Associazione1

Associazione

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar;

Bugün rüyamda bir simit sarayındaydım. Ailece oturuyorduk orada, sanırım sabah saatleriydi, kahvaltı yapıyorduk. Birden yanımızda oturan, eminim herkes tanıyordur, bir ünlü gördüm. Özcan Deniz'i gördüm. Birden intihar etmeye kalkıştı. Yalnız silah değildi, şeffaf renkte bıçak gibi bir şeydi. Uzun, hançer tarzı bir bıçaktı, kendine sokacaktı ki görevliler tutmuşlardı. Neyse biz oradan ayrıldık, daha sonra bir arkadaşımla birlikte tekrar oraya gittik. Geldiğimizde orası labirent gibi bir şey olmuştu ve kapının önünde, oranın müdürüydü sanırım, elinde o hançer vardı ve sallıyordu. Biz gelince birden bizi kovalamaya başladılar. Biz içeride kaçarken küçük bir çocuk, sanırım patronun oğluydu baba diyordu çünkü, kaçarken yüzüme tükürmeye çalıştı.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Simit sarayına gidip para vermeden çıkmış olabilirmisin ? :)

mally

Kayıtlı Üye
Simit sarayına gidip para vermeden çıkmış olabilirmisin ? :)

Sn. Joizazaa, burayı keyifhane sanıp yersiz espriler yaptığınız ve rüya yorumu bölümü kuralı olan, rüya yorumları sorumlusu Sn. Duman Lekesi dışında yetkisiz yorum yapılmaması kuralını ihlal ettiğiniz için ceza aldınız.

Tekerrürünü yaşamayacağımızı umar, iyi forumlar dilerim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın Associazione, rüya da sabit konulara bir göz gezdirmenizi rica ediyorum. Her rüyanız için ayrı bir konu açmanız gerekmiyor.

Bu konuyu baz alarak, bundan böyle diğer tüm rüyalarınızı bu başlık altına yazabilirsiniz.

Rüyanız hayır olsun…

Uzaktan alacağınız, ama canınızı sıkacak bir haber gelebilir. Küçük sırlar öğrenebilirsiniz, fakat bunları öğrenmek üzülmenize neden olabilir. Bu haberin arkasından ise biriyle tanışıp iyi bir dostluk, ahbaplık kuracaksınız.

Ailenizin size sevgi ve güveni tam, sözlerinize itimat ediyor, her konuda görüşünüze başvuruyorlar.

Aşırı detaylara takılmanız, işleri gereğinden fazla karıştırıp uzatmanıza, içinden çıkılmaz hale getirmenize neden olabilir. Bu huyunuzu törpülemelisiniz. Yardımına başvuracağınız biri size destek ve menfaat sağlayacağı gibi, ileriye dönük projeler için de, sizi planları arasına katabilir.

Bir korkunuz son bulacak fakat bir süre sonra bu hususta bir kötü laf veya söz duymanız da olası.

Sevgiler…