Daha önce

xalpx

Kayıtlı Üye
İlluminati projelerinden biri olan Blue Beam projesi benimde oldukça dikkatimi çeken bir proje.Hakkında çok yazı okudum çok video izledim.En geniş videolardan birini paylaşmışsın teşekkürler.Bu proje uygulandığında eminim büyük çoğunluk sahte mehdinin peşinden gidecektir.2012 yi heyecanla bekliyoruz :)

demonic

Kayıtlı Üye
Bana göre bazı şeyler insanları aşar.Bunlardan biride mistik tarihlerle oynanmasıdır.Hz.İsanın yeniden gelmesi bir kıyamet alametidir.Geldikten sonra bir süre insanların arasında huzur ve barışı sağlayacaktır sorna deccalle savaşıp onu yenecektir ancak bir süre sonrada (aldığı darbelerden midir yoksa başka birşeyden mi)kendiside ölecek.İnsanlar neye uğradığını şaşıracak kaos hakim olacak dünyanın 3 büyük bölgesinde çöküntüler meydana gelecek vs.ancak insanların bu olayı teknolojiyle tarihlerini değiştirmeyi ve belkide sırf(iyi niyetlide olsa)tek din yapma çabaları yanlıştır.Zaten dünya iyi ve kötü üzerine kuruludur ve herşey tersiyle yaratılmıştır.Dünyada nasıl müslümanlık gibi hak dinler varsa bi o kadar kötü dinlerde olmalıdır ki denge sağlansın ancak tek din bu dengeyi bozar...haksız mıyım bilemiyorum ama benim düşüncelerim böyle.