potansiyele sahibiz.Fark sadece geliştirmek ve farkında olmakta.

Ejderhalara gelince bunu yadırgamak ya da kişiyi paranoyak olarak görmek yanlış olur.Bir üyenin de bahsettiği gibi Re-Sheeba hakkında araştırma yapman hatta bir Re-Sheeba Master ile konuşman daha sağlıklı olur. =)
Evet o üye benim :D işin şakasını geçelim cidden ra shee ba master lar var günümüzde ve çok değişik seanslarda bulunuyorlar yakinen hiç bulunmadım fakat bulunan birisi varsa bize biraz bilgi verebilir mi internetteki bilgiler haricinde bu konuyu açan arkadaşımızıda sevindirmiş olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...