Demonla İnanılmaz bir deneyi,şaka gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lucia82

Kayıtlı Üye
Çok değişik bi deneyimim oldu. İsmi lazım değil bi demonla muhattap olduğumu sandım. Bu sanmaya karşılık -çok kaptırdım kendimi ve hayal gördüğümü ya da bilinç altımın oyunu olduğunu düşündüm- tekrar sigilini hem siyah bi t-shirt üstüne baskılatıp hem de gümüş bi kolye yaptırıp takıp -sandığımı sandığım zaman da aynı şekilde yapmıştım- ikinci davette ise onu sınamaya karar verdim. Yalnız ilk davetten sonra iki hafta salak gibi dolaştım ortalıkta, bütün enerjim çekilmiş gibiydi. Her neyse ikinci daveti de gerçekleştirerek herşeyden emin oldum. Resmen korkudan 3,5 atıyorum. Olay aynen şöyle gelişti rütüel mumlar tütsüler sigiller (tişört ve kolye şeklinde) ve son olarak davete icabet, sanki herşey ilkindeki gibi lusid rüya gibiydi, işte bütün bunların rüya ya da bilinç altı oyunu olmadığına kanaat getirmek için ismi lazım demondan kendisini ispatlamasını istedim ayaklı bi kadehin 3/1ini suyla doldurmamı ve içine bi tane madeni para koymamı, çırılçıplak soyunup baskılı tişötü sigil yukarı gelecek şekilde üstüne kapatmamı istedi. Bütün malzemeleri toprladım ama sanki eski drakula filmlerindeki drakulanın rahibeleri gibi adım atmadan yerde ayaklarım kayar gibi yürüyordum (umarım anlatabildim). Dediklerini yaptım, şimdi ne olacak dedim. Gir yatağına uyu üstündeki aptallığı at çok enerji sarfettin dedi. Ne anladım ben bu işten neyi ispatladın sen şimdi dedim. Ama tabi bu şekilde değil tıpkı bi kralla bi başbakanla konuş gibi konuşuyordum. Saygı sevgi ve tırsı tavan yapmıştı bende. Bana acele etme sabırlı olursan ikimiz de çok kazançlı çıkarız bu işten dedi, yeni gün başladığında olayın ciddiyetini kavrayacaksın ve sonra daha ciddi işlerle meşgul olacağız dedi. Dediğini yaptım, ve sabah uyandığımda aklımı kaçırma raddesine geldiğim o olayla karşılaştım, hiç birşey rüya değilmiş. Sigilli tişörtü kaldırdığımda kadehin içindeki suyun kıpkırmızı olduğunu gördüm. Ve davetsiz onu karşımda gördüm ben senin istediğini yaptım şimdi sen kendini ispatla dedi, dedim ben davet etmedim sizi ne işiniz var hesabı sordum, ama dehşet dibim düştü:( Beni geldiğim yere geri de yönlendirmedinki dedi, ben aslında hep burdaydım sadece görünmez olmay tercih ettim dedi. Acaip isteklerde bulundu, tereddütlerim sonucunda bana fiziksel ve ruhsal zarar vermeyeceğini canımı tehdit etmeyeceğiin sözünü verdi, ondan korkmamam konusunda beni ikna etti. İsteklerini yaptım, gerçekliğine ikna oldum o da benim iyi niyetim ve dürüstlüğüm konusunda tatmin oldu.Şimdi ise ciddi konular konuşacakmışız, bana güvendiğini söyledi ama benim ona karşı güven konusunda sıkıntılarım var. Kısmen bi anlaşma yaptık, ikimizden birinin istemediği bişey konusunda birbirimizi zorlamayacağız ve isteklerimize mantıklı açıklama getireceğiz. Mantık dışı ya da maneviyat konusunda birbirimizi zora sokmayacağız falan filan çok tatlı bi anlaşma ve. ne kadar güvenmesem de sempati duydum bu varlığa, benden abuk subuk şeyler istedi ama mantığına oturtunca saygı duydum. Çok değişikti çoook. Sorularınız olursa çekinmeden sorun. Herşeyi açıktan yazmadım, ünkü henüz kendime bile itiraf edemediğim bazı durumlar var, önce kendim kabullenirsem durumu hoş olacak..

auk__12

Kayıtlı Üye
Ben isteklerini merak ettim açıkcası :) Bir de o su yerine bardakta olan kırmızı şey neydi acaba :(

sir7634

Kayıtlı Üye
Daha oncede demonlarla ilgili bir sarlatan yazmisti gizlimabedim adli uye.....belki bazi arkadaslarin hemen aklina geldi buna o tarza yakin bi yazi ben dikkatli olun derim arkadaslar lutfen urum ve yule gibi bu konulara hakim arkadaslarin su anki konu hakkinda yorumunu okumadan herseye kanmayin derim...Lucia82 yanlis anlama ama daveti de ayrintili yazarsan daha iyi olur...Madem herkese actin ve yazdin herseyin acik olmasi soru isaretlerini silecekdir....

Lucia82

Kayıtlı Üye
Yahu açıktan anlatmaya çekiniyorum çok garipti, suyun yerindeki şaraptı, içip tecrübe etmemi zaten o istedi içindeki madeni para kısmını atlamayın önemli olan o zaten, bi dikişte içip parayı da yuvarlamamı istedi. Yahu çok abuk subuk benzer bi konu da var sitede o muameleyi görmekten çekiniyorum. Ama onun aksine benim cevaplamaktan çekindiğim bi konu yok. Her sorduğunuza cevap veririm. Çekinsem de veririm. Ama bilin, kendimi ispatlayacaksam sadece ben uğraşmam seni de uğraştırırımın hesabında bi yaklaşım içinde. İnanmayacaksınız diye korkuyorum, yeminle söylüyorum inanılmaz, bana biri anlatsa şu yaşadıklarımı ben bile inanmam. İlk istek şarabı tek dikişte içmem oldu içindeki parayla birlikte. Çağrdığım demonun ne olduğunu kim olduğunu neci olduğunu emrinde kimler olduğunu da biliyordum. Özetle ne yaptığımı bilerek yaptım. Sadece beni ileride zorlamasından korkuyorum, beni zorlamayacağına söz verdi. Ama benim isteklerim bitmez nefsim durmazsa kendimi durduramazsam tavizler verirsem saparsam diye korkuyorum, göndermek için özel ritüellere ihtiyacım olmayacağını görüşmemizi noktalamak istiyorum dediğimde kendisinin de emrindeki varlıkların da beni asla rahatsız etmeyeceğini söyledi. Ve aramızda geçenleri 3. şahıslara anlatmam konusunda özgür olduğumu da söyledi ama alacağım tepkiler yüzünden bunu zaten kendim istemeyecekmişim. Fakat sitede kimliksiz hiç bişeysiz açıklarsam ne olur dediğimde, kararlarını kendin ver senin hür iradene hükmedecek değilim bizim içinse sakıncasız bi haldir dedi. Çekinmeme rağmen dediğim gibi insanların aklında soru işareti kalmaması açısından, istekleri sıralıyorum. Sabah ayık kafayla kardeşimi şahit tutarak olayın öncesini bilmio ama bardakdakinin kokusuyala şarap olduğunu teyit ettirdim. Tek dikişte içtim, (bu kısım biraz iğrenç ve çekinmemin sebebini burada anlarsınız) parayı yutmuş oldum, büyük tuvaletimi beklememi ve parayı yeniden çıkarmamı istiyordu. Sonuç olarak para sağsağlim çıktı. Temizledikten sonra ikinci şokumu yaşadım, bu 25 kuruştu ve çıkan şeyde aynıydı tek farkla. Bildiğiniz madeni 25 kuruş artık altın bi 25 kuruştu. Götürüp kuyumcuya satmamı istedi, bu onun altın olduğunu teyit etmem açısından en güvenli yolmuşmuş, Dediğini yaptım, her şeyi yaparken yanımdaydı. Sonra bana bi adres verdi, bi de isim soy isim. Altın karşılığında kuyumcudan aldığım paranın tek kuruşuna dokunmadan o insana vermemi istedi. Gittiğim yer bi kilise ve parayı verdiğim adam o kilisenin papazıydı. Neden bunları yaptık dedim ve neden kilise de cami değil dedim. Hristiyanlara hizmet etmeliyiz çünkü kıyamet yaklaşıyor, bırak işlerini yapsınlar. Çünkü kıyamet günü yer yüzünde yaşayan tek bi tane bile müslüman kalmayacak dedi. İşin en dandik kısmı yan abandone olduğum olay şuydu. Altın parayı satmak için evden çıktığımda saat sabahın onuydu, belirtmek istiyorum kız kardeşim olayların hepsine şahit çünkü kafayı sıyırdığımı ve lusid rüyalarımın içinde kaybolduğumu düşündüren tarzdaydı herşey. Eve geldim Tanrı Şeytan 72 demon Kral Süleymana kadar herşeyi konuştuk evrenin sırrı vs. Hani sevdiğiniz bi arkadaşınızla oturur sabahlarsınız muhabbet muhabbeti açar. Aynen öyle oldu. Ve bi yerde tıkandı sohbet, artık sizi geldiğiniz yere yönlendirsem ve kafamı toplamak için vakit istesem ne dersiniz dediğimde ise tebessümle görüşmek üzere dedi ve gitti. Saate baktığımda on buçuktu, önce gece on buçuk mu diye şaşırdım ama hayır sabahtı, yani yarım saat içinde parayı satıp demonla ölümüne muhabbet etmiştik. Vallahi billahi sölediklerimin her kelimesi gerçek.Hala yeniden davet etmedim bütün bu olaylar geçtiğimiz cuma vuku buldu. Bu arada çok önemli bi detay bunu da atlamayım, emrinde bulunan iki kralla tanışmak istediğimi söyledim, şartı şuydu onlara biat etmeni değil ama saygı ifadesi olarak eteklerini öpmemi istedi. Kabul ettim ve Krallara yapılması gereken muameleyi yaptım. Çok ilginç şeyler konuştuk şu an Tanrı'ya hiç inanmadığım kadar inanıyorum. Ve aslında bize anlatılan Şeytan hikayelerinin bilmem nelerin hepsinin farklı yorumlanmış şeyler olduğunu düşünüyorum. Yahu çok detaylı arkadaşlar... Fırsat buldukça ve talep geldikçe bunlardan bahsederim. Sevgiler..

auk__12

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok ilginç şeyler yazmışsınız,bana kalırsa bu varlık pek müslümana benzemiyor :) Allah yardımcınız olsun mu deyim valla ne deyim bilemedim şimdi :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
hmm davet ve ritüeli ve gelen demon hakkında bilgi verir misin

hotep

Kayıtlı Üye
ürkütücü..okuması güzel yaşanması kabus olabilir

mandalin

Banlı Kullanıcı
olur mu canım ne alakası var? o zaman kişiye özel kulak yada varlık daveti mi olacak

mandalin

Banlı Kullanıcı
ilk acıklama da öyle belirtmiş ama her soruya açığım demiş ise her soru sorulabilir demektir

whitedemon

Kayıtlı Üye
Pek inandırıcı gelmedi ama şu demonların dış görünüşünü anlatsana biraz :)

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Demonlar zarar vermez zaten.Demonlar ile anlaşma yaparsınız.Kimi alimlere göre şeytanın kulları olsalar bile insan canlısıdırlar yani siz onlara saygılı davranırsanız karşılığını alırsınız.Bir nevi ayna gibidirler.Güzel görünürseniz güzel görünürler,kötü görünürseniz kötü görünürler diyelim.Lakin ilk davetimde enerjim yetersizdi anlam veremedim ama bulunduğum yere sanki siyah yağmur yağıyordu.Çakralarım açık değil fakat uzman kişilerden aldığım ritüelleri deniyorum bakalım neler olacak.

mandalin

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar davetlerinizi yada ritüelleri yayınlar mısınız benim gibi demon daveti ve diğer davetl tarifleri konusunda araştırma yapan ama bir sonuc elde edemeyen kişiler cok sitede

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Başarılı olursam yayınlayacağım.Daha sonuç alamadığım için yayınlama gereksinimi duymuyorum.Lakin sonuç alırsam yayınlarım.

mumunisi

Kayıtlı Üye
Neden demonlarla iletişim kurup istekte bulunuyorsunuz ve isteklerini yerine getiriyorsunuz?
Demon u yaratanın,yaratmayıda yaratıp, bunları bize öğreteni anıp,bizden isteklerini neden yapmıyorsunuz?Ondan isteyin hiçbir zaman vermeden göndermiyor.Zaten istemeden veriyor.(bizde ihtiyaç bile duymadığımızdan istemiyoruz.Ama alsa!)
Çok karlı bir ticareti yapmayı, size yaptırtmayan ne?
Allah size şah damarınızdan daha yakın.Sizi en iyi tanıyan,hatta kendinizden daha iyi tanıyan,geçmişte ne yaptığınızı ve gelecekte ne yapacağınızı sizden daha iyi bilen O.Çünkü o size sizden daha yakın.Davet etmenize bile gerek yok.Sizden istedikleride belli.Yine sizin için,faydanız için istiyor.
Anlamıyorum?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Neden demonlarla iletişim kurup istekte bulunuyorsunuz ve isteklerini yerine getiriyorsunuz?
Demon u yaratanın,yaratmayıda yaratıp, bunları bize öğreteni anıp,bizden isteklerini neden yapmıyorsunuz?Ondan isteyin hiçbir zaman vermeden göndermiyor.Zaten istemeden veriyor.(bizde ihtiyaç bile duymadığımızdan istemiyoruz.Ama alsa!)
Çok karlı bir ticareti yapmayı, size yaptırtmayan ne?
Allah size şah damarınızdan daha yakın.Sizi en iyi tanıyan,hatta kendinizden daha iyi tanıyan,geçmişte ne yaptığınızı ve gelecekte ne yapacağınızı sizden daha iyi bilen O.Çünkü o size sizden daha yakın.Davet etmenize bile gerek yok.Sizden istedikleride belli.Yine sizin için,faydanız için istiyor.
Anlamıyorum?
Bende şunu anlamıyorum kızacaksın bu yorumuma ama tanımadığın insanlar o yolu denemediler mi sanıyorsun?Eğer öyle sanıyorsan büyük yanılgıdasın bu tür yollara geçmiş olan arkadaşlarımızda mutlaka islamiyet ile ilgilenmiş insanlar boş ve seviyesiz insanlar değil bunu bi anlamalı.Bu arkadaşlarımız gerçi bende bu kategoriye dahilim dininin bi faydasını göremediğinden ve hiç birşey hissedemeyen yalnız ailelerinin atalarının dini olduğu için sorgulayamadan bu dine mensup olan arkadaşlar yeni akımlar yeni inançlar araştırmaya başlar ve bununla birlikte böyle cazip konulara dalarlar o yüzden ilk önce suçu kulda değil birde yaratıcınızda arasanız veya onun eksiksiz olarak nitelendirdiğiniz on dört asır önce yazılmış kitabında mı aramalı kuşkulu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...