ahmet255

ahmet255

Kayıtlı Üye
Baktıgınız için şimdiden teşekkürler. Rüyamda Nerede oldugunu bilmedigim, deniz kenarında bir semtte idim. Evler Safranbolu evleri gibiydi ama eski, bir kısmı yıkık döküktü. Orada bir evim vardı. O semtte de lüks sayılmayacak iki tane otel vardı. Oteller bir birine 3 km uzaklıktaydı. İkisi de sahil şeridinde. Ben otellerden birinde çalışıyordum ama ikisine de gidip geliyordum, her ikisinde de işim oluyordu. Otele animasyoncu tipinde iki üç adam geldi. Adamlar 35 40 yaşları civarında, bir de yanlarında 17 20 yaşlarında bir genç vardı.
Gençle muhabbete girmiştim, tam olarak arkadaş değildim ama arkadaş benzeri bir duruma gelmiştim. Sonra bu gencin beni takip etigini gördüm.Muhabbete girip üstünden bir gün geçtikten sonra takip ettigini fark ettim.
Ben de gizlice onların kaldıgı odaya girdim, arkayı dolandım. Orta yaşlı adamları seyretmeye başladım. Bir tane bardakla ilgili konuşuyorlardı. Bardak da ellerindeydi. Bununla ne yapacağız gibisinden muhabbetler ediyorlardı. bardagın şekli bir enteresandı ve içinde beyaz nerdeyse akışkan olmayan, görünüşü bir garip sıvı vardı. Bardaktan dökülmüyordu da aşagıya dogru azar azar dumanlar süzülüyordu. Adamlar odadan çıktılar, bardagı kamufle etmeye çalıştılar. Aksesuar gibi dursun, dikkat çekmesin diye kitaplık rafına koydular, çalınmasından korkuyorlardı. Onlar çıkınca bardagı elime aldıgımda içimde garip bir his uyandı, biraz sersemledim. Sonra bardagın neye yaradıgını çözmeye çalışıyordum. Bardagın içindeki sıvıyı fazla araştırmadım, bardagı elime aldım bir kitaba bakarak yakmak istedim, kitap yanmaya başladı. Sonra orada başka bir nesneyi kaldırmak istedim, nesne kalktı. Sonra enerji duvarı gibi bir şey oluşturmaya çalıştım, o da oldu. Bardagı aldım evimin yolunu tuttum. Bir heyecanla eve girdim. İçimi korku bastı, bardagı almak için geri geleceklerini düşündüm ve bardagı banka kasası gibi bir kasanın içine koydum. Büyük bir kasaya. Çok sonra adamlar geldi, bardağı sordular. adamlar çok hırslıydılar ve öfkeyle geldiler. Fazla peşine düşmediler ama sinirleri yüzünden belli oluyordu. Ondan sonra uyandım. Bu rüyanın yorumu olur mu yoksa sırtım açıkta mı kalmış :) İlgilendiginiz için teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir devlet işi hakkında uzak birinden haber alacaksınız. Büyük, zengin biri aracılığıyla bir takım isteklerinize kavuşmanız da mümkün. Önemli faydalar ve tecrübeye ilişkin değerli nasihatler elde edip, bunların neticesinde bir işe atılım yapmanız da olası.

Ahlak ve onurunuza düşkünsünüz. Bir kişinin sırrını elde edebilirsiniz fakat sizin de sırlarınızın tehlike de olabileceği işaretler arasında. Bir dostunuzdan bu konuda haber alıp şaşırabilirsiniz. Elinize bir miktar para geçecek.

Bir konuda, beklediğinizin yarısını elde edeceksiniz. Oluşan bir takım engeller sıkıntı ve üzüntü yaratacak olsa da, olaysız ve rahat atlatacaksınız. Değer verdiğiniz bir şeyin kaybolması da mümkün, önlem almanız için uyarılıyorsunuz.

Bir ortakla yapacağınız işte dikkatli olmanız gerekiyor. Size vaad edilenlerin doğruluğunu sınamanız hayrınıza olacaktır. Kişi sadık olmakla birlikte, belirttiği vasıflar kendisinde bulunmayabilir. Bu mesele biraz karışık olsa da, sonunda kazanç ve zafer elde edeceksiniz.

Sevgiler…