Bu nedir?

whitedemon

Kayıtlı Üye
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LPXMejZSNWU&feature=fvwrel[/YT]

Acaba videodaki şey nedir?Fake gibi geldi.Arapça bilenler çeviri yaparsa sevinirim.

xalpx

Kayıtlı Üye
Hz İsanın çarmığa geriliş görüntüsü.bu bir blue beem projesi denemesidir.internetten bolca kaynak bulabilirsiniz.Uzaya yerleştirilmiş bir hologram teknolojisi ile ülkelerin inançlarına göre gökyüzüne kutsal imgeler yansıtılıcak.Şuanda çeşitli denemeler yapılmakta bu görüntü büyük ihtimal hristiyan inanışın çoğunlukta olduğu bir ülkede yapılmıştır.(Kabeye inen melek görüntülerini hatırlayın)Bildiğiniz gibi hologram görüntüyü gerçeğinden ayırmak zordur çünkü 3 boyutlu ve kaliteli görüntü sunar.Sahte Mehdi nin çıkışı için Dünya böyle bir aldatmacaya sahne olacak.Blue Beem projesi 2012 yılı içerisinde başlatılacak diye tahmin ediyorum.

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Hz İsanın çarmığa geriliş görüntüsü.bu bir blue beem projesi denemesidir.internetten bolca kaynak bulabilirsiniz.Uzaya yerleştirilmiş bir hologram teknolojisi ile ülkelerin inançlarına göre gökyüzüne kutsal imgeler yansıtılıcak.Şuanda çeşitli denemeler yapılmakta bu görüntü büyük ihtimal hristiyan inanışın çoğunlukta olduğu bir ülkede yapılmıştır.(Kabeye inen melek görüntülerini hatırlayın)Bildiğiniz gibi hologram görüntüyü gerçeğinden ayırmak zordur çünkü 3 boyutlu ve kaliteli görüntü sunar.Sahte Mehdi nin çıkışı için Dünya böyle bir aldatmacaya sahne olacak.Blue Beem projesi 2012 yılı içerisinde başlatılacak diye tahmin ediyorum.

Uzaydan hologram yapılması çok saçma geldi bana.

kajmer

Kayıtlı Üye
o degilde süper bir görüntü bayıldım valla süper bir enerji patlaması mı diyeyim enerji birikimimi anlamadım ama deli görüküyor :))))

kayabey

Kayıtlı Üye
güzel olmasına güzel de böyle şeylerin arkasına fon müziği olarak neden arapça tercih ediliyor inandırıcılığmı arttırdığı düşünülüyor acaba ??

Astralll

Banlı Kullanıcı
Bu tip şeylerin göz boyama olasılıgı olabilir. Kabeyle iligili de vardı ama pek itibar etmiyorum.