Bir sorummm varrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlibab

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir cini emirrimize almak diye bir şey varmı varsa nasıl

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet vardır. Yalnız bu belli bir birikim ve uzun çalışmaların sonucunda elde edebileceğiniz bir şey. Mesele sadece cini davet etmek değildir. Onu emriniz altına almak için bu işe yıllarınızı vermeniz gerekir diye düşünüyorum.

Daryana

Kayıtlı Üye
Benim de bir sorum var:

Kendi içinizde hissedeceğiniz karar vereceğiniz ve emin olacağınız bir durumdur. Majikal ilerlemede doğum tarihlerinin, genetik mirasın, aile eğitiminin, soyunuzun elbetteki önemi çok büyüktür. Bunun analizinin yapılması mümkündür. Fakat yeterli değildir. Hiçbir şekilde bu analizlerde psişik yetenekleri olmadığına dair bir sonuç çıkmasına rağmen kişi maji yolunda ilerleyebilir bir medyum olabilir.

Sitemizde cadı adayları için hem bilgi hem de inisiye çalışması yapılmaktadır. Bizler sadece bilgi verebiliriz. İnisiye çalışmalarında evrenden sizler için bu konudaki enerjiyi çekip yönlendirebiliriz. Ama sizin içinizde bu nasıl algılanır, nasıl dönüşür buna kesin bir cevap veremeyiz.

Çalışmaya öğrenmeye devam etmekten yapacak başka bir şey yok. Bu yolda ilerlemeniz için size mayıs ayında başlamanız gereken bir çalışma programı vereceğim. Deneyin deneyimleyin ve görün. İnsan her şeyi yapabilecek güçte var edilmiştir bunu unutmayın. Kolay gelsin.

Çalışma zamanı: Mayıs ayının herhangi bir gününde başlayabilirsiniz.

24/05/2009 benim size önereceğim gündür. Ama siz kendiniz de karar verebilirsiniz.

Çalışma 40 gün sürecek. Çalışmayı tamamlayamayacağını düşünen olursa lütfen başlamasın.

Çalışma sunağı: Çalışma yapacağınız yer genel bir oda olmasın. Kendi odanız olursa çok iyi olur. Eğer kendi odanız yoksa; park, su kenarı, bahçe, orman gibi açık bir alanda da yapabilirsiniz. Sunağınızda olması gerekenler ise 6 adet mum. Bir beze çizilmiş Davut yıldızı sembolü ve tütsü. (Günümüzde maalesef açık alanda ayin yapmak son derece zor olduğu için en uygun yer odanız olacaktır.)

Çalışma şekli: Siyah bir kumaşın üzerine beyaz bir boya ile büyükçe Davut yıldızı sembolünü çizin. 6 adet beyaz mumu yıldızın her ucuna yerleştirin. Tütsüyü yakın. Çalışma öncesi mutlaka banyo yapın yeni yıkanmış beyaz giysiler giyin. (Tamamen çıplak da yapabilirsiniz.)

Yüz defa AL KHALIKO mantrasını nefes tekniği ile uygulayın (sitemizde yüksek maji bölümünde nefes teknikleri bulunmaktadır.)

40 gün boyunca bu çalışmayı aynen devam edin. Eğer çalışma sırasında mum biterse yeniden yakmayın. Çalışma bitmesine rağmen mum sönmezse siz söndürmeyin kendi kendine bitsin. Çalışma sırasında tütsü biterse yeniden yakmayın. Çalışma sonrası tütsü bitmezse siz söndürmeyin kendi kendine bitsin.

Çalışma sırasında ve sonrasında eğer bitmediği halde mum veya tütsü sönerse yeniden yakın.

Bu yazılarınları yapınca cadı oluyor muyuz gerçekten?

origanum

Yönetici
Elbetteki hayır. Soru zaten içinde mevcut. Ama kelimeleri tekrar çekmek lazım galiba:

Bizler sadece bilgi verebiliriz. İnisiye çalışmalarında evrenden sizler için bu konudaki enerjiyi çekip yönlendirebiliriz. Ama sizin içinizde bu nasıl algılanır, nasıl dönüşür buna kesin bir cevap veremeyiz.

Burada da söylenildiği üzere 2009 yılındaki bu çalışma sadece içinde bu potansiyel olanlara idi. Bazılarına cadılık aileden genetik olarak geçer, belirlenen cadı adayı eğitimden geçirilerek bu kişi ölünce miras olarak yeni cadı olunur, bazılarının ailesinde cadı olmamasına rağmen, gereken potansiyel su yüzüne çıkmıştır ve bunu farkeden daha doğrusu evren tarafından fark ettirilen bir cadıdan eğitim ve sonrasında da el almıştır. Sitedeki çalışma bu tip kişilerin potansiyellerinin daha da su yüzüne çıkması amaçlıdır. Olmayan şeyi vermek için değildir.
Sevgi ve ışıkla,

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Arkadaşlar bir cini emirrimize almak diye bir şey varmı varsa nasıl

abdestli gez hergün cin süresini 100den fazla oku namaz kıl iyi birisi ol onlar seni bulacaktı r zaten senin şüphen olmasın ayrıca davet et cin süresini ezbere bil
her gün zikr et. mümin cinleriemrin altına alabilirsin bunu başarabilmen icin en az ben 1 ay diye düşünüyorum

darkangels

Banlı Kullanıcı
Sitede bazı bilgiler var araştırırsanız kolaylıkla bulabilirsiniz...Emrinize alabilirsiniz ama bu iyi bir seviye gerektirir, aksi taktirde sizin için tehlikeli olabilir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...