Gece, Sokak'ta Duyduğum Ses!..

Devres

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar ve Yöneticeler;

Bundan yaklaşık 2-3 sene evvel, akşam 12-12,30 gibi sigara ve içecek almak için dışarı çıktım...Soklalar boş ve gideceğim yer 500m lerdeydi.Evden çıkarken gökyüzüne bakarak, inacım gereği Yaa HAKK'ım ya HIZR beni şu lanet sigaradan kurtarun dedim...yürüyüp gidip sigara ve içeceğimi alıp geldim yolda Hakkıma ve Hızarı'a dam devam ediyordu, bir ara bir ürpertiyle arkama döndüm ve arakamda yaklaşık 300-400m mseafede önümde ve arkamda kimse yoktu, önüme döndüm bir kaç adım atıım ve yanımda birini hssettim ve kulağımda nefesiyle birlikte adımı teleffuz edildi...Ciddi şekilde korktum ve irkildim, derhal ordan uzaklaşrak evime geri döndüm.

Yanlız şöyle birşey var arkadaşlar, bu ses erkek sesiydi ve dünyada böyle güzel bir ss duymamıştım.

Sormak istediğim,bu gelen varlık iyi huylumu yoksa?

Saygı ve Sevgilerimle

Devres

Kayıtlı Üye
Unutmadan söylemk isterim, bu duyduğum sesten yaklaşık bir hafta sonra;Sigarayı bırakıp, Batıni ve Ezoterik bilmlerle uğraşmaya ve bilgi almaya başladım!..

Saygılar

Marchniez

Kayıtlı Üye
Sevgili Devres,

Ben olaya daha çok psikolojik olarak bakıyorum. Herhangi bir boyutu olduğunu düşünüyor isen sigarayı bırakman en iyimser kanıt gibi. 2-3 sene aralıklı olarak bu tip şeyler yaşadın mı bu olayın dışında?

Rabia68

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben, duyduğun bu sesin iyi bir varlıktan geldiğini düşünüyorum. Belki de Allah seni duyduğuna ve duanın kabul olucağına dair bir işaret verdi. Bence şükretmelisin, gerçekten çok etkileyici ve bence güzel bir olay yaşamışsın :)

demonic

Kayıtlı Üye
gelen varlığın niyetini blemessin bu kadar konuşmayla....

seda74

Kayıtlı Üye
gercekten cok ilginc...........bencede o varlik iyi olmali, cünkü sen bu olaydan sonra sigarayi falan birakmissin..........diledigin olmus!

Devres

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar;

Bu olaydan sonra beynimde perde kalktı gibi...Batın ilminde söylenen herhangi bir şeyi direk anlamaya başladım, farkındalığım ciddi dizeyde ddeğişti...

Batın(Ezoterik)ilmine ilgim artıkça; etrafımda ciddi değişiklikler meydana geliyor...Neler mi? Evde Top yumakları görüyorum akşamları, bunlar bir basketbol büyüklüğünde ve tavana yakın şeyler, baya parlaklar ve sonra kayboluyorlar...Haa unutmadan arkadaşlar, ne bir ruhsal rahtsızlığım, ne madde bağımlılığm, ne de hehangi bir ilaç kullamıyorum.

Dolasıyla şunu söyleyebilirim, abartı gelmesin size, 180 derece iyi yönde değiştim rüyalarımda dahil arkadaşlar.