Cinleri gözlerinizle görmek için...

demonic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar En başta söyleyeyim korkanlar yada inanmayanlar hiç okumasın daha iyi...neyse başlayalım.
bana bundan birkaç yıl önce arif diye bir arkadaşım vermişti ona sonsuz minnettarım bu teknik için çünkü tutmadığı OLMADI.

evet arkadaşlar ilk olarak en zor kısmı başında çünkü çağırmaya başlamadan önce 11 gün perhiz yapılmalıdır.
perhiz:hiçbir hayvani gıda tüketilmeyecek(et,süt,yumurta hatta yemeklerinize kattığınız yağa bile dikkat edin 0 hayvani gıda yemelisiniz.yoksa gelme şansı gittikçe düşer)

11. gün yarısına kadar suyla dolu bir bardak alınır.üzerine 11 veya 21 defa aşağıdaki yazı okunur.
Ya Hayyu Ya Kayyum Ya bediu's-semavati ve'l-ardı min külli Katiun Ya ALLAHu Ya Rahman.

Ve sonra cin FİZİKSEL olarak karşınıza çıkar.ancak vesikalık bir fotoğraf gibi cinin sadece belden yukarısını görebilirsiniz...eğer düzgün perhiz yapılmışsa ve sözler düzgün okunmuşsa gelmeme ihtimali YOKTUR.
Altın Kural:KORKMAYIN ARKADAŞLAR...KARŞINIZDAKİDE SİZİN GİBİ BİR MAHLUKAT SAKIN KORKMAYIN.en başında söyledim korkanlar bu işlerden elini ayağını çeksin zarar görebilirler.
umarım faydalı olmuşumdur.kendinize iyi bakın.

efendy2000

Kayıtlı Üye
bunu yapan icin farkedermi? ben musluman degilsem ne olacak? hristiyanim yada yahudiyim veyahut deistim. farkedermi

A

Adaline

konuyu bozmak gibi olmasın deistler cinlere inanmaz zaten

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
ritüel denemedim ama gercek olduguna inanıyorum ve deneyecegim. paylaşım için teşekkürler
cin karşımıza 11 gün sonundamı cıkıyor yoksa 11 gün icinde cıkma şansı varmı?
birde cin insan şeklindemi yoksa kendine hasmı

kıss1

Banlı Kullanıcı
11 gün gecemi suya okuyalım yoksa gün içinde okusakta farkedermi

demonic

Kayıtlı Üye
@corina
11 gün boyunca perhiz yapılacak suya falan hiç karışmayın suyu 11. günde alacağız.ikindi namazından sonra suya okunursa fayda var.suya 1 gün okunacak sadece.

@adaline
deistler cinlere inanmasın sen gözlerini kapat...etrafında hiçbir eşya göremiyorsun değil mi.ama sen göremiyorsun diye bu evren yok değil

@efendy2000
hayır din farkı bu formülde etkili değildir.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Peki bunları yaptık ve malum şahsı gördük diyelim. Sonra nasıl yolcu edeceğiz kendisini?

demonic

Kayıtlı Üye
@seyr-i alem
cinin gitmesi için artık gidebilirsiniz gibi sıradan sözler söyleyeceksiniz.oda sizin gibi bir canlı ve laftan anlıyorlar.eğer gitmemek için ısrar ederse ayetel kürsi okuyabilirsiniz.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
@seyr-i alem
cinin gitmesi için artık gidebilirsiniz gibi sıradan sözler söyleyeceksiniz.oda sizin gibi bir canlı ve laftan anlıyorlar.eğer gitmemek için ısrar ederse ayetel kürsi okuyabilirsiniz.

Bana uygulama tam gibi gelmedi ama yine de sormak istiyorum. gelecek olan varlık ulvi mi sufli mi ?
Bir de gitmezse Ayet-el kursi okuyun gitsin demişsiniz sizce o kadar kolay mı ?
Hadi o an için gitti diyelim geri gelmez mi ?
Gitmek istemiyorsa, Hele birde karşısında kullanabileceği bir insan varsa Hemen pes mi eder sizce ?

Ori

Kayıtlı Üye
Suyu napacağız etrafamı sepeceğiz?

demonic

Kayıtlı Üye
@ori24
o su cin gittikten sonra normal bir sudur.isterseniz dökebilir,istersenizde saklayabilirsiniz.size kalmış.

Draniel

Kayıtlı Üye
Pekala Ya Öldürmek İstersek Cin ' imizi

Meruh99

Kayıtlı Üye
daha önceden yapmis oldugum davetlerde cagirmalarda da oldugu gibi gelen üc harfli nin yaninda da baskalarida gelebiliyor.... ayni acik bir kapi gibi,.. Düsünün ki Ezan okunuyor herkes camiye gidiyor... Sizde bu duayi okuyorsunuz ve iceri yani yaniniza kimin gelecegini bilmiyorsunuz.... Bunu ne kadar tehlikeli ve ayni zamanda gercek manada sorumluluk sahibi olacaginizi hatirlatmak isterim.... Birde gelen kisiyi ancak kendi rizasiyla göndermek gerekmez mi,evinize gelen birisini misafiri kendi isteginizle cagirip sonradan onu kovacakmisiniz yada rica da mi bulunacaksiniz iyi düsünün o kisi icin hazirlik yapiyorsun perhiz tutuyorsun ve sonra hadi hoscakal birde bu islerde Telepathie altinci his ve maneviyat cok önemli....

seda74

Kayıtlı Üye
ya benim bir arkadasim var, o cok soguk kanli biri ben ona bu uygulamayi versem kiz gözü kapali yapar. oda zaten böyle seyler cok seviyo. bende yapmak isterim ama benim böyle seylere cesaret pek yok. ayrica banada cok inandirici geldi yani bilginin eksik olduguna pek inanmiyorum. corina ve diger arkadaslar eger deneyen varsa bize lütfen yasadiklarini anlatsinlar!!!

demonic

Kayıtlı Üye
@drainel
Gelen cin sizi öldüremez çünkü bu yöntemle gelen cinin sadece belden yukarısı görülecektir,Gelen cinle arkadaş olunuz,Hemen aman cin geldi şimdi öldürecek çarpacak bizi diye panik yapmadığınız sürece sorun yok.
@meruh99
Benim mesajlarımı okuduysanız zaten ben herkesi ilk önce uyarıyorum.(bana özel mesaj atanlar,forum içi kendi yazdıklarım.)Afedersiniz kabalaşacağım ama zaten sorumluluk almayanların(alamayanların) böyle forumlarda işi yoktur.Siz uyarmanızı yaptınız yine sağolun ama gelen cini göndermeyip ne yapacaksınız?evinizde mi konuk edeceksiniz?Gelen sorular arasında cini nasıl göndereceğiz de var.Siz cini ne kadar göndermemek istesenizde zaten bir süre sonra kendi boyutuna döner.lütfen biraz mantıklı konuşun.cini göndermedikten sonra zararlı siz çıkarsınız emin olun.sonrada cin musallat oldu gitmiyor diyede dert yakınmayın belkide siz bunları yazarken gördü ve size musallat olacak anı bekliyor.
CİNLER BİZDEN ÖNCEDE VARDI.KÜRE-İ ARZ YOKKENDE VARDILAR BİZ DAHA SONRA GELDİĞİMİZ İÇİN MİSAFİRİZ.BİR MİSAFİR EV SAHİBİNE SORU SORMAK İÇİN KENDİ YAŞADIĞI YERE ÇAĞIRIYOR,EV SAHİBİ KABUL EDİYOR,MİSAFİRİ BİLGİLENDİRİYOR,SONRADA KENDİ EVİNE GİTMEK İÇİN GİDİYOR...ben bir sorun göremiyorum ya siz?

demonic

Kayıtlı Üye
Bana uygulama tam gibi gelmedi ama yine de sormak istiyorum. gelecek olan varlık ulvi mi sufli mi ?
Bir de gitmezse Ayet-el kursi okuyun gitsin demişsiniz sizce o kadar kolay mı ?
Hadi o an için gitti diyelim geri gelmez mi ?
Gitmek istemiyorsa, Hele birde karşısında kullanabileceği bir insan varsa Hemen pes mi eder sizce ?

bakın cinlerinde biz insanlar gibi karakterleri var.Gelen cinin karakterini bilmeden sizi kullanır mı?Gitmemekte ısrar eder mi orasını bilemem ancak gelen müslüman bir cinse size hiçbirşey yapmaz.Gelen varlık sufli olacaktır,ancak eğer enerjiniz müsaitse(dengeli,uyumlu yada fazla) ulvi bir varlıkta gelebilir.ancak buk ihtimal çok düşüktür.

repece

Kayıtlı Üye
Bu uygulama bana çokca eksik geldi.Ve sanırım bu tarz bir uygulama zaten varolan bir gücü olan kişiler için olna bir uygulamaya benziyor.Tam vejeteryan olan biri her daim cin çağrabilir hayvansal hiç bir gıda alamadıkları için galiba.Tek gün az bir okumayla cin geleceğini sanmıyorum.Sırdan bir insan işi değil bu.

demonic

Kayıtlı Üye
Bu uygulama bana çokca eksik geldi.Ve sanırım bu tarz bir uygulama zaten varolan bir gücü olan kişiler için olna bir uygulamaya benziyor.Tam vejeteryan olan biri her daim cin çağrabilir hayvansal hiç bir gıda alamadıkları için galiba.Tek gün az bir okumayla cin geleceğini sanmıyorum.Sırdan bir insan işi değil bu.

sıradan insan zaten yaratılanların en ''yüce'' olanıdır.Aklından çıkarma...Ben bu şekilde çağırıyorum eksik yada fazla olsa yazardım benimde bildiğim bu.eğer fazlasını biliyorsan yaz arkadaşım.söz değil eylem lazım bize.