Demon Daveti(teknik)

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Bu teknikği kendi geliştirmiş yazan kişi denemedim ve tehlikeli baştan uyarayım

Demon iletişimi insanların eski astral varklıklarla konuşmasından ibarettir. Bu varlıkların çoğu eski Sümer tanrıları ve bır kısmıda eskı mısır tanrıları olarak bilinen oluşumlardır. Henüz bilinmeyen ve ortaya çıkmamış demonlarda yok değildir. Neyse nasıl yapıldığını anlatayım :
2 şekilde yapabilirsiniz :

1)eğer alın çakranız açıksa yarı meditatif bir pozisyonda iken iletişim mümkündür. Metitasyon pozisyonuna geçin , daha sonra iletişim kurmak istediğiniz varlıgın sigil ini imaje edin . yaksalık olarak 15 – 20 dk. Sonra size yanıt verecektir. İlk olarak kendinizi tanıtın ve onun ne olduğunu sorun. Daha sonrası ıse size kalmıştır. Ne sormak isterseniz sorabilirsiniz. Cok eski varlıklar olduğu için bilgedirler, bu yüzden çoğunlukla doğru yanıtları bulabilirsiniz.

2) alın çakranız açık değilse olabildiğiniz kadar rahat bir pozisyon alın . bir demon sigilinide imaje edin. daha sonra zihninizi susturun . bunu aklınızda bir kara delik varmiş gibi hayal ederek yapabilirsiniz. Bırakın tüm düşünceler oraya aksın ve kaybolsun. Bu işlem tekamülü olarak trans kelimesini kullanabiliriz. Artık trans a geçtiğinize göre yapmanız gereken tek şey gelecek olan varlığı kabul etmektir. Kabulden kastım bilicinizin yerini doldurması yada daha basit bir tabirle sizin bedeninize girmesidir. Yalnız budurumun tehlıkeleri çok büyüktür. Eğer varlık bilincinizin açılmasına izin vermezse kontrolü altına girersiniz. Bu nedenle pek tavsiye etmediğim bir yöntemdir. Ancak bu güvenilebilir varlıklar bulamayacağınız anlamına gelmez . bilinç kapalı olacağından soru sorma imkanınız yoktur ancak soruları onceden hazırlarsanız bilinç altınız soruları sorar. Cevaplar alırsınız ancak transtan çıktığınızda hatırlayamazsınız. Bu yüzden bir ses kayıt cihazı kullanmalısınız. Trans a girmeden önce kaydı baslatırsanız , trans çıkısnda bu kaydı dınlersınız. Son bir tavsiye ; kas tutulmaları çok fazla oluyor ayrıca yanınızda su bulundurmanız cok faydalı olur.
not : demonlar kimlerle iletişime geçecekelrine kendileri kara verir başarısızlık sizden kaynaklanmıyor olabilir çünkü her çağırıldıklarında yanıt vermeyebilirler.

Daryana

Kayıtlı Üye
ya okumadım ama başlıktan tırstım. demon şeytan oluyor değil mi? bide ne için davet etmemiz gerekir ne işimize yarar gelmesi? çağıran kişiye ve çevresine zarar verirmi? çağıran kişinin sözünü dinlermi?

A

Adaline

Demon zihninize girecek yazıyor zihnimizin açılmasına izin vermeyebilir çok tehlikeli değil mi bu?

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Bu teknik büyük ihtimalle işe yarar sanıyorum ama adaline haklısın tehlikeli,daryana bu geniş bir konu araştırsan daha iyi olur

lordavatar

Kayıtlı Üye
Bunu toplu olarak bir noktaya kafamızı odaklayıp yaklaşık 5-10 kişi yapsak gelen varlığı toplu olarak kontrol edebilir miyiz? Bir de ben forumda yeniyim o yüzden anlamadım birşeyin "sigilini imaje etmek" ne demek? :D

origanum

Yönetici
Bunu toplu olarak bir noktaya kafamızı odaklayıp yaklaşık 5-10 kişi yapsak gelen varlığı toplu olarak kontrol edebilir miyiz? Bir de ben forumda yeniyim o yüzden anlamadım birşeyin "sigilini imaje etmek" ne demek? :D

Böyle bir şey olmaz, filmlerdeki ruh çağırma seanları ile karıştırmayın.
Sigiller konusunu öğrenmeden hiçbir şey yapmaya kalkışmamanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca imajine ve konsantrasyon konusunda çok ileri düzeyde olmanız gerekir. Yeterli bilgileri öğrenmeden ve uygulama hakkında belirli bir güce erişmeden iş yapmaya kalkmak cahil cesaretidir ancak. Bizden söylemesi sonra çarpıldım, bütün işlerim aksi gidiyor, hayatım karardı vs, yardım edin diye bize başvurmayın.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
"Çağıracağınız demonun siğilini imaje etmek ne demek?" diye sormuş bir arkadaş cevap vereyim.Arkadaşım her demonun kendine ait özellikleri elementleri ve siğili vardır.Siğil bir tür semboldür.Ona ait sembolü imajine etmek yani hayal etmen demektir.Bu varlıkları çağırmadan önce özellikleri hakkında bilgi edinmek gerekir.Eğlence için yapılması taktirde sonuç olumsuz olabilir.Bu tür ritüelleri yapmak için oldukça bilgili ve deneyim sahibi olmak gerekir.Ben bilgili ve deneyim sahibi değilim diyorsanız buyrun forumdan başlayın bilgi sahibi olmaya ve bilgi sahibi olduktan sonra yavaş yavaş uygulama kısmına geçer ve sağlıklı bir şekilde istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.En güzeli sadece bilgi sahibi olmak diğer kısma geçmek herkezin harcı değil iyi forumlar dilerim...

lordavatar

Kayıtlı Üye
anladım teşekkür ederim zannedersem ben forumu okuyup korkup sonra meraktan okumaya devam edeceğim uygulama kısmına geçmeye cesarete edecek yürek yok bende gibi bir düşüncem var ancak sizlerden biri ile dışarda tanışır ve beraber uygulama teklifi alırsam olabilir...

zein

Kayıtlı Üye
Azazel'in sigilini bilen var mı

semyanocibel

Banlı Kullanıcı

Demon iletişimi insanların eski astral varklıklarla konuşmasından ibarettir. Bu varlıkların çoğu eski Sümer tanrıları ve bır kısmıda eskı mısır tanrıları olarak bilinen oluşumlardır. Henüz bilinmeyen ve ortaya çıkmamış demonlarda yok değildir. Neyse nasıl yapıldığını anlatayım :

1)eğer alın çakranız açıksa yarı meditatif bir pozisyonda iken iletişim mümkündür. Metitasyon pozisyonuna geçin , daha sonra iletişim kurmak istediğiniz varlıgın sigil ini imaje edin . yaksalık olarak 15 – 20 dk. Sonra size yanıt verecektir. İlk olarak kendinizi tanıtın ve onun ne olduğunu sorun. Daha sonrası ıse size kalmıştır. Ne sormak isterseniz sorabilirsiniz. Cok eski varlıklar olduğu için bilgedirler, bu yüzden çoğunlukla doğru yanıtları bulabilirsiniz.

2) alın çakranız açık değilse olabildiğiniz kadar rahat bir pozisyon alın . bir demon sigilinide imaje edin. daha sonra zihninizi susturun . bunu aklınızda bir kara delik varmiş gibi hayal ederek yapabilirsiniz. Bırakın tüm düşünceler oraya aksın ve kaybolsun. Bu işlem tekamülü olarak trans kelimesini kullanabiliriz. Artık trans a geçtiğinize göre yapmanız gereken tek şey gelecek olan varlığı kabul etmektir. Kabulden kastım bilicinizin yerini doldurması yada daha basit bir tabirle sizin bedeninize girmesidir. Yalnız budurumun tehlıkeleri çok büyüktür. Eğer varlık bilincinizin açılmasına izin vermezse kontrolü altına girersiniz. Bu nedenle pek tavsiye etmediğim bir yöntemdir. Ancak bu güvenilebilir varlıklar bulamayacağınız anlamına gelmez . bilinç kapalı olacağından soru sorma imkanınız yoktur ancak soruları onceden hazırlarsanız bilinç altınız soruları sorar. Cevaplar alırsınız ancak transtan çıktığınızda hatırlayamazsınız. Bu yüzden bir ses kayıt cihazı kullanmalısınız. Trans a girmeden önce kaydı baslatırsanız , trans çıkısnda bu kaydı dınlersınız. Son bir tavsiye ; kas tutulmaları çok fazla oluyor ayrıca yanınızda su bulundurmanız cok faydalı olur.
not : demonlar kimlerle iletişime geçecekelrine kendileri kara verir başarısızlık sizden kaynaklanmıyor olabilir çünkü her çağırıldıklarında yanıt vermeyebilirler.
şeytanlarla ugraşmayın lütfen...müslüman haddimler size yetmiyormu..ço riskli..

felix

Kayıtlı Üye
Kimse kendini Hz.Suleyman in yerine koymasin.Ugrasmayin derim.Obsesyona ugramaniz her zaman olasi.Hazirsaniz kendileri zaten gelir-Kerubi-.siz tekamulunuzu tamamlamaya bakin.Bilinclenin ve farkindalik kazanin.Iste o zaman,alttaki degilde bir ustteki boyutlarda bulunan varliklar ziyaretinize gelirler.Hem kendileri hemde sizin tekamulsel gelisiminiz icin.Ornek olarak melek ve uzayli dediklerimiz.

ekirek24

Kayıtlı Üye

çoktandır aklımda olan soruyu yanıtladınız demon sigillerini merak ediyordum

demonic

Kayıtlı Üye
şeytanlarla ugraşmayın lütfen...müslüman haddimler size yetmiyormu..ço riskli..

demonlar şeytan değildir arkadaşım.demonlar bir çeşit yüksek enerjili cindirler.insancıl olanları vardır olmayanları vardır onlarda bizim gibi karakter sahibi yani düzgün bir demon çağırırsan ben çok sorun olacağını sanmıyorum.

A

Adaline

demonic,hangisini önerirsin yani birçok demon var hangisine güvenebiliriz mesela adramelech falan olurmu yardımcı olursanız sevinirim

demonic

Kayıtlı Üye
demonic,hangisini önerirsin yani birçok demon var hangisine güvenebiliriz mesela adramelech falan olurmu yardımcı olursanız sevinirim

Benim size önerebileceğim barbatos olabilir.sesi tok bir erkek sesidir ve genelde sizden küçük şeyler ister.forumdaki bazı kişiler çağırdı ve ne istediğini biliyorlar.

barbatos dışında marbas ve furcasta olabilir.

A

Adaline

teşekkür ederim ve bu konudaki çağırma tekniği işe yararmı yada denenmiş garantili bir teknik varsa yazar mısınız?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Hep Belial' i çağırmak istemişimdir ama hiç denemedim cesaretim yok.Belial' i çağıran oldu mu aranızda?

ahmet255

Kayıtlı Üye
bi ara paylaşılmıştı sigiller sitede yanlış hatılamıyosam _?