serfiraz

serfiraz

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili Duman Lekesi,öncelikle günaydın.Bu gece rüyamda gördüklerimi uyanır uyanmaz:)anlatmak istedim.okuldan bir arkadaşımı gördüm beni kolumdan tutup bir yere götürüyormuş.hızlı hızlı beni peşinden sürüklüyor.bir mezarlıktan geçiyoruz,eski eski mezarlar ,mezarların üzerinde hep güller var.Mezarlıkta başka insanlar da var.Mezarlığın kenarında karanlık bir tünel var,tünelin içinden tren yolu geçiyor.Bizde tünelin içinden geçiyoruz ve o sirada tren yoluna inmiş komşumuzun çocuklarını görüyorum.Tren geliyor kenara çıkın diye bağırıyorum ancak çocuklar kaçmıyor.tren çocukları teğet geçiyor ve seviniyorum.daha sonra tünelden çıktığımızda arkadaşım kolumu bırakıyor ve cebimden kalemler çıkartıyorum .kalemler beyaz ve üzerlerinde birkaç tanıdığımzın gri renkte isimleri yazıyor.bitti:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Eskiden sık görüştüğünüz fakat şu ara pek vakit ayıramadığınız biri, size sitem ediyor. Ona karşı hata ettiğinizi düşünüyor. Ancak bu husus, hüzün ve gözyaşı barındırabilir.

Bir başka arkadaşınız ise, sonu belli olmayan bir maceraya sürüklenmenize neden olabilecek teklifle gelecek. Hata yapmanıza neden olacak yönlendirmelerine ve aceleye aldırmadan, sakin ve etraflıca düşünüp karar alın. Siz doğru karar almada ustasınız.

Kısa bir yolculuk sonrası göreceğiniz bir yakınınız için endişeleriniz son bulacak. Çünkü kendisi ve bir başka yakınınız daha, bir vazife veya memuriyet alacak.

Sevgiler…

serfiraz

Kayıtlı Üye
sevgili duman lekesi
Dehşet içerisindeyim.Çok garip bir rüya gördüm.Rüyamda büyük bir balık alıyorum sazan balığıymış.Balıkçıdan alıyorum ancak bir bakıyorum ki balık henüz ölmemiş.Onu yaşatmak için çabalıyorum,su dolu bir poşete koyuyorum ve canlandırıyorum.Balıkla oynarken elimi ısırıyor .Derken bir ortama giriyorum ve bir adamla karşılaşıyorum,adam papazmış üzerinde siyah bir pelerin,içinde beyaz bir gömlek var,orta yaşlı bir adam.Boynunda simsiyah bir haç şeklinde kolye var.Ama aynı zamanda başında yahudilerin taktığı kepten var,o da siyah.O adamında çok seveceğini umarak balığımı ona gösteriyorum ve olanlar oluyor.Balığımın kafasını ağızına sokup kafasını kopartıyor ve balığımı öldürüyor.Dehşet içerisinde adamı yumruklayıp tekmeliyorum,kötü sözler söylüyorum.Daha sonra uyandım.Yorumlarsanız sevinirim.Sevgiyle Kalın.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayanla yapacağınız ortak bir iş veya alacağınız destek önce çok cazip görünse de, daha sonrasında size oldukça sıkıntılı dönemler yaşatabilir. Hakkınızı zorla arayacak duruma kadar gelebilirsiniz. Bu işle ilgili daha objektif ve profesyonel bir açıdan bakıp, hareket etmelisiniz. Duygusal yakınlık içeren kişilerle yapacağınız iş veya ortaklık, daha sonra sorun yaratabilir. Kurulacak iş veya atılım için destek alacağınız ortak ve kişiye dikkat etmeniz, iyi araştırmanız işaret ediliyor!

Bu iş, daha sonra size kin ve düşmanlık şeklinde geri dönebilir. Olasılıkları iyi hesaplayıp, gerekirse bu işten vazgeçmenizde fayda olabilir. İleriye dönük onur kırıcı tavırlar ve iftiralar nedeniyle üzülmeniz de olası. Üstelik şahsiyet ve kariyer sahibi bir takım otorite sayılabilecek kimseler, sizi hayal kırıklığına da uğratabilir.

Anlaşıldığı üzere şu sıra tasarladığınız şey her ne ise, ya tek başınıza atılın ya da ortak seçeceğiniz, düşündüğünüz kimselerden vazgeçin. İş hayatınızda yapmak istediklerinize engel olmak isteyenler var. Buna rağmen siz önemle karşı koyarak atılımlarınızı ciddileştirmeye çalışacaksınız. Kararlı ve engel tanımaksızın hareket ederseniz, istediklerinizi planladığınız şekilde gerçekleştireceksiniz.

Sevgiler

serfiraz

Kayıtlı Üye
ayy! çok teşekkür ederim.duman lekesi.Şu anda kafam gerçekten bir konu ile ilgili karışık.Bana çok cazip gibi gelen ailecek görüştüğümüz bir ahbabımdan çok büyük bir fırsat gibi görünen bir öneri var,ancak bu konu ile ilgili sanırım daha dikkatli davranmam gerekecek.Zaten şüpheler beynimi yiyor,çok sıkıntıdayım,ikilemdeyim.Umarım yanlış bir adım atmam.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
O halde kendinize biraz zaman tanıyın. Acele karar almak yanlışa götürür. Başka alternatifleri de düşünmenizde fayda olabilir. Umarım her şey düşlediğiniz gibi gerçekleşir.:)

Sevgiler

serfiraz

Kayıtlı Üye
Size minnettarım,önerilerinizi ve rüya yorumunuzu dikkate alarak hareket edeceğim.Emeğinize sağlık.Sevgiyle kalın.

[XTR] Similar Threads