Kim Ücretsiz Tarot Kartları İster?

Osiris

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;

Bu ay elele kadın dergisi ''Klasik Tarot'' hediye ediyor. Kartlar minik ve metal kutuda. Merakı olanlar kaçırmasın ya da koleksiyoncular.

Ken

Kayıtlı Üye
Tarotla ilgilenen erkeklere bile kadın dergisi aldırabilen bir dergi olacak Elele dergisi sanırım :) Teşekkürler Osiris. Geçmişte tarotla ilgilendiğim zamanlar olmuştu ama deneyimler pek iyi olmayınca ve kartlarda sırra kadem basınca bırakmıştım ilgimi. Belki senin sayende tekrar denerim :)

@nemon

Kayıtlı Üye
Ben hiç anlamam ama tarot kartlarını çok merak ettim dergiyi kaçırmayayım bari :) Bilgi için teşekkürler osiris

Osiris

Kayıtlı Üye
Tarotla ilgilenen erkeklere bile kadın dergisi aldırabilen bir dergi olacak Elele dergisi sanırım :) Teşekkürler Osiris. Geçmişte tarotla ilgilendiğim zamanlar olmuştu ama deneyimler pek iyi olmayınca ve kartlarda sırra kadem basınca bırakmıştım ilgimi. Belki senin sayende tekrar denerim :)

Deneyin =)

Duacı Melek

Kayıtlı Üye
Ücretsiz tarot kartları veriyor fakat kartlarla beraber verilen kartların anlamlarını içeren kitapçık eksik sayfalarla dolu. Mesela aldığım dergiden çıkan kitapçık 16. sayfadan 49. sayfaya geçmiş.

Azize

Kayıtlı Üye
Ben kendi tarotlarımdan ayrılmıştım. Bu tarot hiç mi peşimi bırakmaz, arkadaşım derginin verdiği kartları almış. Sonra bende kaldı ve bana hediye ettiğini söyledi. Her ne kadar elle imalatı olsa da, aşırı bir bağ yakaladım kartlarla. Ayrılamıyorum, her ne kadar orjinal kartlar istesem de.

kikirik

Kayıtlı Üye
Bu kartların asıl anlamları geçmiş zamanki gizli büyücülük okullarında okült eğitim veren büyücüler tarafından gizlenmiştir, çeşitli destelerin açıklamalı kitaplarında en önemli bilgi yani kart kombinasyonları bölümüne yeterince değinilmemiştir. Halbuki 2 kartla bile açabilirsiniz falı...önemli olan hangi kartın hangi konumda olduğu ve hangi karttan önce ya da sonra geldiği ve bakanın gerçekten o anda durumu nasıl yorumladığıdır...Gerek asıl anlamlarına ulaşamamız gerekse toplam 78 karttan oluşması 7+8=15 yaparki bu da şeytan kartının numarısıdır (nedeniyle verimli bulmuyorum) kiminle işbirliği yapıldığı bellidir. İslam dinine mensup arkadaşlarımın bu bilgiyi de göz önüne alarak hareket etmeleri gerekmektedir.