Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu 5. Grup 1. Çalışma 02/07/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar,

Sayın Urum'un yayınladığı çalışma takviminde belirtildiği gibi Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonunun 5. grup çalışmaları başlıyor. Çalışma takvimine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Gizlimabet mayıs, haziran, temmuz inisiyasyon çalışma takvimi - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu

Durugörü İnisiyasyonu ile ilgili bilgileri ise;
Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu Nedir? - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu

konusunda bulabilirsiniz.

İnisiyasyonun ilk çalışması 02 Temmuz 2011 tarihinde saat 23:00'de yapılacaktır. Çalışmaya katılmak isteyen ve "rep puanı 400'ün üstünde olan" arkadaşlar sayın Urumhamatahayil'e isim, anne ismi ve doğum tarihlerini özel mesajla bildirebilirler. Özel mesaj başlığı olarak "Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu 5. Grup Çalışması Başvurusu" yazınız. Katılacak arkadaşlara sayın Urum özel mesajla bilgilendirme yapacaktır.

Hayırlı olsun, Urum'a teşekkürler..

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dilberhala'ya değil mi?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Okumuştum ama şaşırdım. :) Alışmışım Dilberhala'ya atmaya. Bir an yanlışlıkla yazıldı zannettim. Pardon. :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çalışma sırasında imgeleme yapacak mıyız?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben 4.gruba katıldım ama çok aşırı faydalar gördüm mükemmel değişimler oldu bende o yüzden bunada katılmak istiyorum acaba uruma atıcağım mesajda 4.gruba katıldığımı belirtmem gerekirmi?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben 4.gruba katıldım ama çok aşırı faydalar gördüm mükemmel değişimler oldu bende o yüzden bunada katılmak istiyorum acaba uruma atıcağım mesajda 4.gruba katıldığımı belirtmem gerekirmi?

Bu konuyu sayın Urum'a özel mesaj yazarak danışınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...