Vücuda yazılan uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cevahir77

Kayıtlı Üye
Merhaba
Bana ibranice olduğunu söyledikleri bir şirinlik yazısı verdiler
kağıttakileri vücuda yazdırıp on dakika sonra da silmek gerekiyormuş
bu şirinlik yazısıyla ilgili bilgisi olan ya da bunu yazabilecek bayan tanıdığı olan var mı?
teşekkürler...

origanum

Yönetici
Vücuda yazı yazılarak ve arkasından silinerek yapılan uygulama farklı bir ritüeldir. Ayrıca bunu bayan yapmaz. Zaten ritüele aykırı bir durumdur.
Bu işlem majisyenin yaptığı işlemler dizisi sırasında yapılan uygulamalardan bir tanesidir. Masum bir uygulama değildir. Yaz-sil işi diye düşünülecek üstünkörü bir işlem hiç değildir. Zaten yazması da silmesi de hatta silinme şekli de ayrı bir uygulamadır.
Yani sizin düşündüğünüz gibi bir iş değildir.

Beltin

Kayıtlı Üye
her yerde cevaplar aynı.sizin yapabileceginiz degil, basit ve kolay degil. açıklayında ögrenelim ozaman sayın origanum

origanum

Yönetici
Bu uygulama oldukça yüksek bir majikal eğitim gerektirir. Ayrıca satanistik bir uygulamadır. Sitemizde bu tip uygulamaya ait konuların paylaşımı yasaktır. Usta el verdiği kişiye gizlice öğretir. Kimseye anlatılmaz. Sadece majisyen uygular.
Siz iyi bir majisyen misiniz, öğrencim olmaya aday nitelikte biri misiniz? İcazetimize hak kazanan kişiye elbette usulünce öğretiriz.

ma288

Kayıtlı Üye
Taksimde bir yerde mi verdiler yaptırdın mı işe yaradımı

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Ben sadece sayin Origanum ile bir kac saat sohbet etmek isterdim degisik bir huzur veriyor bana :Angel_anim:

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Vücuda yazılan uygulama olarak şöyle bir uygulama gördüm.
Lise zamanlarında yakın bir arkadaşıma yapılmıştı.
Üyelere bilgi vermek adına paylaşayım.

Kişinin vücudunda nedensiz yere morluk, garip yaralar çıkıyor.
Bu yaraların garip bir adı vardı ama; çok uzun zama geçtiği
için hatırlamıyorum.

Böyle bir durum olunca hastayı, alim kişiye götürüyorlar.
O kişi yaranın üzerine arapça bir yazı yazıyor. Dua ediyor.

Eğer bu şekilde yapılırsa 3 gün içerisinde düzeliyor.
Yapılmazsa 1 ayı aşkın süre vücutta kalıyor.

elinsa

Kayıtlı Üye
sayın ori,biraz havalı söylev kullanmışsınız...mütevazilik uzaklaşmış sankii?

inciltmek için degil fakat bir zerre olduğumuzu bilmek diyelim..teşekkürler

origanum

Yönetici
origanium öğrencin olmak istiyorum :)

Sayın Desperado,
Önümüzdeki birkaç yıl boyunca öğrenci almayacağım. İsteyen çok oluyor ama uygun nitelikte kişi zor çıkıyor. Hele ki günümüzde. Emek harcamadan bir yerlere gelme hevesinde olan daha da kötüsü buna inanma gafletinde bulunan ve okumayan, düşünmesini bilmeyen, boş beleşçi gençlerin bol olduğu bir zamanda.
Hangi ekole mensup olduğumu bilmeden benden eğitim almak istemenize şaşırdım aslında. Kişiler hangi alanı kendilerine yakın görürse o alanda eğitim görürler. Sadece istekli olmaları da yeterli değildir. Bu işe uygun olduklarına dair bazı parapsikolojik yeteneklerinin su yüzüne çıkmış olması gereklidir. En önemli koşul genetik yatkınlıktır, aileden gelmesi çok önemli bir avantajdır.
Bu eğitimi alacak kişilerde belirli özellikler olması gerekir, sadece hevesli kişi olması yetersizdir. Uygun bulunup seçilen öğrenci yanıma taşınmalı ve uzun yıllar köle tarzı bir hayat sürmeye razı olmalıdır. Eski eğitim sisteminden geçtiğim için vereceğim eğitim de aynı şekilde olacaktır. Koşulsuz itaat, zorlu hayata katlanabilme sabrı, yılmadan çalışma gücü ve yıpratıcı bir manevi bedel ödeyeceğinin bilincinde olmalıdır. Zamanı geldiğinde kimbilir belki de bu siteden birileri kaderinde olduğu için yanıma gelebilir ama şimdi değil.

Ben sadece sayin Origanum ile bir kac saat sohbet etmek isterdim degisik bir huzur veriyor bana :Angel_anim:

Bazen Ankara buluşmalarına katılıyorum. Eğer aynı zaman diliminde bir araya gelebilirsek bu gerçekleşmeyecek bir dilek değil:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...