Nazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu sıralar sürekli yanlışlıkla tabak çanak kırıyorum. Babaannem eskiden böyle şeyler olunca nazar değdiğini söylerdi. Bir de felak nas (sanırım) okuyup üflerdi okurken esnerse nazar var demekmiş. Bunlar doğru mu?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Biraz daha dikkatli olsanız bir şey kırmazsınız heralde.Her olayda olağan üstü şeyler aramayın.Sonra üst boyutlara ulaşıyo bu hastalık,kapı çarpsa rüzgardan oldu değilde eve cinler girdi diyecek hale gelirsiniz.Hayrolsun deyin,sakarlık yapmamaya özen gösterin :D

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
dogru bir kişide nazar varsa okuyan hoca durmadan esner buna gözümle şahit olmuştum.
hangi dua okundugunu bilmiyorum ama felak ve nas herhalde cinlerin nazarınadan korunmak icin olabilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
dogru bir kişide nazar varsa okuyan hoca durmadan esner buna gözümle şahit olmuştum.
hangi dua okundugunu bilmiyorum ama felak ve nas herhalde cinlerin nazarınadan korunmak icin olabilir.

Nazar bakis dir, genelde insanlarin gözünden kaynaklanir, bazen cok begenildigi icin bazen kiskanildigi icin vsa..Gözün yansittigi bir enerji
Yani Gözen kaynaklanan bir sey, o enerji insani etkiliyor..

Felak Nas yada bunlari bilmeyen icin Masallah sözleri enerjiyi geri teper.Faydalidir

raymond

Kayıtlı Üye
tabak çanağın kırılması bence batıl ama nas felak okunurken esnemişse okuyan kişi onda nazar var diye biliyorum. insanların içine çıkmadan nazar duasını oku bir şey olmaz Allah'ın izniyle...

origanum

Yönetici
Bu sıralar sürekli yanlışlıkla tabak çanak kırıyorum. Babaannem eskiden böyle şeyler olunca nazar değdiğini söylerdi. Bir de felak nas (sanırım) okuyup üflerdi okurken esnerse nazar var demekmiş. Bunlar doğru mu?

Kırılması çok iyi. Sakın üzülmeyin kırılanlara. Ferahlarsınız bir süre sonra. Üzerinizden nazarı atıyorsunuz. Bazı dönemler sürekli bir şeyler kırılır, yoğun olarak negatif enerji kirliliğine maruz kalınan bir dönemdir ve enerji elinizdeki cisme geçer, yükten patlar.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
tabak çanağın kırılması bence batıl ama nas felak okunurken esnemişse okuyan kişi onda nazar var diye biliyorum. insanların içine çıkmadan nazar duasını oku bir şey olmaz Allah'ın izniyle...

Benim inançlarım farklı bunu bana çok önceden babaannem yapardı sadece merak ettim. :) Yine de teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...