Astral Seyahat ve Enerji

minormemo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar heryerde enerjisi yüksek olan daha kolay astral yapabilri falan diyorlar.Peki enerjisi az-çok farketmeden dünyada olan herkes astral seyahat yapabilirmi? Teşekkürler...:hurray::hurray:

Aybars

Kayıtlı Üye
Evet herkeste bu yetenek vardır. Ama bazıları daha fazla uğraşır bazıları ise hiç uğraşmaz..

canmert196

Kayıtlı Üye
az olanların enerjısı zamanla artar dıye bılıyorum :)

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ben bi süre ara verecegim. Nedense son zamanlarda her denedigimde basim agriyor ve bogazim da yumruk varmis gibi agri hissediyorum. Zaten bas dönmesi hissediyorum dahada ileri gidemiyorum Astral de. Sabahta cok bitkin uyaniyorum.
Sanirim benim de enerjim eksik.

Deist

Kayıtlı Üye
Ben henüz yeni olmama rağmen bir kaç denemem olmuştu ama astral denemesinden önce adım adım izlediğim bir yol vardı paylaşayım belki yardımı dokunur

nefes egzersizi yapmıştım önce hem korkularımı yenmek hemde meditasyondan fayda sağlamak için

daha sonra meditasyon yapmaya başladım 2 haftalık bir ön hazırlıktan sonra astral denemeye başladım imajinasyonum iyi olduğu için iple çekme vs teknikleri yerine kendimi bedenimin dışında düşünüp kendime telkinler vererek 3.denememde başarıya ulaştım fakat kendimi kontrol edemiyorum hala en uzun astral halim 30 saniye falandır belki