astral seyahat mi bilemedim

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
öncelelikler herkese saygı ve sevgilerle .
uzun zamandır denemiyordum bu seyehati,3 gün önce başladım sonra araştırarak ALLAH'ın esmalarından olan Ya Hamid esmasını 66 defa okumaya başladım bugün 2 inci günüm oldu okuyalı sonra ,namazlarda hep dua ettim hayırlısıyla çıkmak nasip olur diye . dün gece saat 22:40 civarında 15 dk uzandım gözlerimi kapadım sadece burnuma konsantre oldum sanki hava kış burnumdan buhar çıkıyor diye yaptım yaptım olmadı. 04:30 da abdest aldım sonra namazı kıldım , yatağıma uzandım 40 dakika sadece burnuma konsantre oldum geceki gibi sonra baktım olmuyor bilincim açık bir şekilde ALLAH'a dua ettim inşallah beden dışı deneyim yaşarım diye amin dedim sağ kolumun üzerine doğru yatarak uykumda gelmişti yani şu rem denilen olay bende sabahları namazdan sonra tekrar yattığım için ikinci uykuya gidiyordum .10 dakika geçti sağ kulağımda uğuldama ve çatırdıyla karışık ömrümde ilk defa duyduğum karışık ve pek beğenmediğim bir ses ile anne karnındaki çoçuk gibi dönmeye başladım sanki kalçamın üstüne ip var üzerime dolanmış sanki top gibi dönmeye başladım kalbim hızlandı krokuyorumda hep korkutmuştur millet ama baktım ki odamda kimse yok sakinim sonra yatağımın tam önüne geldiğimi hissettim bu severde gözüm kapalı futboldaki rövenşata hareketini yaparak 180 derece takla attım 2 defa sonra bir baktım odadayım sanki içerisi hafifden aydınlık sonra yatağıma baktım yüzüstü bir adam yatıyor tanımıyorum sonra odamın kapası kapalı olduğundan elimi gördüm bembeyaz duvardan geçtim sonra benim yatağımdaki adamı taşıdım sonra özelliğim gitti :boat: duvara yaslandım bir daha duvardan geçemedim.sonra zihnim açık olduğu için şimdi dedim babam gelir öldü sanar diye korktum bedenime zor bir şekilde geri döndüm tabi dönmek için suratımı tokatladım . yanlız bu anlattıklarımı yaşarken istesemde çıkamazdım çünkü beyin beni uyudu zannedip tüm vucüdü kitledi kullanamazdım çıkmak istesemde .yani zorla beni çıkardı beynim :willy_nilly: ama olsun rüyaydı benim düşüncem gerçi anı yaşadım zihnim açık olarak sadece yan odaya geçebildim. sonrası tabi malum resmen sırtımı duvara yasladım normal hayattaki gibi.teknikleri ve özellikle esmayı bana öğreten bu niyetle tüm saygıdeğer arkadaşlarıma teşekkür ederim. umarım astral seyahattir yaşadığım. anladım ki beyni kandırmaca sayesinde yapabiliyoruz bu işi.