Associazione

Associazione

Kayıtlı Üye
Hayalet rüyasını yorumlar mısınız? Rüyamda akşam saat 9 civarında annem,kardeşlerim ve ben evde oturmuş televizyon izliyoruz.Babam ise bilgisayarın başındaydı.Küçük kardeşim lavaboya gidiyor ve lavabonun ışıklarını kapatmayı unutarak koşa koşa yanımıza geliyor. Anneme lavabodan bir hayaletin çıkmaya çalıştıgını söylüyor bizde inanmıyıp dalga geçiyoruz.Aradan 2,3 dakika sonra ben hayaleti görmeye başlıyorum. Hayalet beyaz elbise giymiş.Elbise dizlerinin orda yada biraz daha uzunuydu.
Saçlarını biri kasten yolmuş gibi seyrek ve sağ tarafı sol tarafına göre daha seyrekti.Yorgun bir şekilde sürünerek bizim olduğumuz odaya doğru gelmeye çalışıyordu.Bu sırada sürekli hayaletle göz gözeydim.Kocaman koyu kahverengi gözleriyle bana birşey anlatmak ister gibiydi. Işık onun gelmesini engelliyince geri geri sürünerek ışığı kapattı ve yeniden gelmiye başladı.Bu sırada düşünce gücüyle holün ışığını açtım,çünkü babamın bulundugu odaya doğru gidiyordu. Babama dikkat et baba hayalet senin yanına gelmeye çalışıyor dedim.Babam gülüp merak etme gelmez diyip holün ışığını kapadı.Hayalet ışık açık olunca gelemiyordu(bizim oldugumuz odanın ışığı açıktı ve ışık hole vuruyordu. babamın olduğu odanın ışığı daha loş bir ışık) Bu süre boyunca hayaleti sadece ben görüyordum ve sürekli göz gözeydik.O sırada annemden yada babamdan bir söz duydum. O senden yardım istiyor diye.Hayalet gelmeye devam ettiği sırada büyük bir korkuyla uyandım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Herhangi biri yok, rüyalar bölümünde iseniz ben yorumlayacağım. Fakat siz beklemeyi bilmelisiniz.

İyi forumlar.

[XTR] Similar Threads