Kısa iletişimde bulunduğum varlık hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ken

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımı ziyaret etmek üzere onun çalıştığı inşaat şantiyesine gitmiştim. Kendisi yeni yapılmış bir inşaatın içerisinde kapıları tahta ve naylonlarla kaplanmış bir odasında kalıyordu. O gece orada onunla kalmamı, ertesi gün gitmemi rica ettiği için o ve arkadaşıyla birlikte şantiyedeki o inşaatda geceyi geçirdim.

Normalde geceleri bir başka arkadaşımın bağışlanması için her gece Yasin okurdum ancak o gece orada kalacağım için okuyamadım. Gece yattığımda önce Yasin suresinden bazı kelimeler istemdışı aklımda yankılanmaya başladı. Buna tam anlam veremedim ve uyumaya çalıştım. Sonrasında gecenin ilerleyen vakitlerinde ben uyku ile uyanıklık arasındayken (tam uykuya dalma evresindeyken) birşeyin varlığını hissettim (Ancak gözümü açmadım ve o şekilde kalmaya devam ettim). Birden "Sen kimsin?" diye sordum ve bana "Benim adım ..." (İsmini vermek istemiyorum çünkü o varlığa ismini verip vermeme ile ilgili birşey sormamıştım ama hatırlıyorum adını. Ayrıca konuşma içsel ses olarak oldu yani kulağımla duymadım) diyerek adını söyledi. İsmi Türkiye'de kullandığımız bir isim değil ayrıca erkek ya da dişi ismi olduğu hakkında da bilgim yok. Daha sonra bana "Sorularına sadece evet,hayır diye cevap vereceğim "dedi. "Neden benimle doğru düzgün konuşmuyorsun?" diye sorduğumda "hayır" cevabını verdi. "Dinin nedir?" diye sorduğumda bana hac resmi gösterdi. Bu haç şekil olarak biraz daha farklıydı ama. Bildiğimiz haç şeklinin uc kısımları hariç aynısıydı ancak haçın ucları yuvarlak hatlara sahipti. Normal haçtaki gibi dikdörtgenin bir uc kısmı şeklinde değildi.
Daha sonra ona; "Sen Hristiyan mısın?" diye sorduğumda "evet" cevabını verdi. Birkaç soru daha sorduğumu hatırlıyorum ama ne sorduğumu hatırlayamıyorum şimdi.

Ayrıca hatırladığım birşey daha var. Bana bir dua benzeri birşey söyledi aslında Fil suresinin başı ama sonu değişikti. Çok garibime gitti doğrusu. Allah affetsin de ne olduğuna anlama veremediğimden okumaktan kaçındım bu dua benzeri sözleri. Söylediği dua ya da neyse şuydu;

Elem tere keyfe feale cinnetül yevme.

Gerisini hatırlamıyorum sanırım o sırada arkadaşlardan birisi öksürünce uyandım çünkü ben yatağımdan ayrı bir yerde yattığımda rahat uyuyamıyorum. Böyle birşey hiç başıma gelmemişti. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

klaus89

Banlı Kullanıcı
Elem tere keyfe feale cinnetül yevme.
Çok merak ettim acaba iyimi kötümü bir söz bu

La-edri

Kayıtlı Üye
Cok emin olmamakla beraber "Görmedinmi cilginlik sapkinlik yapildigi güne ne yapti "
tarzinda bir aciklama galiba.
Yada "Görmedinmi cinlerin gününe ne yapti"
Ama birincisi sanki daha mantikli...

Bence Siz cok meskul olmayin bu olay ile..

• Beğendim
Tepkiler: Ken

klaus89

Banlı Kullanıcı

Bu söz bana mıydı sanmıyorum ama sadece sözü merak etmiştim anlamını öğrendime göre bu olayla bi işim kalmadı

Ken

Kayıtlı Üye
Cok emin olmamakla beraber "Görmedinmi cilginlik sapkinlik yapildigi güne ne yapti "
tarzinda bir aciklama galiba.
Yada "Görmedinmi cinlerin gününe ne yapti"
Ama birincisi sanki daha mantikli...

Tercüme için teşekkürler. Meşkul olmayın diyorsunuz ama bu şuna benziyor. Siz bir topluluktasınız ve bir sürü olay oluyor, sizinle ilgili ilgisiz ama siz kafanızı çevirip; "İlgisiz kalmak en iyisi" diye düşünüyorsunuz. Açıkcası ilgilenmek zorunda hissediyorum kendimi çünkü belirsizliklerden çok sıkıldım inanın. Gittikçe garipleşen dünyamda bende neler olduğunu öğrenmek istiyorum en çok hakkı olan insan olarak ama nedense hep geçiştirmelerle karşılaşıyorum. Yanlış anlama La-edri seni kırmak istemem ama bilgi sahibi olmak istiyorum artık çünkü aptal aptal etrafıma bakınıp yardım dilenmekten çok sıkıldım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Eftagfirullah arkadasim ben kirilmiyorum,Sizde haklisiniz elbette

gümüş

Kayıtlı Üye
Tercüme için teşekkürler. Meşkul olmayın diyorsunuz ama bu şuna benziyor. Siz bir topluluktasınız ve bir sürü olay oluyor, sizinle ilgili ilgisiz ama siz kafanızı çevirip; "İlgisiz kalmak en iyisi" diye düşünüyorsunuz. Açıkcası ilgilenmek zorunda hissediyorum kendimi çünkü belirsizliklerden çok sıkıldım inanın. Gittikçe garipleşen dünyamda bende neler olduğunu öğrenmek istiyorum en çok hakkı olan insan olarak ama nedense hep geçiştirmelerle karşılaşıyorum. Yanlış anlama La-edri seni kırmak istemem ama bilgi sahibi olmak istiyorum artık çünkü aptal aptal etrafıma bakınıp yardım dilenmekten çok sıkıldım.

Üşenmezseniz yazmayı deneyin bir süre, günlük gibi.

Katarina

Kayıtlı Üye
Yaşadığınızın bir benzerini geçen perşembe enerji çalışması sırasında ben yaşadım.Sayın urum açılan kanaldan gelip söyleceklerini söyleyip gittiklerini söyledi.Gözünüzü kapadığınız anda bir konuşma başlar sonradan siz ne sesi hatırlarsınız nede konuşulanların bir çoğunu.İlginç bir deneyim gerçektende.Görüntüye gelince.Banada bir ayakkabı göstermişti.Şimdide mesela gözümü kapattığımda bazen geceleri geliyor sohpet etmek istemedğimi söylüyorum yada kalkıyorum ama konuşmayı tercih etmiyorum ben.

Ken

Kayıtlı Üye
Üşenmezseniz yazmayı deneyin bir süre, günlük gibi.

Tam anlayamadım, olayları mı yazmam gerekiyor? Kafamdaki soruları siteden kişilere sorarak bilgi edinmeye çalışıyorum ama paranormal olabileceğini düşündüğüm konularda buraya yazıyorum. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım.

Ken

Kayıtlı Üye
Yaşadığınızın bir benzerini geçen perşembe enerji çalışması sırasında ben yaşadım.Sayın urum açılan kanaldan gelip söyleceklerini söyleyip gittiklerini söyledi.Gözünüzü kapadığınız anda bir konuşma başlar sonradan siz ne sesi hatırlarsınız nede konuşulanların bir çoğunu.İlginç bir deneyim gerçektende.Görüntüye gelince.Banada bir ayakkabı göstermişti.Şimdide mesela gözümü kapattığımda bazen geceleri geliyor sohpet etmek istemedğimi söylüyorum yada kalkıyorum ama konuşmayı tercih etmiyorum ben.

Açıkcası normalde kendi evimde uyurken yaşadığım bir olay değil benimkisi. Belki o mekandan kaynaklanan birşeydir, bilemiyorum. Aslında rahatsız olduğumu da söyleyemem çünkü gelen varlık kötü his vermedi bana. Bana kötü his verenler de var ancak bu geldiğinde hissetmedim ve o yüzden soru sormayı tercih ettim.

Özellikle trende, otobüste vs gibi yerlerde uyurken birden uyandırıldığımda o an için gördüğüm şeyleri hatırlıyorum ama sonra unutuyorum. Biriyle sohbete benzer birşeyler konuşuyordum birden uyandım ve trende eve gittiğimi farkettim. Bu aralar çok oluyor bu. Ancak Bu konuda bahsettiğim olayda bana söylediği dua dahil çoğu şeyi net hatırlıyorum. Yani bu durum farklıydı bence.

Acaba bende istemdışı bahsettiğiniz kanalları mı açıyorum bilmeden? Açıkcası özel yaptığım birşey yok.

Katarina

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle rahatsız eder biçimde olmuyor bu konuşmalar.Bendede o şekil oldu karşılıklı sohpet gibi hatta öğüt verir gibi.Fakat benim bahsettiğim bir çeşit korku değil.Geldiğni anladığım andaki içimdeki hissiyat canımı sıkıyor açıkçası bir dalgalanma gibi.Ben bunu enerji çalışması sırasında yaşadım daha sonrasında elime ne zaman tarot alsam aynı hissiyatı yaşıyorum.Yada bazı geceler gözümü kapattığım anda konuşucakmış gibi oluyorum susuyorum ve diyorumki bu gece konuşmak istemiyorum.

gümüş

Kayıtlı Üye
Tam anlayamadım, olayları mı yazmam gerekiyor? Kafamdaki soruları siteden kişilere sorarak bilgi edinmeye çalışıyorum ama paranormal olabileceğini düşündüğüm konularda buraya yazıyorum. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım.

Paranormal olabileceğini düşündüğünüz edinimleriniz "uyurken-uyanıkken" sıcağı sıcağına yazmanızı önerdim, yani ayrıca kendiniz için. Bazen olanla sonradan hatırladıklarımız aynı olmuyor. Ben kimi zaman yazıyorum defterime, bazen defter uzak kalıyor,yazamıyorum ama unutmam diyorum ama unutuyor insan ya da hatırlamak istediği gibi hatırlıyor ya da adlandıramadıklarını bildiği en yakın anlamlıya konvert edip budur diyor ama o değil aslında gibi. Neyse bazen aradan zaman gecip yazdıklarıma baktığımda hatırladığımla sıcağı sıcağına yazdıklarımın ne kadar farklı olduğunu farkediyorum. bazen de aaa demek buymuş aslında diyorum bazen de biliyorum ne için olduğunu... teşekkür ediyorum sağlıkla hazırlanmama yardım olduğu için. Ama bu nokta bu notlarla ve aynı zamanda etrafı okumakla oldu yoksa eskiden bir şey olduğunda olandan dikkatimi en çok çekene kilitleniyordum anlatmak istediğine değil.

Ve kararsız kaldım ama söyleyeyim, benim evimde olmuyor falan yerde oldu demişsiniz ya, kilit atmayın kendinize böyle düşünürek. Yerine mesela ilk defa X yerde oldu demeniz daha sağlıklı olur bu yönde gitmek istiyorsanız eğer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...