Draniel

Draniel

Kayıtlı Üye
Başta söylemek isterim, özel mesaj ile yapılıyor demişsiniz. Ama ben yine de, yazmak istedim. Çünkü ne anlama geldiğini şu an pek çok şeyden fazla merak ediyorum.

Rüyam süpermarket gibi bir yerin önünde, bir kıza bakmamla başlıyor. Bir anda süpermarketin gerisindeki arka yola gidiyorum. Bir adam var, karşıdan bana dik dik bakıyor. Yanına gidip neden baktığını soruyorum, bir isim soruyor bana. Mustafa veya M ile başlayan bir isim. Onu tanıyormusun diyor. Tanımadığımı söylüyorum, o zaman benle gel diyor, peşinden gidiyorum.

Yolda bir çocuk o adama taş atıyor. En fazla 5-6 yaşlarında bir çocuk.
Adam bir kibrit kutusu çıkarıyor, hepsini bir anda yakıp, çocuğa fırlatıyor.
Kibrit, kutu halinde çocuğa saplanıyor. Ben korkuyorum. İçimden o adama karşı nefret hissediyorum.

Sonra bir anda, rüyanın içerisinde bir sınava giriyorum (NOT: Yarın Ortalama Yükseltme sınavım var ve İlk sınav edebiyat), edebiyat sınavıymış. Pek çok soru yapıyorum. Çıkışta hocamla konuşuyorum. Çalıştıysan geçersin falan diyor.

Sonra bir üniversiteye gidiyorum. Orada bir araba geçiyor, duruyor, beni çağırıyor, gidiyorum. Bana yine, Mustafa veya M ile başlayan birisini tanıyıp tanımadığımı soruyor. Hayır diyorum. O zaman gel diyor, arabaya alıyorlar. Çok büyük tam da hayellerimdeki diyebileceğim bir eve geliyoruz. Koridordayken arkama dönüyorum, arabayla beni bırakan adamlar buhar olmuş, yok olmuşlar. O sırada Uyanıyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
10
Görüntüleme
5K