demon çağırmak ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
Arkadaşlar, aranızda deneyim edinmişleriniz varsa yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum.Gece kaynağı sağlam bir demon çağırma ritüeli yaptım.Eksik olan hiçbirşey yoktu.Gayet motive idim.Vücudum seyreyip durdu çağırma ritüeli boyunca.Olmaması gerektiği kadar sakindim.Geldiğinin işaretini verdi.Ama iletişim kurmakta zorluk çektim sesi çok uzaklardan hatta yönü yeri olmayan biryerden geliyordu.Kötü dedi cümlenin içinde bunu duyabildim.Sadece titreme kasılma ve seyirme yaşadım ama inanılmaz huzurluydum.Gittiğini hissettiğimde baş ağrım ve yorgunluğum vardı.Uyku sırasında kesinti yaşadım ama farklı birşey olmadı diğer günlerimden. Mesaj bekliyorum konu hakkında bilgisi olanlar tarafından.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Tekrar dene başka formülle denemeni tavsiye ederim.Ve Kızıl bir ışık gelmesi lazım çağıracağın demona göre değişir ama kızıl bir ışık gelmesi daha iyi olur.Ve bir daha böyle olursa sesini duyurmasını söyle.İnternetteki formüllere güven olmaz güzel bir kitaptan al bu davetleri çok güçlü kaynaklardan.

origanum

Yönetici
Enerjinizi kendisi için uygun bulmamış olabilir. Yorgunluğunuz da o kadarcık görüşme için harcadığınız enerji miktarının size göre çok olmasındandır.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Ben bir kitaptan demon çağırma ritüeli buldum.Denedim fakat başarısız oldum.Malzeme kullanmıyordum çünkü.Dün birkez daha denedim ve odaya siyah yağmur yağmaya başladı sanki.Odada birşey yoktu fakat odaklanınca görebiliyordum.Sonra 3 tane siğil gördüm fakat sadece 1saniye.Sanırım benimde enerjim yetersizdi.

kıss1

Banlı Kullanıcı
deadfingers bana bu demon çağırma tarifini veririmisin

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Size şöle bir bilgi vereyim.Hristiyanların çağırdıkları demonlar varya.Hani düşmüş melek dedikleri.İşte bunlar Şeytanın en sağdık yardımcılarıdır.Bunların amacı insanlara ebedi azaba mahkum etmektir.Aslında melek deyil bizzat en pis şeyleri ypanlardır.Kısaca insanlığa öle bir kin beslemişlerdir ki .İzin verilse 1 sn beklemeden boğazlamya kalkışabilecek tiplerdir.Aman dikaktli olun.Bence yapmamanız en iyisi.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Dün bana öyle bir huzur verdiler ki anlatamayacağım bir duygu.Üstüme yağan sanki siyah yağmurlarla anlatamadığım bir duygu yaşadım.Tabii ki şeytanın yardımcılarıdırlar fakat onlara nasıl davranmasını bilirseniz ancak ozaman zarar görmezsiniz.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
dün gece sadece çağırmak istediğim demonun adına bir ritüel yaptım.şeytan dan yardım istemedim.ve sanırım demonların günü varmış sitede rastladım bu gece amon un gece si ama ben barbatos la iletişime geçmek istiyorum kesinlikle.acaba zamanını mı beklesem.kaynak almanca arkadaşım çevirdi benim için ama etkili olursa ve izin verilirse sizlerle paylaşmayı umuyorum.bu gece daha sağlıklı bir çalışma yapacağım.genelde çalışmalarımda kendime has ilkelerim vardır.dün bunu yapmamıştım ama bu gece farklı olacak.umarım başarılı olurum ve zarar görmem.dün kader okumamda tehlike ve alay gördüm.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
dün gece sadece çağırmak istediğim demonun adına bir ritüel yaptım.şeytan dan yardım istemedim.ve sanırım demonların günü varmış sitede rastladım bu gece amon un gece si ama ben barbatos la iletişime geçmek istiyorum kesinlikle.acaba zamanını mı beklesem.kaynak almanca arkadaşım çevirdi benim için ama etkili olursa ve izin verilirse sizlerle paylaşmayı umuyorum.bu gece daha sağlıklı bir çalışma yapacağım.genelde çalışmalarımda kendime has ilkelerim vardır.dün bunu yapmamıştım ama bu gece farklı olacak.umarım başarılı olurum ve zarar görmem.dün kader okumamda tehlike ve alay gördüm.

Aynı şekilde bende barbatos'u çağırdım.Fakat barbatos güçlü bir demondur.Onunla iletişime geçmek için enerjininz %80 civarında olması gerekiyor.Lakin dün çağırdım sadece yanımda olduğuna dair birşeyler gösterdi.Yani hisettim gördüm.Fakat iletişime geçemedim.Sizin duyduğunuz gibi ses duymadım,sadece gördüm.Ben hergün deniyorum ve bugün başarmayı planlıyorum.Bence deneyin derim.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Çağırdığınız demon gelmiyor onun lejyonları geliyor.Mesela enkiyi çağırdınız enkinin kendisi gelmez onun ayakçıları yani lejyonları gelir.Direkt kendileri gelse zaten dayanamassınız diyorum ve söylediklerimde doğruluk payı olmayabilir josun saçmalıklarıda baya bol...

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Çağırdığınız demon gelmiyor onun lejyonları geliyor.Mesela enkiyi çağırdınız enkinin kendisi gelmez onun ayakçıları yani lejyonları gelir.Direkt kendileri gelse zaten dayanamassınız diyorum ve söylediklerimde doğruluk payı olmayabilir josun saçmalıklarıda baya bol...

Mantıklı geliyor.Ki çağırmak istediğimiz demon 72 demondan biri.Dahada güçlü ve bu kadar kudretli bir varlığa sadece sakinlik yetmez.Çember kurmak da olumsuz etkilermiş gelecek varlığı.Gelen her kimse yinede faydalanmasını bilirseniz tabii bu bir görüştür kimine göre zararlı,kimine göre faydalı olabilir.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
ouff:/ sanırım sorunu buldum sigil cember icindeydi.cunku kitapta öyleydi sigili.bende oldugu gibi cizdim.bu gece cember olmadan cizip cagirmayi deneyecegim.umarim dün onu kizdirmamisimdir.ben enerjisi ve algisi yüksek biriyim.daha önce deneyimim oldu diger varliklarla cünkü.bana görünmemesinin ve sinirli konusmasinin sebebi bu olabilir Mİ? Bu gece bana zarar vermez umarim.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Ozaman sigili bende çizeyim.Ben sigilsiz sadece sözleri uygulayarak yaptım ve sadece görüntüyü algılayabildim.Umarım zarar görmeden başarabiliriz.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Genellikle sağlam çıkan adam olmaz ama şansınızı deneyin.İyi bir dostluk kurarsanız iyi olur sizin için.Onların istediklerini yapın ve emirlerine karşı gelmeyin.Hakkınızda ölüm fermanı çıkar.Emirlere karşı gelmeyin boyun eğin eğer bu işten karlı çıkmak istiyorsanız.

bendeniz

Kayıtlı Üye
Gelen varliklarin konusmasi icin ne yapilmasi lazim bilen birisi varmi??

Saprohil

Kayıtlı Üye
Rica etmen lazım.Varlık gelirse ondan rica et.Bana sesini duyur de ama emir gibi söyleme istek gibi söyle.Ses tonun ona istek olduğunu ifade etsin.Emir gibi söylersen sonrada aranızda tartışma olmasın.Tartışmadan kim zararlı çıkar artık onu sen bilirsin.

mandalin

Banlı Kullanıcı
daveti yada linkini paylasır mısın?

satelcom

Banlı Kullanıcı
Davetlerin sonucu ne oldu?Bu konudaki başarılı arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Madem başını anlattınız, sonucunu da anlatın.
Şuraya olumlu veya olumsuz birşeyler yazın ki;
insanlar merakta kalmasın.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yani en çok merak ettiğim konudur bu demon konusu, yani bir türlü inanamıyorum ve sırf bu yüzden yapmak istiyorum bir daveti (tabi ne kadar yapabilirim ayrı bir problem)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...