Bağlama İle İlgili Yarımcı Olurmusunuz ?

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Merhaba ben daha önce hiç bu uygulamalara girmedim..Ve çoğu kişiye mesaj attım.Bu işler bilgin tecrüben olmadan girmemelisin dediler.Bir kızı kendime bağlamak istiyorum..Bana yardımcı olabilirmisiniz? Bana aşık olmasını her dediğimi yapmasını istiyorum..

angel_a

Kayıtlı Üye
aynısını bende istiyorum.... ama nasıl yapılır bilemiyorum su an.

buveli

Kayıtlı Üye
aynı bağlama büyüsünü bende arıyorum ama bulamıyorum ya:banghead:

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Umarım bir yardım eden çıkar...Bu forumda çok bilgili ve tecrübeli kişiler var..Lütfen yardımıc olun...

angel_a

Kayıtlı Üye
forumda bir çok büyü tarifi var aslında.ama biliyorum ki bunları herkes yapamaz.mutlaka deneyim sahibi olmak lazım.. hadi ben büyücü oldum demekle olmaz ki bu işler.. umarım bir yardım edenimiz çıkar.

kipooo58

Banlı Kullanıcı
Merhaba ben daha önce hiç bu uygulamalara girmedim..Ve çoğu kişiye mesaj attım.Bu işler bilgin tecrüben olmadan girmemelisin dediler.Bir kızı kendime bağlamak istiyorum..Bana yardımcı olabilirmisiniz? Bana aşık olmasını her dediğimi yapmasını istiyorum..
Tecrübe nasıl elde edilir kardeşim?Deneyerek denemen,inanman,pozitif düşüncelerle,yaptığın büyüyü beslemen gerekir.:Angel_anim:

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Kardeş bende denemek istiyorum ama bazıları tehlikeli diyor.Soğutuyorlar yani cin filan geliyor diyorlar.Ne kadar doğru bilemem bizimde tecrübemiz olmadığı için korkuyor ve vazgeçiyoruz...Eğer diyorsanki inanmak,pozitif düşünce varsa elinde iyi bir tarif yapalım..Zira bu işin olmasını çook istiyorum.

origanum

Yönetici
Eğitimsiz bir şey yapılabileceğine inanıyor musunuz?
Eline iğne almamış biri öğrenmeden nasıl takım elbise dikebilir? Terzilik için ustanın yanında çıraklık görmek gerekmez mi?
Eline tornavida almamış biri musluk tamir etmeye kalkarsa ne olur?
Eline neşter alan bir lise mezunu kitaptan okuyarak ameliyat yapabilir mi, kendinizi böyle bir adama teslim edermisiniz?
Hayır cevabı verdiğinizi kabul ediyorum. O zaman kendi hayatınızı aynı oranda etkileyecek bir işe neden kalkışmaya hevesleniyorsunuz?
Önce kim olduğunuzu sorgulayın? Sonra bazı işleri yapma cesareti bulduğunuz için bilincinizi sorgulayın. Hala devam etmeye niyetli iseniz de akıl sağlığınızı sorgulayın.
Hala hayatınızı tehlikeye atacak işe kalkışıyorsanız kimse hayatınızı mahvetmenize engel olamaz. Ama normalde gidin ameliyatınızı bir uzman doktora yaptırın, mümkünse en iyisine. Tabi hayatınız bu kadar ucuz değilse. Musluğunuz için tesisatçı çağırın, kendi elbisenizi de kendiniz dikmeye çalışmayın. Her işin bir erbabı olmasa, herkes her işi yapabilseydi meslekler niye ortaya çıkardı? Ne gerek vardı bu kadar çile çekip okumaya, eğitim almaya, pratik yapmaya?
Bir çocuğa, okumaya çok hevesim var çok inancım var dese bile direk üniversite diploması vermezler, önce ilkokula gidip okuma yazma öğrenmesi gerekir, sonra geri kalan eğitimi tamamlaması gerekir ki istediği bir işi yapabilecek hale gelsin. Dışarıdan heves edip mühendislikle ilgili bilgiler okumayla mühendis olunmaz.
Bilmem yeterince açık mı?

angel_a

Kayıtlı Üye
Eğitimsiz bir şey yapılabileceğine inanıyor musunuz?
Eline iğne almamış biri öğrenmeden nasıl takım elbise dikebilir? Terzilik için ustanın yanında çıraklık görmek gerekmez mi?
Eline tornavida almamış biri musluk tamir etmeye kalkarsa ne olur?
Eline neşter alan bir lise mezunu kitaptan okuyarak ameliyat yapabilir mi, kendinizi böyle bir adama teslim edermisiniz?
Hayır cevabı verdiğinizi kabul ediyorum. O zaman kendi hayatınızı aynı oranda etkileyecek bir işe neden kalkışmaya hevesleniyorsunuz?
Önce kim olduğunuzu sorgulayın? Sonra bazı işleri yapma cesareti bulduğunuz için bilincinizi sorgulayın. Hala devam etmeye niyetli iseniz de akıl sağlığınızı sorgulayın.
Hala hayatınızı tehlikeye atacak işe kalkışıyorsanız kimse hayatınızı mahvetmenize engel olamaz. Ama normalde gidin ameliyatınızı bir uzman doktora yaptırın, mümkünse en iyisine. Tabi hayatınız bu kadar ucuz değilse. Musluğunuz için tesisatçı çağırın, kendi elbisenizi de kendiniz dikmeye çalışmayın. Her işin bir erbabı olmasa, herkes her işi yapabilseydi meslekler niye ortaya çıkardı? Ne gerek vardı bu kadar çile çekip okumaya, eğitim almaya, pratik yapmaya?
Bir çocuğa, okumaya çok hevesim var çok inancım var dese bile direk üniversite diploması vermezler, önce ilkokula gidip okuma yazma öğrenmesi gerekir, sonra geri kalan eğitimi tamamlaması gerekir ki istediği bir işi yapabilecek hale gelsin. Dışarıdan heves edip mühendislikle ilgili bilgiler okumayla mühendis olunmaz.
Bilmem yeterince açık mı?

origanum çok teşekkürler..bende aynı düşüncedeyim bu yüzden ben kendim yapmak istemiyorum böyle birşey.. ama kime yaptıracagımı da bilmiyorum piyasa da ismi geçen bir çok insan var ama hepsi para tuzagı.bilinç kısmına gelirsek o kadar cok acı cektim ki artık baska bir carem kalmadı.... kafayı yemek üzereyim. eger siz bilgiliyseniz lütfen yardımcı olun.buradan yada özelden farketmez.

origanum

Yönetici
Evet her yerde bu işi bilen görünen ama aslında sadece paranızı almaya veya size başka türlü kötülük etmeye kalkan bir sürü kişi mevcut. Hatta bu sitede bile bilgili görünen birkaç mesaj yazıp üyelerle özelden iş yapma teklifine girişen büyücü geçinen tonla şarlatan var. Yönetim dışında kimseyle bilgilerinizi paylaşmayın diye boşuna demiyoruz. Dolandırıcılık her sektörde var. Ayrıca bu işte sadece paranızı almakla kalmazlar, bir de kötü niyetli kişiler vardır, özel bilgilerinizle kolayca yaşam enerjinizi çalarlar, üzerinizde kobay gibi deneyler yaparlar. Karşılıksız, para almadan iş yaptıklarını söyleyip kolayca av temin ederler. Bir de bu tiplerin olduğunu unutmayın. Para kaybedenlerden beter olur onların hali.
Bilen zaten ortalıkta reklam yapmaz. El altından bulursunuz onları.
Kendiniz yapmamaya kalkmakla en uygun şeyi yapmışsınız. Çünkü üstünüze kötü bir şey sarabilirdiniz. Temizlemek için tonla para dökmek zorunda kalabilirdiniz. En kötüsü hayatınızı riske atardınız hiç yoktan.
Site olarak bizlerin işlem yapması veya birisini önermemiz kurallar gereği engellenmiştir. Site sadece genel bilgi amaçlıdır, herhangi bir majikal işlem yapım veya tavsiye sitesi değiliz. Ancak site sahibimiz uruma yazın bir umut, o güvenilir bir profesyonele yönlendirebilir sizi.

angel_a

Kayıtlı Üye
Origanum çok çok teşekkürler. Urum a dün yazdım zaten şimdi cevap bekliyorum kendisinden.
dediginiz gibi tonla şarlatan var. yaşadıgım şehirde bile bir sürüsü ile konustum yok güven vermedikleri gibi öyle paralar istiyorlar ki insanın aklı gidiyor.. bir de kullanılma tehlikesi var tabi sonuçta bütün özel bilgilerimizi veriyoruz kendilerine.çok haklısınız.artık Urum'dan cevap bekleyecegim,olmadı kendim denemeyip Allah'a havale edeceğim.
Yapabileceğim birsey yok başka...
Sizler de iyi ki varsınız, bu işleri bilen beni anlayan ve beni yargılamayan insanlarla konuşunca mutluluk doluyorum.. Umarım sizlerden biri olabilirim ilerleyen zamanlarda :) Verdiğiniz huzur yeter. Sagolun.;)