Sizce çakralarım açılmışmıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flashboy11

Kayıtlı Üye
Selam dostlarım elimde bir subliminal şarkı vardı bu forumdan bulmadım çakra dengeleme diye 30 dakkalık bir şarkı dinlediğimde kalp atışlarım hızlandı vücudum ateş içinde kaldı çok feci ısındım abartmıyorum titremeye başladım sonra tam şarkı bitcektiki mp4 ümün şarjı bitti o yüzden dinleyemedim 3-4 dakkalık bir bölümünü sizce bu şarkıyla devam etsem açarmı ben intte okudum 2 günde açtık diorlar şarkıyla çok şaşırdım bu şarkıların sadece yarar sağladığını düşünüyordum he bide sonra 1-2 gün sonra meditasyon yapıyım dedim tam yapmaya başladım kök çakradan başladım korkularımı düşünüyordum yavaş yavaş bir anda içime böcek girme içimde yürüme hissi verdi tam belimin orda bende gerçektir bu böcek diye bozdum yanlışlıkla Allah'tan fazla ilerlememiştim sizce o böcek yürüşü normalmiydi yani devam etsemiydim neyse iyi günler :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çakra açılması demeyelim de çakralarınızın dengelenmesi diyelim. Çakra dengelemesi için kullanabileceğiniz bir çok yöntem var. Bunlardan biride kişiler tarafından hazırlanmış hipnomeditasyon veya subliminal mp3'leri. Siz bunlardan birini kullanmışsınız ve vücudunuz bu mp3'e tepki vermiş. Sonuçta bir enerji çalışması yapılmış ve bu şekilde tepkiler vermeniz gayet normal. Bu tarz mp3'ler dinlediğiniz zaman tamamını dinlemeye özen göstermeniz gerekir. Çünkü bu mp3'ler ister hipnomeditasyon olsun ister subliminal, bütün çakralarınız için telkinler içermektedir. Yarıda bırakılması uygun değildir.

Çakraların dengelenmesi süreci yaşam tarzına da bağlıdır. Siz bu tarz çalışmalarla ya da kişilerden aldığınız yardımlarla çakralarınızı dengeleyebilirsiniz, ancak yaşam tarzınıza, düşüncelerinize dikkat etmezseniz yine dengesizleşirler.

Çakralar bölümündeki konuları ayrıntısıyla okuyunuz, daha fazla bilgi edinir, daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilirsiniz.

İyi forumlar

klaus89

Banlı Kullanıcı
Kusura bakmayın ama bu söyledikleriniz gerçekten oluyormu yani çakra ne açınca ne olucak açılmasa ne olucak okuyorum okuyorum bişi anlamıyorum

origanum

Yönetici
Çakralarınız kapalı olursa hastalanır ve ölürsünüz. Yeterince anlaşıldı mı şimdi. Bu bilginin ışığında sitemizdeki konuları daha dikkatli okursanız anlayacağınızdan eminim.

flashboy11

Kayıtlı Üye
Çakra açılması demeyelim de çakralarınızın dengelenmesi diyelim. Çakra dengelemesi için kullanabileceğiniz bir çok yöntem var. Bunlardan biride kişiler tarafından hazırlanmış hipnomeditasyon veya subliminal mp3'leri. Siz bunlardan birini kullanmışsınız ve vücudunuz bu mp3'e tepki vermiş. Sonuçta bir enerji çalışması yapılmış ve bu şekilde tepkiler vermeniz gayet normal. Bu tarz mp3'ler dinlediğiniz zaman tamamını dinlemeye özen göstermeniz gerekir. Çünkü bu mp3'ler ister hipnomeditasyon olsun ister subliminal, bütün çakralarınız için telkinler içermektedir. Yarıda bırakılması uygun değildir.

Çakraların dengelenmesi süreci yaşam tarzına da bağlıdır. Siz bu tarz çalışmalarla ya da kişilerden aldığınız yardımlarla çakralarınızı dengeleyebilirsiniz, ancak yaşam tazrzınıza, düşüncelerinize dikkat etmezseniz yine dengesizleşirler.

Çakralar bölümündeki konuları ayrıntısıyla okuyunuz, daha falza bilgi edinir, daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilirsiniz.

İyi forumlar
Çok teşekkürler bu mp3lere devam edeceğim şu çakralarımı dengeliyeyim sonra hep devam ederim yani sağlıksızlaşmasına izin vermem bir engeli aştıktan sonra gerisi daha kolay olur :) Amaç ilk baştakini öğrenmek teşekkürler

Şu anda göğüsümde çok feci bir basık ağrı var biri oturmuş gibi

origanum

Yönetici
Kalp çakranız dengelenmeye çalışıyor.

klaus89

Banlı Kullanıcı
Çakralarınız kapalı olursa hastalanır ve ölürsünüz. Yeterince anlaşıldı mı şimdi. Bu bilginin ışığında sitemizdeki konuları daha dikkatli okursanız anlayacağınızdan eminim.

Evet anlaşıldı daha dikkatli bakıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...