bellator

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba.Rüyamda kırmızı bir kamyon gördüm yaşlı bir kadının önünde dar bi alanda duvara yakın duruyordu kamyona bindim sürdüm kadın ezildi ama korkmadım zaten ordan nasılsa cıkamayacakmış gibi bi durum vardı daha sonra kamyonu ordan cıkardım bozuk bi yolda baş yukarıilerliyodum yüksek aşılması zor kum tepeciklerinden cıktım kamyonla sonunda yokusu aştım baş aşağı geniş düzgün bi yola girdim sonrada rüyam sonllandı .Konu hakkında bilgili kişiler tarafınan gelicek youmlar için teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bulunduğunuz ortam veya işinizden memnun olmadığınız, iç huzursuzluğu yaşadığınız, bu sebeple de verimli olmadığınız görülüyor. Kederlenecek düzeyde olan bir sıkıntınız gündeme gelecek ve beklemediğiniz bir şekilde sonlanacak.

Birine bir yardım yapacak veya destek olacaksınız.

Satılıp alınabilen bir eşya veya mal ile ticaret yaparak, çok para ve mal sahibi olacaksınız. Zorlukla ilerleyen başka bir işiniz de başarıyla sonuçlanacak.

Aydınlık ve feraha çıkıp, iç huzuruna kavuşacaksınız.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlk paragrafta, bahsettiğiniz kısım ile ilgili yanıt bulabilirsiniz. Bir şeyi elde edebilmek için bir diğerini feda etmelisiniz. Her ne kadar içinden çıkılması zor gibi görünse de, lehinize ve planladığınız gibi sonuçlanacak.

Ayrıca şu an başlatmış olduğunuz o işi 7 gün tekrar ederek, daha net yanıtlar alabilirsiniz.

Sevgiler...

[XTR] Similar Threads