Goze Gorunmeyen Varliklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efendy2000

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba. Ben ilk defa burada baslik aciyorum.Siteye de yeni uye oldum sayilir. bi Suredir parapsikolojiyle ve Majiyle ilgiliyim. bilmedigim bir konuda sizlerin bilgisine bas vurmak istedim. bildigimiz gibi majisyenler bazi islemlerinde doga ustu varliklarla temas kurup kiminden bilgi ister,kiminden guc,kiminden yardim vs, ister. ben ilk defa boyle bir varlikla temas kurmaya karar verdim. bu ilk olacak. baslandic icin neyi tavsiye edersiniz ve yontemi nedir?
simdiden tesekkur ederim

Daryana

Kayıtlı Üye
benimde buna ihtiyacım var bilgili kişiler bize yardımcı olabilirmi? büyü yapmak için nasıl yardım alacağız astral varlıklardan? nasıl anlayacağız geldiğini ve bize yardım edeceğini? bizi bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

demonic

Kayıtlı Üye
İlk olarak sana yapmamanı tavsiye ederim...neden diyecek olursan....
arkadaşım maji uygulamalarında varlık kullanmak son çarelerdendir eğer aynı istekte(para,aşk,sağlık vb.) varlık çağırmadan yapabileceğin bir büyü varsa onu yapmanı tavsiye ederim...Gelecek varlık genelde yüksek enerjili gelir.(zaten büyüde kullanılan varlık yüksek enerjili olmassa büyü tutmaz)eğer sen varlık çağırmada ustalaşmamışsan,çakraların açık değilse ve açmada tecrübeli değilsen,auran zayıfsa,inancın zayıfsa(ki zaten büyü yaptığına göre tam inançlı olamassın)gelecek varlık sana zarar verir.ancak illaki de büyüyü yapacağım diyorsan bana özel mesaj ile büyünün türünü söyle sana yardımcı olmaya çalışayım ama ben yapmama taraftarındanım.önce zayıf büyülerle başla kendini geliştir sonra çağırma gibi zor büyüler denersin.

efendy2000

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim cevap icin. ben aslinda buyu icin falan baglanti kurmak istemiyorum. daha cok bilgi almak icin vs. yani yaptirim soz konusu degil

demonic

Kayıtlı Üye
o zaman demon çağırmanızı öneririm.ruhani varlıklar arasındaki en bilgilileri olanlardır.ifritte çağırabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken husus bu iki türünde enerji seviyeleri çok yüksektir.çağırsanız bile ilk önce cinlerle başlamanızı sonra ifrit ve demonlara geçmenizi öneririm.

efendy2000

Kayıtlı Üye
yani ilk denemeler icin cin diyosun. peki hangi yontemi denemeliyim? ve ben ne kadar iyi niyetli olsam da,buyu vs yaptirmak icin kullanmayacak olsam da bana zara verebilir mi?

demonic

Kayıtlı Üye
bakın sizinle açık konuşacağım.
Cinlere söyleyeceğim 3 maddeden herhangi birini yapmadığınız sürece zarar vermezler.

1.saygısızlık
2.korkunuzu cine belli etme (birden ürkme yada direkt korkuyorum deme)
3.onlara zarar vermeme

3. madde çoğu kişinin kafasına takıldığı için açıklama yapayım.bakın siz cinleri mükemmel fiziksel kabiliyetleri olan varlıklar olarak görsenizde kazın ayağı öyle değil.yatsı namazından sonra yere (yanlışlıklada olsa) dökülen sıcak su çocuklarını yakar,böcek olarak görünürler (örneğin örümcek) siz üstüne basıp öldürürsünüz,cin defetme yöntemlerini çok yaparsanız vb.bunlar çoğaltmak mümkün.çoğu kişi cin bana musallat oldu diyor ancak belkide o gün bir böcek öldürdüğünden yara yere bir damlacıkta olsa (mesela akşam çay demlerken) yere sıcak su döktüğünden habersiz,sebepsiz musallat teşhisi koyuyor kendine.

çağırma yöntemine gelince...arkadaşlarınızla çağırabilir misiniz,yada bir müddet hayvani gıdalar yemeden durabilirseniz size birkaç çağırma yöntemi söyleyebilirim.

efendy2000

Kayıtlı Üye
hayvani gida derken yani et sut yumurta yag hepsinden uzak mi duracagim?? tamam sorun degil.

origanum

Yönetici
Herkese Merhaba. Ben ilk defa burada baslik aciyorum.Siteye de yeni uye oldum sayilir. bi Suredir parapsikolojiyle ve Majiyle ilgiliyim. bilmedigim bir konuda sizlerin bilgisine bas vurmak istedim. bildigimiz gibi majisyenler bazi islemlerinde doga ustu varliklarla temas kurup kiminden bilgi ister,kiminden guc,kiminden yardim vs, ister. ben ilk defa boyle bir varlikla temas kurmaya karar verdim. bu ilk olacak. baslandic icin neyi tavsiye edersiniz ve yontemi nedir?
simdiden tesekkur ederim

Kendi yazınızda da belirttiğiniz gibi majisyenler temas kurar. Tavsiyemiz önce siz de majisyen olun. Herşeyin bir adabı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...